Koloseum VIVAT
Domácí učení

Materiály pro podporu výuky a pracovní listy pro učitele a rodiče domškoláků (žáků zařazených do individuálního vzdělávání). Obsahuje materiály ke stažení a interaktivní výukové prvky.


Dnes je pondělí 23. září 2019 svátek má Berta, zítra Jaromír

Katalog stránek řemesel a řemeslníků

Celkem nalezeno 149 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 8 |
Servis chlazení, prodej a montáže

Montáže servis a prodej autoklimatizací, chladírenských zařízení a klimatizací. Provádíme servis, montáž i prodej zařízení značek Acond, Toshiba, Sinclair. Naše působnost je v jihomoravské kraji.

www.chlazenikvalitne.czKraj neuveden
Mokré a práškové lakování, kovovýroba

Provádíme pískování dílů a renovace disků kol. Naší prioritou je průmyslové pískování skla a keramiky. Další naše obory jsou mokré a práškové lakování a drobná kovovýroba. Špičkou našeho oboru je renovace dílů a renovace zařízení.

www.reno-tech.czPlzeňský kraj
Dráb montáž satelitu

Nabízíme profesionální služby při montáži satelitní parabolické antény včetně přijímače a vedení. Zajistíme měření kvality a síly televizního signálu, důkladné otestování satelitního přijímače, naladění televizních kanálů dle Vašeho přání.

www.anteny-drab.czPraha
Montáž satelitu Novak Radio Systems

Nabízíme pro domácnosti, firmy a úřady montáže satelitních přijímačů a montáže televizních antén včetně uvedení do provozu, otestování a naladění televizních kanálů, popř. satelitních televizních stanic.

www.nrs.czStředočeský kraj
Keramická dílna Naďa Poupětová

Keramická dílna nabízí kurzy keramiky pro děti i dospělé. Kurzy začínají každý rok v září a pokračují celý školní rok. U nás se naučíte potřebným činnostem jako ruční tvorba keramických výrobků, točení na hrnčířských kruzích.

www.kurzy-keramiky-poupetova.czPraha
Kamenictví Morávek, hřbitovní potřeby

Prodáváme hřbitovní doplňky na pomníky, hroby, hrobky - lampy, vázy, kříže, urny, mísy, sochy a čistící prostředky. Neúčtujeme balné ani manipulační poplatky. Zboží zasíláme Českou poštou na dobírku. Nabízíme pomníky ze žuly a kamenické práce.

www.levnepomniky.czJihomoravský kraj
Realizace zahrad u rodinných domů Brno

Dvořáček, zahrada na klíč Vám realizuje zahradu Vašich snů. Naše specializace je realizace zahrad u rodiných domů v Brně a okolí. Každá zahrada vytvořená firmou Dvořáček je originál.

www.zahrada-brno.czžádný
Realizace a architektura zahrady

Poradíme a pomůžeme Vám při tvorbě zahrady snů. S naší pomocí bude celý proces tvorby zahrady hrou. Kvalitní návrh podle nejnovějších trendů zajistí hladký průběh realizace.

www.realizace-zahrad.czLiberecký kraj
Dřevěné dveře a nábytek

Vzorková prodejna několika truhlářských dílen byla otevřena zhruba před 10 lety. Nabízíme zaměření, výrobu, dopravu a montáž Vámi objednaných dveří, zárubní, nábytku a bytových doplňků. Na základě našich zkušeností Vám rádi poradíme, případně navrhneme design.

www.dvere-nabytek.czPraha
Malířství a Natěračství Petr Škoda

Precizně odvedené malířské a natěračské práce.Malování bytových i nebytových prostor. Nátěry fasád, střech, podlah. Speciální chemické nátěry (malování tunelů, nátěry bazénů, nátěry konstrukcí atd.). Protipožární nátěry (dřevo i konstrukce). Stříkací zařízení Airless (průmyslové objekty, nátěry konstrukcí, aplikace protipožárních nátěrů atd.)

www.skoda-malirstvi.czJihočeský kraj
Odvoz odpadních vod Ostrava - Nadno.cz

Jsme soukromá firma zabývající se odvozem odpadních vod od obyvatelstva a firem. Odvoz je prováděn vozem Liaz MTS 8m3. Od roku 1992 se zabýváme speciálními pracemi pomocí horolezecké techniky ve výškách a hloubkách, čištěním jímek, nátěry a svařováním OK. Odpadní vody, fekál Ostrava, výškové práce, žumpa, hovnocuc, odvoz odpadních vod Ostrava

www.nadno.czMoravskoslezský kraj
MSVstav

Provádíme stavební práce, bourací práce, malířské práce, natěračské práce, výškové práce, montážní práce, realizace střech a jejich opravy.

www.msvstav.czZlínský kraj
Antik Cerman - Restaurování nábytku

Firma Antik Cerman restauruje nábytek. Vyrábí repliky lidového nábytku. Vykupujeme starý nábytek. Prodáváme nově zrenovovaný nábytek. Využijte naší nabídku, a pořiďte si originální kus nábytku.

antikcerman.czLiberecký kraj
Vestavěné skříně a kuchyně - Stylishrooms

Poskytujeme maximální služby v oblasti vybavení interiérů, se zaměřením na vestavěné skříně na míru, stále oblíbenější šatny, ale také velmi prioritní místa jako jsou kuchyně.

www.stylishrooms.czPraha
Treemen - arboristická firma - komplexní péče o stromy a zeleň

Firma Treemen nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti péče o stromy a zeleň. Provádíme statické zajištění korun a větví stromů bezpečnostními vazbami, rizikové kácení stromů ve stížených podmínkách, frézování pařezů, likvidaci dřevní hmoty, výsadbu, semenářství, údržbu zeleně v obcích a městech, péče o památné stromy.

www.treemen.czJihočeský kraj
JH elektro

Provádíme a zajišťujeme revize, montáž, opravu, údržbu vyhrazených elektrických zařízení do 1000 a nad 1000 V (NN, VN, VVN).

www.jh-elektro.euweb.czLiberecký kraj
Česká zbrojovka a.s., SBU Auto

Automotive - výroba dílů pro auto klimatizace. Specializujeme se na velkosériové obrábění hliníkových dílů pro klimatizační soustavy automobilů.

www.cz-auto.comZlínský kraj
A.K.T. s.r.o.

truhlárna se vším, co s tím souvisí

www.akt.decin.czÚstecký kraj
Nábytek na zakázku

Výroba nábytku na zakázku. Náš sortiment je mimo jiné vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský, dětský a zahradní nábytek.

www.truhlarstvimencak.czKrálovéhradecký kraj
Bourací a demoliční práce

bourací a demoliční práce, demontážní a zednické práce, výkopové a zemní práce, natěračské práce, výroba a pokládka zámkové dlažby, plotů-imitace pískovce, půjčovna nářadí, výroba zámkové dlažby, obkladů,imitace pískovce

www.bourame.kvalitne.czPardubický kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |