Koloseum VIVAT
Domácí učení

Materiály pro podporu výuky a pracovní listy pro učitele a rodiče domškoláků (žáků zařazených do individuálního vzdělávání). Obsahuje materiály ke stažení a interaktivní výukové prvky.


Dnes je pondělí 23. září 2019 svátek má Berta, zítra Jaromír

Katalog stránek řemesel a řemeslníků

Celkem nalezeno 149 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 8 |
Fruněk - specialista na leštění a broušení nerezu

Firma Fruněk se soustředí na zpracování nerezových materiálů. Její specializací je broušení a leštění povrchů nerezu. Dokáže obrousit a vyleštit i nadstandardní velikosti materiálů.

www.frunek.czZlínský kraj
Jan Bašta elektrikáři

Provádíme elektroinstalační práce pro domácnosti i firmy, elektrorevize, připojení elektrických spotřebičů, montáž podlahového topení, montáže osvětlovacích systémů, kabelové rozvody.

www.elektrikari-basta.czPraha
Zahradní architektura Zuzana Blažková

Zajistíme návrh a zpracování projektu zahrad rodinných domků a veřejných parků. Provedeme veškeré práce spojené s realizací úprav na zahradě včetně nákupu a dodávky okrasných rostlin, přípravy pozemku, vysázení a ošetření.

www.blazkova-zahrady.czStředočeský kraj
Nástroje na ohraňovací lisy – TOOLSCZ

Ohraňovací lisy, nástroje. Prodej nástrojů na ohraňovací lisy. Nástroje na ohýbání plechu. Vysoká kvalita nástrojů, krátké dodací termíny, přijatelné ceny. Zastupujeme italské výrobce Euram a Rolleri.

www.toolscz.czVysočina
Čištění kanalizace, instalatérské práce

Čištění kanalizace strojem i tlakovou vodou, čištění domovních, dešťových i venkovních odpadů, revize kamerou vč. záznamu DVD, rekonstrukce kanalizace, havarijní služba NON-STOP. Instalatérské práce. Praha a Středočeský kraj.

www.cisteni-kanalizace-praha.euPraha
Elbrain, s.r.o. elektroinstalace

Provádíme elektroinstalační rozvody nízkého napětí nebo silnoproudou instalaci. Zajistíme rekonstrukce stoupacích vedení a elektroinstalace společných prostor v bytových domech.

elbrain.czPraha
Apis - dlažby a kamenictví

Kamenická a stavební výroba. Přírodní materiály u nás přetváříme na bohatý sortiment výrobků a jsme schopni realizovat všechny druhy kamenických prací. Kuchyňské desky, stoly, náhrobky, schody, obklady krbů.

www.apis-sro.skSlovensko
Čištění a revize kanalizace

Výstavba vodovodních a kanalizačních přípojek. Diagnostika poruch kamerou, trasování a likvidace odpadů.

www.tvs-centrum.czPraha
Truhlářství Antonín Brtník

Truhlářství - dřevěná okna, eurookna, dřevěné vchodové dveře, interiérové dveře, schody a schodiště. Zakázkový nábyte, interiéry domů, kanceláří, kuchyně.

www.brtnik-truhlarstvi.czJihomoravský kraj
Navaro kácení stromů

Zajistíme kácení stromů včetně kácení horolezeckou technikou, prořezávání korun stromů a keřů. Pro obce a města zajišťujeme údržbu veřejné zeleně, sekání trávníků, hrabání listí a úklid sněhu na komunikacích.

www.kaceni-stromu.infoPraha
Instalatéři, instalatér, instalatérské práce

Instalatéři ZTS poskytují nonstop instalatérské práce a havarijní servis v Praze a středních Čechách. Zkušený instalatér provede kvalitní instalatérské práce rychle a se zárukou. Instalatéři zajistí opravy, revize a čištění kanalizace. Opravy vody.

www.instalateri.czPraha
Údržba a realizace zahrad - Martin Veselý

Zabýváme se údržbou a realizací zahrad, jezírek a všeho kolem domu a zahrady. Prodej zahradního nářadí FISKARS a GARDENA. Poskytujeme odborné služeb v oblasti zahradní architektury. Naše činnost pokrývá kompletní servis v oblasti úpravy zahrad. Údržba a realizace zahrad, Nářadí Fiskars, Péče o zeleň, Koupací a okrasná jezírka, Martin Veselý

www.rajzahrad.czÚstecký kraj
Truhlářství Pleschner

Firma nabízí zakázkovou výrobu nábytku - zhotovení na míru. Vyrábí kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, koupelnový nábytek, ložnice, vybavení obchodů, kanceláří,... Renovuje nábytek.

www.prahatruhlarstvi.czPraha
Zahrada na klíč - návrh a realizace zahrad

Realizujeme zahrady na klíč, jezírka, terasy, ploty, pergoly, udržujeme a zavlažujeme trávníky a zahrady, okrasné rostliny, sadové úpravy, zídky, odvodňujeme pozemky, prodáváme rostliny a zahradní materiál v Beskydech a celé ČR.

www.zahradanaklic.euMoravskoslezský kraj
Zámečnictví Točimon

Výroba zámečnických konstrukcí z nerezu, oceli, hliníku a mosazi. Pojezdová a garážová vrata, zámečnické schody, branky, zábradlí, nábytek a veškeré kovové konstrukce.

www.zamecnictvi-tocimon.czStředočeský kraj
Zakázkové truhlářství

Nabízíme Vám zakázkové truhlářství, tj. výroba nábytku, výroba oken a dveří. Dále se zabýváme výbavou interiérů a kanceláří. Na zakázku vyrobíme kuchyňskou linku, ploty, pergoly, sauny apod.

www.drevostavsvoboda.czOlomoucký kraj
Topení, plyn, voda, rekonstrukce koupelen

Provádíme montáž rozvodů topení, plynu a vody. Také provádíme rekonstrukce koupelen.

www.topeni-plyn-voda.kvalitne.czÚstecký kraj
Elektrikář Praha – zkušení Elektrikáři, pohotovost nonstop

Každý elektrikář má bohaté zkušenosti. Naši elektrikáři mají všechny potřebné zkoušky. Naši kvalitní elektrikáři provádí veškeré elektrikářské práce. Nonstop, Praha, Pohotovost.

www.elektrikari-praha.czPraha
Truhlářství DARO

Vyrábíme nábytek na zakázku, postele, vestavěné skříně, dětské pokoje, kancelářský nábytek, dveře vchodové i vnitřní, skříňky, komody a solitéry, televizní nebo akvarijní stolky či skříně, police, nebo zahradní nábytek.

www.truhlarstvi-daro.czžádný
Jirki

Elektromontážní firma zabývající se elektrikářskými prácemi, novostavby, rekonstrukce, opravy, rodinné domy, průmyslové objekty, chaty, poruchy, včetně rozvodů ve výbušném prostředí. Revizní práce, revize elektroinstalace, revize elektrospotřebičů, revize nářadí, revize elektro. Instalace a revize přípojek pro rodinné domy, byty.

jirki.czVysočina
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |