Koloseum VIVAT
Studio 49 - Kadeřnictví Praha 6 Dejvice

Kadeřnictví Studio 49 nabízí kompletní kadeřnické služby. Stříhání vlasů, moderní střihy, barvení vlasů, přelivy, melírování, svatební účesy, účesy pro slavnostní příležitosti, trvalá.


Dnes je neděle 16. prosince 2018 svátek má Albína, zítra Daniel

Katalog stránek služeb

Celkem nalezeno 30 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  Další > | 2 |

Čištění koberců a sedaček Ostrava

V Ostravě a okolí provádíme čištění koberců, sedaček a čalounění známé taky jako mokré vysávání nebo také praní koberců. Používaná extrakční technika Wap a Kärcher. Ostrava doprava zdarma. Našich služeb využívají domácnosti a i firmy.

www.cistenikobercuostrava.euMoravskoslezský kraj

Čištění koberců Ostrava

Zaměřujeme se na čištění koberců a čalounění v Ostravě, čistíme všechny druhy koberců a čalouněného nábytku, v domácnostech, firmách, institucích.

www.kobercova-sluzba.czMoravskoslezský kraj
Úklidová firma Zeman-úklid, mytí oken, čištění koberců

Úklidová firma Zeman zajišťuje komplexní úklid pro firmy i domácnosti, mytí oken, čištění koberců, úklid satveb a další úklidové práce.

www.uklidove-firmy-az.estranky.czStředočeský kraj
Výškové práce Matouš

Výškové práce v naší firmě provádí odborně způsobilí a profesionální pracovníci, kteří používají nejmodernější technologie a postupy. Usilujeme o co nejlepší možnou kvalitu výškových prací. Naším cílem je Vaše spokojenost!

www.vyskoveprace-matous.czPraha

Čištění odpadů a kanalizace Brno

Nabízíme služby v oboru čištění odpadů a kanalizace v Brně a celém Jihomoravském kraji. Zajistíme veškeré práce týkající se kanalizace, domovních odpadů a kanalizačních sítí.

www.cisteniodpadu-kanalizaci-brno.czJihomoravský kraj
Čištění koberců Praha - Milev

Poskytujeme profesionální služby čištění koberců a čalounění v Praze. Pracujeme s vyspělou technikou na koberce a čalounění Karcher. Provádíme čištění ve firmách, domácnostech i institucích.

www.kobercovasluzba.czPraha
Úklid Praha

Společnost Promax service center poskytuje služby ve vysoké kvalitě a lhůtách dle požadavků zákazníků v následujících oblastech: správy a údržby nemovitostí, úklidové činnosti, služby v oblasti administrativní správy

www.promax-service.czPraha
Úklidová firma ONESTO

Zajišťujeme službu hospodyně pro Vaši domácnost. Provádíme veškeré úklidové práce, běžný úklid, mytí oken, praní a žehlení prádla.

www.onesto-cz.czLiberecký kraj
IWL services

Společnost se soustředí na logistiku a skladování, manipulaci, čistění a průmyslové mytí obalů. Mytí plastových přepravek pro potravinářský a automobilový průmysl.

www.iwlservices.comZlínský kraj
Fast & Clean úklidové služby, Olomouc

Úklidová firma Fast and Clean Olomouc zajišťuje komplexní úklidové služby pro firmy a domácnosti. Provádíme úklid bytů, rodinných domů, kanceláří a činžovních domů. Uklidíme rychle, čistě a levně.

www.fast-clean.czOlomoucký kraj

Čištění dlažby a chodníků

Provádíme profesionální čištění chodníků, teras ze zámkové a velkoformátové betonové dlažby.

www.best.info/zakaznicky-servis/cisteni-dlazby-a-ostatnich-prvku-bestPlzeňský kraj
Čistírna oděvů DaJa

Čistírna oděvů Daja působí ve službách v Praze od roku 1990. Za tuto dobu získala ocenění pro svoje stabilně prvotřídní služby a udržuje si nadále vysoký standard.

cistirna-odevu-daja.czPraha

 Čištění koberců Praha

Čistíme čalounění i koberce v domech, bytech a firmách. Jsme nejlevnější v Praze a používáme výhradně profesionální čistící chemii a čistící přístroje značky Karcher. Pro zájemce je k dispozici půjčovna strojů na čištění koberců.

cistenikobercupraha.comPraha
Pražský úklid

Zaručeně nejlepší profesionální úklid všeho druhu v Praze, úklid společných prostor v bytových, činžovních či panelových domech, úklid kanceláří, obchodů, prodejen, škol, nemocnic, restaurací a jiných veřejných prostor.

www.prazskyuklid.czPraha
RAPANT Praha

úklidové služby a práce Praha, které zajišťují jednorázový úklid, pravidelný úklid a zajistí i odvoz odpadu v lokalitě Praha

www.sluzbyrapant.czPraha
Úklid, Hospodyně Praha

Úklid, čištění koberců, žehlení a další úklidové a domácí práce obstará Hospodyně Praha. Svěřte nám Vaše domácí a úklidové práce. Úklidová firma Hospodyně Praha poskytuje především kvalitní úklidové služby a profesionalitu za rozumné ceny. Postaráme se o úklid v domácností a stejně tak dobře uklidíme kancelářské prostory.

www.uklid-hospodyne-praha.czPraha
A+B Úklid Praha

AB úklidové práce zajišťují úklid domácností a úklid kanceláří a další úklidové práce v lokalitě Praha a Středočeský kraj.

www.abuklid.czPraha
Úklidový portál Vyluxuj.cz

Na úklidovém portálu Vluxuj.cz naleznete paní na úklid domácnosti. Jenoduše si přečtete reference, zobrazíte kontakty a dohodnete se.

vyluxuj.czPraha
RIVA SERVIS s.r.o.

Specializujeme se především na exteriéry budovy, výškové, stavební a úklidové práce. Nabízíme komplexní služby pro správce a majitele nemovitostí. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

www.rivaservis.czJihomoravský kraj
Úklid domácností

Chcete se věnovat své rodině, ale máte plno starostí s domácností, péčí o zahradu apod.? Nabízíme Vám bezpečné a spolehlivé řešení, které Vám zajistí úklid domácností, domu. Věnujte se své rodině zatímco my Vám za rozumnou cenu zajistíme kompletní údržbu.

www.1-uklid-domacnosti.czPraha
| 1 | 2 |