Koloseum VIVAT
Hlasový překladač vět LANGIE - 52 jazyků online / offline

Kapesní hlasový překladač Lang online / offline v 52 jazycích (i čeština) pro nejlepší obousměrný překlad vět a slov na světě. Elektronický translator textů a slovník co dokáže přeložit cokoli.


Dnes je pondělí 22. října 2018 svátek má Sabina, zítra Teodor

Katalog stránek služeb

Celkem nalezeno 230 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 12 |
Úklid, vyklízení a drobné řemeslné práce - Praha a okolí

Provádíme úklid bytů i kanceláří, odvoz odpadu, vyklízení pozůstalostí, půd a sklepů. Zajišťujeme drobné řemeslné práce jako je malování, drobné stavební úpravy a další.

www.uklid-vyklizeni.czPraha
Čištění koberců v Brně

Pečlivé čištění všech typů koberců - s krátkým i dlouhým vlasem, syntetické i přírodní, celoplošné i kusové, v domácnostech i ve firmách. Přizpůsobení termínu dle vašich časových možností a preferencí. Půjčování čistících stojů.

www.cistenikobercubrno.cz/Jihomoravský kraj
Pojízdná lešení, zdvihací technika – ALLEX plus s.r.o.

Pojízdná lešení pro opravy fasád, podhledů, balkonů pomocí moderního hliníkového lešení systému BOSS. Lešení můžete využít pro natěračské práce, montáže konstrukcí nebo zabezpečovacích zařízení. Využít můžete i zdvihací techniku nebo nůžkové plošiny.

www.allex.czJihomoravský kraj
Reklama na vozidlech Taxi v Praze

Taxi reklama patří mezi bezkonkurenční komunikační nástroj. Jde o unikátní a hodnotnou investici, která umísťuje sdělení na dynamičtějších místech, než kdykoliv předtím a dokáže oslovit tisíce potencionálních zákazníků.

www.taxi-reklama.czPraha
Odpady, kontejnery, skartace Domeček odpady s.r.o.

Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.

www.domecek-odpady.czPraha
Maja studio - kadeřnický a kosmetický salón Třebíč

Náš salón nabízí základní kadeřnické a kosmetické služby - kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra a vizážistika, až po masáže, body styling nebo rekvalifikační kurzy

www.maja-studio.czVysočina
Leseni pronajem prodej.cz

Prodej lešení a pronájem fasádního lešení, pojízdného lešení a prostorového lešení. Nabízíme montáž, demontáž lešení a kompletní lešenářské práce. Lešení dopravíme na místo určení.

www.leseni-pronajem-prodej.czÚstecký kraj
Radchenko – permanentní makeup

Buďte vždy krásná a okouzlující díky permanentnímu make-upu. Dosáhněte smyslných rtů a krásného, výrazného obočí. V oboru permanentního make-upu mám mnohaleté zkušenosti a vždy mě motivuje radost, kterou vám vaše proměna přinese.

www.permanent-makeup-praha.czPraha
Reklamní agentura Praha

Pomůžeme s návrhem reklamy, přes výrobu až po zprovoznění v Praze i celé ČR. Specializujeme se jak na tištěnou, tak na reklamu na internetu (Tvorba WWW stránek, SEO, PPC, Facebook, Twitter apod.)

www.remedio.czPraha
Půjčovna lodí Nižbor - půjčování kanoí na Berounce

Půjčovna kanoí na Berounce s veškerou potřebnou výzbrojí a s dopravou materiálu. Velice výhodná poloha půjčovny, přímo v Nižboru na břehu Berounky.

www.rekaberounka.czStředočeský kraj
Půjčovna vodáckých potřeb Dronte

Půjčovna vodáckých potřeb, plastové kryté i otevřené kanoe typu Vydra a další vybavení. Pro větší skupiny nabízíme slevy

www.dronte.czPraha
Svatební fotograf České Budějovice

Nabízím služby v oblasti svatební fotografie. Zajistím svatební fotografování z celého svatebního dne od příprav do konce oslavy. Fotím maturitní plesy, večírky, či jiné příležitosti.

www.fotovelkova.czJihočeský kraj
Kadeřnictví Praha 1 - Václavské nám.

Značkové kadeřnictví v Praze 1 poblíž Václavského náměstí, kde stříháme, barvíme, prostě staráme se o vlasy nejen VIP osobnostem. Používáme značku TIGI, která je šetrná k vlasům, ale 100% účiná.

www.kadernictvi-praha-1.czPraha
Sídlo firmy, virtuální kancelář, sídlo společnosti

Poskytneme sídlo firmy, sídlo společnosti v centru Prahy. Profesionální virtuální kancelář s kompletním servisem.

www.sidlo-firmy-virtualni-kancelar.czPraha

OK vyšívání, výšivky, nášivky

Vyšívání, nášivky, výšivky na jakýkoliv materiál od 1 kusu. Potisk nejen textilu, vhodný na košile, plachty, koženku, brašny, trika.... Výroba reklamních ponožek s vlastním logem, nejnovějšími technologiemi již od 50 kusů v různých velikostech

www.oukay.czPraha
CESR - Czech economic subjects rating

Program CESR zpracovává informace o českých ekonomických subjektech z mnoha prověřených zdrojů a na jejich základě pomocí unikátního algoritmu sestavuje výsledný rating vybrané společnosti.

www.cesr.czJihomoravský kraj
Pedikúra Ilona Fábryová

Profesionální pedikérka Ilona Fábryová s desetiletou praxí. Dopřejte vašim nohám jedinečný komfort, který vám dává ošetření od otlaků a staré kůže. Využijte reflexní masáže pro báječný pocit uvolnění. Pedikúra, je to dobrá a vděčná investice.

www.pedikura-ilona-brno.czJihomoravský kraj
Svatební fotograf Praha - Matouš Duchek

Vaše vzpomínky zachytím nerušivě, stylově a kreativně. V průběhu celého svatebního dne kombinuji moderní i tradiční klasické přístupy tak, abyste si vaše svatební album mohli sestavit podle svých představ.

www.fotografie-svatebni.czPraha
APM SERVIS - Zdeněk Dvořák, Praha

Provádíme opravy a servis praček, myček, sporáků různých značek. Opravy zajišťujeme u zákazníka i na dílně. Prodáváme náhradní díly na pračky, myčky, sporáky. Poskytujeme servis, poradenství, prodej, dovoz a zapojení.

nahradni-dily-pracky.czPraha
KSENA spol s.r.o. - úklid, malování, rekonstrukce

Zajišťujeme úklid kanceláří, domů a bytů, rekonstrukce bytových jader, interiérů, podkroví a koupelen, včetně malování a lakování. Provádíme pokládku zámkové dlažby na klíč, stavíme a opravujeme ploty, oplocení a opěrné zdi.

ksena.czPraha
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |