Koloseum VIVAT
MojeElektronickáCigareta.cz

Specializovaný internetový obchod pro prodej elektronických cigaret, gripů, e-liquidů (náplní), příchutí a bazí pro vlastní míchání, náhradních dílů a příslušenství. Prodáváme jen kvalitní a ověřené světové značky výrobců e-cigaret a dalšího příslušenství.


Dnes je neděle 25. srpna 2019 svátek má Radim, zítra Luděk

Katalog stránek řemesel a řemeslníků

Celkem nalezeno 18 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Malíři pokojů Stachovec

Nabízíme malířské práce, lakýrnické práce, nátěry fasád, nátěry střech, nátěry podlah, termoizolační nátěr a benátský štuk. Zdarma u Vás provedeme zaměření a odbornou konzultaci a do 24hod. zpracujeme cenovou nabídku.

www.maliri-stachovec.czPraha
Zelenka malování pokojů

Nabízíme služby malování pokojů, štukování panelů, rekonstrukce bytových jader, lakování a tapetování, montáž sádrokartonu, bourání, obkladačské práce.

www.malovani-zelenka.czPraha
Natěrači a malíři pokojů

Malíři pokojů Bezděk Vám zajistí renovace a rekonstrukce rodinných domů, bytů a kanceláří - malování bytů a kanceláří v Praze, lakýrnické práce, tapetování, natírání fasád, zednické práce aj.

www.maliri-bezdek.czPraha
Malíři pokojů Praha - BALKAP s.r.o.

BALKAP, s.r.o. se od roku 1992 zajišťuje malování pokojů, lakýrnické práce, tapetářské práce, úklidové práce, podlahářské práce, dodávka a montáž poštovních schránek a plastových madel na zábradlí, stěrkování panelových a štukových ploch, štukování.

www.balkap.czPraha
Malby a nátěry Hradec Králové - profesionální malby a nátěry

Malby a nátěry Hradec Králové - provádíme malování bytů, malby kanceláří, obchodů, schodišť, výrobních hal a ordinací. Provádíme také nátěry fasád, ocelových konstrukcí, dřeva, nátěr betonových prvků, střech a podlah. Dále nabízíme vysokotlaké čištění vodou, bezpečnostní šrafování, uklidové práce, svítící nápisy, čištění koberců, stavební práce.

www.malbyanatery.czKrálovéhradecký kraj
S.N.E.T. Ostrava

Zabýváme se problematikou povrchových ůprav a protikorozní ochranou, specializuje se na mobilní tryskání, předpovrchové úpravy a předúpravou povrchu, ale i na aplikaci povrchových nátěrů a restaurování památek. Používáme nátěrové systémy UNI-COAT, Permacor a Wilckens.

www.mobilnitryskani.czMoravskoslezský kraj
Prášková lakovna, tryskání, lakování, laminování

Provádění technologie elektrostatického nanášení práškové barvy. Lakování výrobků z kovu a slitin. Chemická předúprava, ISO 9001. Tryskání, pískování.

www.lakovna-tce.czÚstecký kraj
Petrovo malování

Malování a lakování interiérů a exteriérů. Penetrace, ochranné nátěry, úklid po malování. Na interiéry poskytujeme roční záruku, která se týká především výspravy zdí a opravek, které v případě potřeby zdarma přijedeme obnovit.

www.petrovomalovani.czPraha
Jan Hauzr - povrchová úprava, nátěry, tryskání..

Povrché úpravy kovů, nátěry, tryskání, metalizace, sanace.

www.janhauzr.euKarlovarský kraj
Malovna Kroměříž s.r.o.

Malovna, to je družstvo malířů a lakýrníků, jsme tedy profesionální malíři, natěrači a lakýrníci, kteří svoji práci opravdu umí. Hledáte malíře, natěrače nebo lakýrníka a nebo jen potřebujete koupit malířský materiál? Pak nás kontaktujte!

www.malovna.czZlínský kraj
Tryskání, pískování a metalizace - Varez s.r.o.

Povrchová úprava kovů a antikorozní ochrana. Provádíme ochranné nátěry nejrůznějších zařízení. Žárová metalizace - šopování, pískování, tryskání abraziva.

varez.czÚstecký kraj
Brnomal.cz - Malíři, malování pokojů Brno

Profesionální malířské a natěračské služby v Brně a širokém okolí za skvělé ceny. Široká paleta malířských technik, od nejjednodušší výmalby na bílo po tónované malby z několika tisíc odstínů vzorníku.

www.brnomal.cz/Jihomoravský kraj
Malíři, malování, malby

Nabízíme malování, malby, malířské práce, nátěry, lakování, malby bytů v Praze, malby bytů v Brně, nátěry fasád, průmyslové nátěry, vnitřní malby.

www.maliri-malovani-malby.czVysočina
Malíři pokojů Praha

Naše společnost se specializuje na malířské a natěračské práce, které poskytujeme pro byty, domy i kanceláře. Řemeslo provádíme od roku 1989 a disponujeme množstvím certifikátů od mnoha výrobců. Pokud hledáte kvalitní natěračskou firmu, která nabízí slevy stálým klientům, jste na správném místě.

maliripokojupraha.netPraha
Malíři pokojů bytů Praha

Provádíme malování pokojů, malování bytů, kanceláří i průmyslových objektů. Klasické malířské práce i dekorační malířské techniky. Pražský partner s.r.o.

maliri-pokoju-praha.webnode.czPraha
Mokré a práškové lakování, kovovýroba

Provádíme pískování dílů a renovace disků kol. Naší prioritou je průmyslové pískování skla a keramiky. Další naše obory jsou mokré a práškové lakování a drobná kovovýroba. Špičkou našeho oboru je renovace dílů a renovace zařízení.

www.reno-tech.czPlzeňský kraj
Malířství a Natěračství Petr Škoda

Precizně odvedené malířské a natěračské práce.Malování bytových i nebytových prostor. Nátěry fasád, střech, podlah. Speciální chemické nátěry (malování tunelů, nátěry bazénů, nátěry konstrukcí atd.). Protipožární nátěry (dřevo i konstrukce). Stříkací zařízení Airless (průmyslové objekty, nátěry konstrukcí, aplikace protipožárních nátěrů atd.)

www.skoda-malirstvi.czJihočeský kraj
Malíř - Praha západ

Vilím - malířské práce. Malíř používá pro malby interiérů a nátěry fasád kvalitní malířské a nátěrové hmoty Primalex, Het Dulux a jiné. Barvy v bytě jsou otěruvzdorné, fasádní nátěry a malby vysoce omyvatelné.

www.vilim-malir.czStředočeský kraj
| 1 |