Koloseum VIVAT
Šamanka Praha

Jmenuji se Martina a věnuji se šamanismu. Jelikož bydlím v Praze soustředím se na městský šamanismus, tedy hlavně na to, jak lze uplatnit tisíce let staré léčivé techniky na dnešního člověka, který už dávno vyměnil zelenou džungli za betonovou.


Dnes je středa 28. října 2020 svátek má Státní svátek, zítra Silvie

Katalog stránek - Doprava, logistika a spedice

Celkem nalezeno 9 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Logistika a přeprava – DB Schenker

Logistika, přeprava kamionová, letecká, námořní, železniční, spedice. Společnost nabízí komfort komplexních služeb, individuální přístup, vysokou profesionalitu a oporu spolehlivého partnera, který má silné zastoupení v ČR i ve světě.

www.schenker.czStředočeský kraj

Sklady a skladové haly přímo od majitelů - Skladuj.cz

Nabídka skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře.

www.skladuj.czPraha
Mezinárodní spedice good sped s.r.o.

Naše spedice zajišťuje kompletní silniční přepravu v rámci celé Evropy. Nabízíme kamionovou dopravu, expresní přepravu, překládku kusových zásilek.

www.goodsped.czJihomoravský kraj
olzalogistic.com, s.r.o.

Věnujte se expanzi svého obchodu a my v Vás vyřídíme e-maily či telefonní hovory v rodném jazyce. Účelem celého oboru je tyto toky optimalizovat tak, aby představovaly pro firmu co nejmenší náklady. Jedním z nejdůležitějších úkolů, které firma realizuje, je vyhledávání obchodních partnerů.

www.olzalogistic.czMoravskoslezský kraj
Spedice a kamionová doprava

Spedice, logistika a mezinárodní kamionová doprava Greek Transport and Logistic sro. Spediční přeprava zásilek do Řecka, Bulharska, Rumunska, Turecka, Moldávie, Makedonie aj. Sběrná služba a doprava kusových zásilek samozřejmostí.

www.gtl.czPraha
TRANS

Již 5 let na evropském trhu logisticko – dopravní branže. Databáze volnýh nákladu a vozidel Trans. Volné náklady a volná vozidla v Evropské databázi TRANS vždy k dispozici.

www.logintrans.czPraha
TimoCom – Doprava s budoucností!

Společnost TimoCom poskytuje softwarové řešení pro rychlé a efektivní plánování dopravy s celoevropským záběrem. Naše služby jsou určeny pro spediční, dopravní, logistické ale také výrobní a obchodní firmy. Burza nákladů a volných vozů TC Truck&Cargo®pomáhá optimálně vytížit jednorázové přepravní kapacity. Denně zde naleznete až 300 000 nabídek.

www.timocom.czÚstecký kraj
BOHEMIA CARGO s.r.o.

Logistika na míru. Sběrná služba, zasilatelství, spedice a skladování. Výhodná mezinárodní doprava do více jak 40 zemí světa z domu do domu.

www.bohemiacargo.czÚstecký kraj

Dálniční známky - ceny, placené úseky

Na tomto webu naleznete přehled cen dálničních známek včetně zakreslení placených úseků na mapách. Ceny známek a poplatků jsou uvedeny nejen pro ČR ale i pro další státy v Evropě.

www.dalnicni-znamky.comPraha
| 1 |