Koloseum VIVAT
Krytina - Střechy

Blog na ktorom sa dozviete všetko o strechách a strešných krytinách. Inšpirujte sa a vyberte si tie najvhodnejšie pre vašu nehnuteľnosť.


Dnes je sobota 26. září 2020 svátek má Andrea, zítra Jonáš

Katalog stránek - Účetnictví

Celkem nalezeno 18 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Účetnictví Praha 6 - MF Servis

Účetnictví Praha 6 - MF Servis se zabývá kompletním zpracováním a vedením účetnictví, daňovým servisem, daňovým a ekonomickým poradenstvím, mzdovým účetnictvím a účetním auditem.

www.mf-servis.euPraha
Vedení účetnictví

Nevíte si rady s účetnictvím? Nevíte jak správně podat daňové přiznání? Jsme tu pro Vás! Nabízíme Vám zpracování účetnictví, daňových přiznání, zpracování mezd, kontrolu mzdových a personálních agend. Našim hlavním cílem je spokojený zákazník. Máme zajištěno pojištění odpovědnosti za škodu.

www.ucetnictvi.paysoft.czJihomoravský kraj
Taxes, s.r.o. – vedení účetnictví a zpracování daní

Kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání.

www.ucetnictvitaxes.czPraha
Vedení účetnictví

Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním. Neděláme rozdíly mezi malými a velkými klienty, a všem klientům se snažíme maximálně vycházet vstříc v jejich potřebách.

www.confidos.czPraha

Účetnictví Pardubice

Vedeme daňovou evidenci a účetnictví. Zpracováváme daňové přiznání, daně z příjmu, daňové přiznání DPH. Provádíme zpracování mzdové agendy. Mezi naše služby, také patří poradenství v oboru účetnictví. Rádi Vás zastoupíme na úřadech.

ucetnictvi-pardubice.czPardubický kraj
INSTITUT CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s.

INSTITUT CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s. se dlouhodobě specializuje na školení v oblasti podvojného účetnictví (kuzy účetnictví, kurzy daní, rekvalifikace účetních), Mezinárodních účetních standardů (IFRS), US GAAP, finanční analýzy a další. V nabídce nechybí semináře z daní – daně z příjmů, DPH, leasing.

www.icu-praha.czPraha
Skladové a účetní programy MAtis

Skladové, fakturační a účetní programy MAtis pro velkoobchodní, maloobchodní, výrobní a další obchodní firmy. Přehledné evidence, pohodlné vystavování dokladů, bohatá nabídka funkcí a možností. Demoverze je stažení zdarma.

www.is-matis.czStředočeský kraj
Daně a účetnictví Olomouc

Vedení účetnictví, zpracování daní a mezd v Olomouci. Daně Olomouc zajistí Vaše účetnictví, daně, zastupování na úřadech, mzdovou a personální agendu. Účetnictví, vedení účetnictví, podvojné účetnictví, jednoduché účetnictví, daně olomouc, účetnictví olomouc, mzdy

www.dane-olomouc.czOlomoucký kraj
Vedení účetnictví - Jitka Bartošová

Jsme externí účetní firma a nabízíme vedení daňové evidence, vedení účetnictví, zpracování mezd, Daně z přidané hodnoty, Silniční daně, Daně z nemovitostí, Daně z převodu nemovitostí, Spotřební daně a ostatních administrativních úkonů podle požadavků a potřeb naší klientely.

www.bartosova-ucto.czStředočeský kraj
Vedení účetnictví a mzdy

S námi budete mít vedení účetnictví a mzdy vždy pod kontrolou. Vedení účetnictví a mzdy, které Vám nabízíme, Vám poskytneme informace o stavu společnosti. Nechte veškeré starosti na nás!

www.ucetnictvi-audit.comPraha
Vzdělávací kurzy

Jsme tým specialistů v oblasti účetnictví a vzdělávání. Naším hlavním cílem je nabízet kvalitní služby s individuálním přístupem. Máme zpracovaný systém výuky, jak se v co nejkratší době naučíte základům mluvené i psané angličtiny a v navazujících odborných kurzech své znalosti rozšířit. Pochopíte gramatiku a hlavně budete mluvit.

www.sluzbyapodnikani.czPraha
Daně a účetnictví KODAP

Poskytování daňového a organizačního poradenství, nabídka vedení účetnictví a zpracování mezd. Nabídka auditorských služeb. Poskytování poradenství v oblasti účetnictví, sestavování účetních závěrek a výkazů.

www.kodap.czLiberecký kraj
FChain Corporation

Jsme účetní společnost, která se zabývá poskytováním komplexních účetních a účetně-právních služeb a poradenstvím. Nabízíme vedení a zpracovávání účetnictví, daňovou evidenci, účetní audity, mzdové účetnictví, účetní poradenství a další.

cz.f-chain.comPraha
Kurz účetnictví Praha

Po absolvování našeho kurzu účetnictví se stanete samostatným účetním, který může vykonávat účetnictví na profesionální úrovni. Otevíráme jen malé skupiny, aby se lektoři mohli individuálně každému věnovat. Klademe velký důraz na procvičování.

www.kurzucetnictvi.euPraha
Nikona - Účetní a daňové služby, vedení účetnictví

Vedení účetnictví prostřednictvím interní účetní firmy. Nabízíme komplexní účetní, daňové a mzdové služby - organizace účetnictví, obnovení účetnictví, vedení účetnictví zpracování mezd a daňových přiznání, poradenství v oblasti účetnictví a daní.

nikona.czPraha
Gestum Tax – daňový poradce

Mezi služby společnosti Gestum Tax patří vedení účetnictví, daňová evidence a vyúčtování daní. Dále pak zpracování mezd a základní advokátní služby.

www.gestumtax.czPraha

Program účetnictví domácnosti

Účetnictví domácnosti - takové to rychle přehledné domácí účetnictví. Vhodné pro rodiny a jednotlivce, snadná a rychlá obsluha, maximální přehlednost a jednoduchost, vysoká informační hodnota aj.

ucetnictvi-domacnosti.martik.czÚstecký kraj
NUIS - Fakturační online systém pro živnostníky

Nuis je skvělým řešením pro podnikání, pokud prodáváte nějakou službu či vlastní produkt. Díky své jednoduchosti obslouží tento systém pro vystavování faktur naprosto každý i bez znalosti účetnictví. NUIS vám umožní vše potřebné: - jednoduše vystavit faktury online, posílání faktur v pdf emailem svým klientům, správu faktur odkudkoliv a kdykoliv.

www.nuis.czPraha
| 1 |