Koloseum VIVAT
Hlasový překladač vět LANGIE - 52 jazyků online / offline

Kapesní hlasový překladač Lang online / offline v 52 jazycích (i čeština) pro nejlepší obousměrný překlad vět a slov na světě. Elektronický translator textů a slovník co dokáže přeložit cokoli.


Dnes je pondělí 22. října 2018 svátek má Sabina, zítra Teodor

Katalog stránek služeb

Celkem nalezeno 230 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 12 |
Virtuální prohlídky 360° - výrobce

Vyrábíme Virtuální prohlídky 360° (sférické) za příznivé ceny. Virtuální prohlídka je zajímavou formou prezentace (rozhlížíte se, jako byste byli na místě). Fotografické služby. Velkoformátový tisk a výroba obrazů - i z vlastních fotografií.

www.virtualni-prohlidky-360.czžádný
Montys

Pardubická firma poskytující půjčování lešení a stavebních výtahů včetně kompletního servisu jako je doprava, montáž a demontáž.

www.montys.czPardubický kraj
Prokom – Josef Prostecký

Firma Prokom Praha vznikla v roce 1991jako společnost zabývající se kovovýrobou různého druhu. Od roku 1999 se Firma profesionálně zabývá výrobou reklamních nosičů z hliníkového profilu se systémem zaklapávacích lišt.

prokompraha.webnode.czPraha
Boland Business Services

Nabízíme výrobu a potisk plastových karet (magnetické, čipové, dobíjecí), USB Flash disky s reklamním potiskem, přímý dovoz reklamních a dárkových předmětů, tisk, výrobu bannerů a prezentačních systémů. Servis pro firmy při zakládání poboček v Číně.

www.boland-business.comJihomoravský kraj
TechDesign - konstrukce, vizualizace, animace, školení

TechDesign konstrukce, výkresy, převod dat z 2D do 3D, design, návrhy, vizualizace, animace, grafické návrhy, školení, instalace, konzultace, pomoc s počítačem.

www.techdesign.czKrálovéhradecký kraj
Komplexní servis v oblasti virtuálních kanceláří.

Komplexní servis v oblasti virtuálních kanceláří. Poskytování obchodních adres pro účely umístění sídla společnosti, pronájmy zasedacích místností, krátkodobé pronájmy kanceláří, kompletní administrativní servis.

www.officehouse.czPraha
Easy Solutions - personální poradenství

Skupina konzultantů nabízejících řešení z oblasti HR a aplikované psychologie - Easy Solutions; výběr zaměstnanců, diagnostika, rozvoj, poradenství. Disponujeme širokou paletou metod (testy, dotazníky, AC/DC, koučování, rozhovory), kterými Vás dovedeme k cíli.

www.easysolutions.czPraha
Služby v oblasti ekologie BOZP a PO.

Služby v oblasti ekologie, BOZP a PO, koordinátor BOZP. Zavádění systémů řízení dle ISO.

www.tegocz.czKrálovéhradecký kraj

Internetová reklama a marketing

Internetová reklama bez prostředníků na desítkách webů. Formáty reklamních kampaní - Bannery, Rectangle, Vertical Rectangle, Buttony a textové reklamy. Informace o reklamě na internetu a internetovém marketingu.

www.solution.czStředočeský kraj
Profo - mobilní Wecko

Společnost poskytující komplexní služby v oblasti sanitární techniky a zařízení stavenišť. Mezi hlavní činnosti patří prodej, pronájem a servis mobilních toalet a umýváren. Mobilní toalety slouží k vybavení prostor, kde se nenachází přívod k vodovodní síti. Vhodné jsou především pro umístění na stavbách, při konání různých akcí.

www.mobilniwecko.czPraha
Půjčovna jízdních kol - Valtice

Půjčovna kol a cyklodoplňků. Pořádání cykloturistických výletů pro firmy i jednotlivce.

www.huranakolo.czJihomoravský kraj
GENOVA - SERVIS s.r.o.

Genova Servis, to jsou povrchové úpravy průmyslových dílů a sanace budov. Provádíme průmyslové čištění, tryskání suchým ledem, metalizaci, otěruvzorné úpravy povrchů, sanace betonu a hydroizolace střech budov, bioenzymatické ošetření povrchů.

www.genova-servis.czOlomoucký kraj
Proviz - grafické studio

Grafické studio Proviz - tým talentovaných 2D a 3D grafiků a architektů nabízí kompletní služby v oblasti webdesignu, grafiky, architektury, firemního designu a reklamy.

www.proviz.czZlínský kraj
Hlídání dětí - Praha

Hlídání dětí v Praze a okolí. Naše chůvy jsou výhradně zdravotní sestry se zkušenostmi s dětmi. Každá chůva prochází náročným výběrovým řízením. Hlídáme děti: pravidelně i jednorázově, od narození, zdravé i v nemoci

www.chuvicka.czPraha
Úklidová firma - CleanMax

Úklidová firma CleanMax nabízí úklid domácností, komerčních a administrativních budov, předkolaudační a porekonstrukční úklidy. 24 hodin denně, v rámci celé Prahy a blízkého okolí. Profesionálně odvedená práce a osobní přístup.

www.cleanmax.czPraha
Evropská společnost

Důležitá fakta a informace o evropských společnostech, které vám usnadní podnikání. Dozvíte se, co je to SE, jak ji založit, jaké jsou její největší výhody a k čemu slouží ready-made společnosti.

www.evropskafirma.czMoravskoslezský kraj
Plakáty na zeď - PosterBar

Tisk a prodej plakátů na zeď a designových posterů, velkoformátový umělecký tisk designů a fotografií na plátno a speciální papíry.

www.posterbar.czPraha
Tisk letáků rychle kvalitně a online

Tiskněte letáky přes web a využijte naši online kalkulaci cen tisku. Letáky expedujeme i 5 hodin po zadání. Kvalita tisku je automaticky měřena! Svěřte svůj tisk jednomu z nejmodernějších provozů u nás!

www.printprices.euPardubický kraj
Medaile a odznaky Blažek

Sportovní medaile, turistické a pamětní odznaky, vyznamenání a další trofeje a ceny, nejen pro sportovce.

www.josefblazek.euLiberecký kraj
Profesionální fotografka a vizážistka v Praze

Jsem fotografka a vizážistka z Prahy. Jmenuji se Anastázie a jsem připravena udělat z Vás hvězdu. Moc ráda fotím a pracuji s lidmi, kteří jsou připraveni uvidět svůj vnitřní svět jak ho vidím já. Focení je kouzlo, pomoci kterého lze odhalit Vaši individualitu.

anastaziez.cz/Praha
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |