Koloseum VIVAT
Stavebně-historický průzkum – PhDr. Jiří Chmelenský

Provádím stavebně-historický průzkum a poskytuji poradenství k různým typům staveb. Specializuji se na historická vodohospodářská zařízení a technické stavby.


Dnes je úterý 23. ledna 2018 svátek má Zdeněk, zítra Milena

Katalog stránek služeb

Celkem nalezeno 229 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 12 |
Profesionální fotograf Petr Čepek

Petr Čepek nabízí kvalitní fotografické služby obsahující svatební fotografie, rodinné a dětské fotografie, sportovní fotografie a mnohé další.

www.fotopetrcepek.czKrálovéhradecký kraj
Masážní studio Perfect day Praha

Masážní studio v Praze nedaleko stanice metra trasy B provádí relaxační a sportovní masáže, masáže šíje, zad páteře, nohou, indické masáže. Nabízíme zábaly Thalaspa na hubnutí.

www.pdstudio.czPraha
CleverCard.cz - více než plastové karty

Máme pro Vás řešení v oblasti výroby a potisku plastových karet a rfid nosičů. Nabízíme plastové, bezkontaktní a magnetické karty, bezkontaktní klíčenky a přívěšky, doplňky k plastovým kartám, obaly na plastové karty.

www.clevercard.czJihomoravský kraj
Modeláž nehtů, studio En4U

Jsme moderní nehtové studio s mnohaletou tradicí. Provádíme modeláž nehtů a manikúru v příjemném prostředí. Naším cílem je Vaše spokojenost s vysokou kvalitou Vašich nových gelových nehtů.

www.studio-en4u.czPraha
M2 CLEAN - úklidová služba Brno

Provádíme hloubkové čištění koberců a čalounění ve firmách i domácnostech v Brně a okolí. Ručně čistíme interiéry vozidel, dodávek i autobusů. Provádíme jednorázové i pravidelné úklidy.

www.m2-clean.czJihomoravský kraj
Půjčovna nářadí Pardubice - Lázně Bohdaneč

Půjčovna nářadí Lázně Bohdaneč - půjčujeme bourací kladiva, vrtačky, rozbrušovací pily, elektrické centrály, míchačky, kolečka, atd.

pujcovna-naradi.kvalitne.czPardubický kraj
Odvoz odpadu

Odvoz odpadu, odvoz suti, likdvidace odpadu a suťe, kontejnerová doprava, dovoz staveb. materiálu, písku a betonu. recyklace odpadu v Praze. www.odvoz-odpadu-praha.cz tel.: 737 61 51 40

www.odvoz-odpadu-praha.czPraha
Reklamní nápisy a grafika ze samolepící fólie

Reklamní nápisy a grafika ze samolepící fólie za nejlepší ceny, kvalitně a s minimální dodací lhůtou. Kompletně vyrobíme reklamní tabule, reklamní cedule, ukazatele, bannery, reklamní stojany, samolepky, reklama na auto . . . Zpracujeme včetně grafického návrhu. Rychle, levně, kvalitně. www.reklamninapisy.cz

www.reklamninapisy.czPraha
JH elektro

Provádíme a zajišťujeme revize, montáž, opravu, údržbu vyhrazených elektrických zařízení do 1000 a nad 1000 V (NN, VN, VVN).

www.jh-elektro.euweb.czLiberecký kraj
Salon Mireli - Prodejna a půjčovna svatebních šatů

Prodáváme společenské, plesové a svatební šaty. Upravíme vám velikost na míru. Široký sortiment. Individuální přístup.

www.plesove-saty.czPraha
Skiservis Montana

Náš servis lyží a snowboardů pomůže udržet Vaše náčiní v perfektní kondici. K servisu používáme špičkové švýcarské stroje značky Montana.

www.skiservis-montana.czJihomoravský kraj
Outdoor & Training s.r.o.

komplexní projekční a produkční služby v oblastech: vzdělávání, sportovně-relaxační programy pro firmy, konference, event management, služby v oblasti automobilové promotion

www.oat.czPraha
AM - KOVO - kovošrot Praha

Kovošrot AM - KOVO provádí výkup železa, výkup barevných kovů a výkup autobaterií v oblasti Praha a střední Čechy. Za kovošrot platíme v hotovosti a ihned. Firma provozuje sběrný dvůr a zajišťuje ekologickou recyklaci kovového šrotu a autobaterií.

kovosrot-vykup.czPraha
Reklamní a dárkové předměty

O reklamních předmětech víme všechno. Využijte naše letité zkušenosti. Pro každý požadavek hledáme řešení. Navrhneme, vyrobíme a zabalíme reklamní a dárkové předměty podle vašich představ.

www.promopredmety.czPlzeňský kraj
VADANA - hospodyně do domácnosti

VADANA, spol. s r. o. Vám může nabídnout efektivnější využití Vašeho času tím, že kontaktujete naši firmu a zajistíte si hospodyni do domácnosti. Hospodyně za Vás přebere velkou část Vašich domácích povinností a Vy se o víkendu věnovat rodině.

www.vadana.czJihomoravský kraj
Čištění koberců

Naše firma se věnuje čištění koberců a veškerého čalouněného nábytku mokrou cestou stroji Kärcher, které si je případně možné zapůjčit v půjčovně. Dále nabízime veškeré úklidové služby. Věnujeme se také čistění interiérů a exteriérů vozidel. Naše oblast působení je Olomoucko.

www.vycistit.kvalitne.czOlomoucký kraj
svatební fotograf Michal Fikejs

Svatební fotografie, těhotenské fotografie, reportážní fotografie

diorama.czPraha
Solárium Praha Pro-B

Alternativa solária Pro-B Praha Vám nabízí krásné a zdravé opálení nástřikem v kabině pro opalování bez slunce. Samoopalovací krémy a přípravky přináší opálení rychle a bez rizika

www.provocative-beauty.czPraha
Celopolepy dopravních prostředků

Signmaking - řezaná reklama. Tradiční technologie zhotovení samolepících reklamních nápisů, šablon, vyřezávání z Flock nebo Flex nažehlovacích fólií, fólií pro světelnou reklamu, polepy výloh, dopravních prostředků ...

www.anddesign.czZlínský kraj
Výkup katalyzátorů, filtrů

Naše firma se zabývá výkupem a následujícím opracováním upotřebených (výřazenych) automobilových katalyzátorů (autokatalyzátorů) keramických i kovových a filtrů pevných částic. Vykupujeme také zvlášť keramické vložky katalyzátorů a keramickou drť.

vykup-katalyzatoru-filtru.czPraha
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |