Koloseum VIVAT
Domácí učení

Materiály pro podporu výuky a pracovní listy pro učitele a rodiče domškoláků (žáků zařazených do individuálního vzdělávání). Obsahuje materiály ke stažení a interaktivní výukové prvky.


Dnes je pondělí 23. září 2019 svátek má Berta, zítra Jaromír

Katalog stránek řemesel a řemeslníků

Celkem nalezeno 149 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 8 |

Čištění odpadů a kanalizace Brno

Čištění odpadů a kanalizace v Brně a celém Jihomoravském kraji. Zajistíme veškeré práce týkající se kanalizace, domovních odpadů a kanalizačních sítí.

www.cisteniodpadu-kanalizaci-brno.czJihomoravský kraj
Gardenex

Vše pro vaši zahradu. Ponoukáme: Kompletní návrhy a realizace, Údržba zeleně, Terénní úpravy, Realizace vodních prvků, Výsadba keřů a stromů, Zatravňování pozemků, Osvětlení zahrad, Střešní zahrady, Kácení stromů, Tvorba mobilní zeleně a stříhaných solitérních keřů, Další služby, zahradní architekt

www.gardenex.cz Moravskoslezský kraj
Jiří Frank – Truhlářství JIRO

Zabýváme se návrhy a výrobou zakázkového nábytku – nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, dětského pokoje, koupelny, pracovny apod., ale i vestavěné skříně, vybavení obchodu, kanceláře či restaurace.

www.truhlarstvijiro.czOlomoucký kraj
Poloch

Stavba domu, interiéry, exteriéry, rekonstrukce, stavební činnost – nic pro nás není nemožné. Ušetřete výdaje za vytápění. Provádíme zateplení domů, bytů, panelových domů i chalup. Moravskoslezský kraj a Ostrava

www.poloch.euMoravskoslezský kraj
IRBIS PANDA spol. s r.o.

Zakázková kovovýroba, vyrábíme produkty na míru zákazníkovi, pracujeme výlučně s kvalitními materiály, disponujeme prvotřídní technikou. Zámečnická výroba, laserové řezací centrum, montované haly, kontejnery, tepelné výměníky, železniční stavitelství.

www.irbispanda.czVysočina
Zámečnictví24

Otevírání a opravy zabouchnutých, zamčených, poškozených zámků a autozámků a opravy po vloupání. Nabídka zabezpečení objektů.

www.zamecnictvi24.czPraha
Jan Hauzr - povrchová úprava, nátěry, tryskání..

Povrché úpravy kovů, nátěry, tryskání, metalizace, sanace.

www.janhauzr.euKarlovarský kraj
Kovovýroba Koudelka

Výroba strojních dílů technologií frézování, soustružení a broušení. Nabízíme kompletní zajištění kovovýroby.

www.kovo-vyroba.czPardubický kraj
Čalounictví Pavel Majerník

Čalounictví Majerník už řadu let poskytuje čalounické práce jako čalounění křesel, sedacích souprav, autosedaček apod. z široké nabídky materiálů. Nabízíme také renovace historických i současných kočárků. Zákazníkům nabízíme také odborné rady a pomoc s výběrem.

www.ostrava-calounictvi.czMoravskoslezský kraj
Štukatérství Josef Vintr

Provádíme rekonstrukce a obnovu interiérů nejen u památkových objektů.

www.stukvintr.czJihočeský kraj
Zámečnictví a kovovýroba - Turnov

Provádíme - veškeré zámečnické práce a stavební kovovýrobu, zakázkové ocelové výrobky a konstrukce, kotevní a spojovací prvky pro fasádní profily REHAU aj. Dále - komínové krycí stříšky, mříže, regály, otevírání a odvrtávání zámků, čištění, opravy a nátěry kovových střech, atd.

www.zamecnictvi-hales.czLiberecký kraj
Malovna Kroměříž s.r.o.

Malovna, to je družstvo malířů a lakýrníků, jsme tedy profesionální malíři, natěrači a lakýrníci, kteří svoji práci opravdu umí. Hledáte malíře, natěrače nebo lakýrníka a nebo jen potřebujete koupit malířský materiál? Pak nás kontaktujte!

www.malovna.czZlínský kraj

Čištění kanalizace Brno

Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou.

www.cisteni-kanalizace-24.czJihomoravský kraj
Josef Kopřiva RACIO s.r.o.

Technologické čištění vysokotlakými vozy, čištění nádrží, jímek, lapolů, cisteren, kontejnerů, myček, tukových jímek, septiků a ostatních nádrží znečištěných usazeninami a kaly, čištění a monitoring kanalizací do 1000 mm, revize kamerovým systémem

www.odpadyracio.czÚstecký kraj
Zámečnictví Praha

Firma se zaměřuje na zámečnické služby všeho druhu včetně pohotovostních výjezdů.Od roku 1994 pro vás provádíme zámečnické práce. Nonstop otevíráme, opravujeme nebo sjednocujeme dle vašeho klíče zámky aut, bytů, trezorů.

www.zamecnictvipraha.czPraha
Truhlářství Pavel Hampl

Zařizujeme soukromé byty, RD, novostavby, kanceláře a jiné, to vše na míru dle požadavků zákazníka. Naše firma se tedy může pochlubit několikaletými zkušenostmi. Nabízíme Vám kompletní profesionální servis - od prvotní konzultace, přes zaměření v prostoru, návrh v 3D programu, poradenství, výrobu, dodávku a montáž.

www.truhlarstvipavelhampl.czKrálovéhradecký kraj
Štuky Votruba

Provádíme výzdobu interiérů, výrobu a osazení sádrových říms, rozet, sloupů a osvětlovacích prvků. Na fasády nabízíme široký sortiment fasádních profilů. Restaurátorské práce na historických a památkových objektech.

www.stuk-votruba.czJihočeský kraj
Okrasné zahrady, údržba a realizace zeleně, mulčovací kůra

Provádíme úpravy, projekce a realizace zahrady. Údržbu veřejné, firemní a soukromé zeleně. Určené těm, kteří si neví rady a nebo nemají na svoji zahradu čas. To vše, za velmi lidové ceny.

www.zahrady-katka.czJihomoravský kraj
LS kamna s výměníkem a ventilátorem

Vyrábíme teplovzdušná, horkovzdušná kamna na dřevo s výměníkem a ventilátorem k vytápění dílen, skladů, hal a podobných prostor. Vysoká účinnost 82-87%, Vestavěný výměník tepla s ventilátorem, dvoukomorový systém spalování, úspora paliva 30-40 %.

www.ls-kamna.czJihočeský kraj
Inštalácie rozvodov v budovách

Informácie o spôsoboch inštalovania potrubných rozvodov v rodinnom alebo bytovom dome, ako je radiátorové kúrenie, podlahové kúrenie, plynové potrubie, teplá voda a cirkulácia teplej vody, studená voda, studničná voda, rozvody vzduchu, rekuperačné vetranie

thermical.skSlovensko
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |