Koloseum VIVAT
Tvoje harmony- Hygienické potřeby

Přinášíme pro vás hygienické potřeby pro každodenní použití, jakými jsou například toaletní papír, ubrousky, kuchyňské utěrky atd. Na naší stránce se můžete dozvědět více o materiálovém složení produktů ale také o historii a působení naší firmy.


Dnes je sobota 25. května 2019 svátek má Viola, zítra Filip

Katalog stránek řemesel a řemeslníků

Celkem nalezeno 148 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 8 |
revize novak elektroinstalace

Revize elektroinstalace budov, revize, el. spotřebičů, revize, el. ručního nářadí, revize hromosvodů,revize pracovního stroje, revize zdravotnického zařízení, měření osvětlení, elektroinstalační práce a montáže, Česká Lípa, Novák Zbyněk

www.revizenovak.czLiberecký kraj
Tomáš Mrklas – zakázkové truhlářství

Tomáš Mrklas – zakázkové truhlářství - nabízíme výrobu Kuchyňských linek na míru, Vestavných skříní, Obývacích pokojů, Ložnicového a Kancelářského nábytku

www.zakazkovetruhlarstvi.euLiberecký kraj
Truhlářství Dostálek

Vyrábíme schodiště a zábradlí, provádíme obklady betonových schodišť a renovaci starých schodišť. Zabýváme se také výrobou různých typů dveří, kuchyňského a dalšího nábytku.

www.dostalek-schody.czOlomoucký kraj
TNTmedia

zajištujeme technické zabezpečení akcí - ozvučení, osvětlení, velkoplošné projekce, pořádáme firemní akce, kongresy, semináře

www.tntmedia.czMoravskoslezský kraj
Tryskání, pískování a metalizace - Varez s.r.o.

Povrchová úprava kovů a antikorozní ochrana. Provádíme ochranné nátěry nejrůznějších zařízení. Žárová metalizace - šopování, pískování, tryskání abraziva.

varez.czÚstecký kraj
Brnomal.cz - Malíři, malování pokojů Brno

Profesionální malířské a natěračské služby v Brně a širokém okolí za skvělé ceny. Široká paleta malířských technik, od nejjednodušší výmalby na bílo po tónované malby z několika tisíc odstínů vzorníku.

www.brnomal.cz/Jihomoravský kraj
J+J Truhlářství

Zabývá se zakázkovou výrobou nejen atypického nábytku na míru, ale i kompletní dodávkou interiérů pro domácnosti a firmy. Naše zakázkové truhlářství Vám nabízí truhlářské výrobky vysoké kvality jak z umělých materiálů (laminované desky) bez povrchové úpravy, tak z přírodních materiálů (dýha, masiv) s povrchovou úpravou.

www.truhlarstvi-drevovyroba.czStředočeský kraj
Malíři, malování, malby

Nabízíme malování, malby, malířské práce, nátěry, lakování, malby bytů v Praze, malby bytů v Brně, nátěry fasád, průmyslové nátěry, vnitřní malby.

www.maliri-malovani-malby.czVysočina
BMB s.r.o. - Výroba českého nábytku

Tradiční český výrobce kvalitního nábytku z masivu, dýhy a lamina. Jsme zaměřeni na výrobu postelí, obývacího nábytku a dále vybavování hotelů a administračních budov. Dbáme především na ekologickou výrobu a špičkovou kvalitu našich výrobků.

www.bmb.czJihomoravský kraj
H&M Landscaping - Údržba zeleně

Společnost H&M Landscaping se zabývá údržbou zeleně a komunálními službami. Provádíme celoroční údržbu pozemků, komunální úklidy, údržbu veškeré zeleně a venkovních ploch, úklidy parkovišť, komunikací, chodníků. Mezi další služby patří sečení parků, zahrad, firemních i obecních pozemků, prořezáváme a vysazujeme stromy.

www.hmlandscaping.czMoravskoslezský kraj
Instalatérské a topenářské práce Plzeň

Dodáváme a montujeme veškerý instalatérský a topenářský sortiment - rozvody teplé a studené vody, kanalizace, topení, podlahového topení a podlahových konvektorů, kotle (plynové, elektrické, na tuhá paliva), boilery, ohřívače, vodárny, čerpadla ....

www.topenivoda-plzen.czPlzeňský kraj
Plyn Best plynové kotle nonstop havarijní služba

Zajistíme Vám všechny práce okolo plynových kotlů, montáž, servis plynových kotlů řady značek, plynařské práce, revize plynových spotřebičů a plynových rozvodů, nonstop havarijní služba pro plyn a topení.

www.plynbest-plynove-kotle.czÚstecký kraj
Bouda pro psa

Bouda pro psa od propsy.eu. Kvalitní, ručně vyráběné psí boudy za rozumné ceny. Každá bouda pro psa je vyrobena poctivou technologií v kvalitním zázemí naší truhlářské dílny zkušenými truhláři za použití profesionálního vybavení.

www.propsy.euVysočina
Malíři pokojů Praha

Naše společnost se specializuje na malířské a natěračské práce, které poskytujeme pro byty, domy i kanceláře. Řemeslo provádíme od roku 1989 a disponujeme množstvím certifikátů od mnoha výrobců. Pokud hledáte kvalitní natěračskou firmu, která nabízí slevy stálým klientům, jste na správném místě.

maliripokojupraha.netPraha
Sklenářství, sklenář, zasklívání, sklenáři Praha

Rozbité okno, vysklené dveře? Sklenáři ZTS realizují veškeré sklenářské práce a zasklívání. Sklenářství Praha - pojízdná dílna, sklenáři, sklenářské práce, sklenářství, sklenář, sklenář nonstop, zasklívání, bezpečnostní sklo, izolační dvojskla, sklo.

www.sklenari.czPraha
Malíři pokojů bytů Praha

Provádíme malování pokojů, malování bytů, kanceláří i průmyslových objektů. Klasické malířské práce i dekorační malířské techniky. Pražský partner s.r.o.

maliri-pokoju-praha.webnode.czPraha
Lukáš Říha - instalatérství, topenářství

Provádíme instalatérské, kanalizační, plynařské a topenářské práce. Zároveň zajišťujeme NONSTOP havarijní službu a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Působíme převážně v Praze, Kladně a blízkém okolí.Jsme tu pro Vás kdykoliv.

www.vodotopo-riha.czPraha
Podlahy Ostrava

Podlahy Ostrava - moderní a elegantní podlahy na míru pokládáme na celém Ostravsku. Kompletní dodávky, rekonstrukce a renovace parket, pokládky linolea a koberců a plovoucích podlah. Podlahy Ostrava, vyzkoušejte si nás.

www.vasepodlahy.czMoravskoslezský kraj
Přírodní kámen, Jaroslav Mandula

Přírodní kámen, obkladový kámen, dlažební kámen, zdící kámen - žula, rula, pískovec, břidlice, porfír, čedič. Náš kámen je vhodný pro dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, opěrné zítky a jiné.

www.kamencz.euZlínský kraj
Fruněk - specialista na leštění a broušení nerezu

Firma Fruněk se soustředí na zpracování nerezových materiálů. Její specializací je broušení a leštění povrchů nerezu. Dokáže obrousit a vyleštit i nadstandardní velikosti materiálů.

www.frunek.czZlínský kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |