Koloseum VIVAT
MojeElektronickáCigareta.cz

Specializovaný internetový obchod pro prodej elektronických cigaret, gripů, e-liquidů (náplní), příchutí a bazí pro vlastní míchání, náhradních dílů a příslušenství. Prodáváme jen kvalitní a ověřené světové značky výrobců e-cigaret a dalšího příslušenství.


Dnes je neděle 25. srpna 2019 svátek má Radim, zítra Luděk

Katalog stránek služeb

Celkem nalezeno 30 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  Další > | 2 |

Čištění koberců a sedaček Ostrava

V Ostravě a okolí provádíme čištění koberců, sedaček a čalounění známé taky jako mokré vysávání nebo také praní koberců. Používaná extrakční technika Wap a Kärcher. Ostrava doprava zdarma. Našich služeb využívají domácnosti a i firmy.

www.cistenikobercuostrava.euMoravskoslezský kraj

Čištění koberců Ostrava

Zaměřujeme se na čištění koberců a čalounění v Ostravě, čistíme všechny druhy koberců a čalouněného nábytku, v domácnostech, firmách, institucích.

www.kobercova-sluzba.czMoravskoslezský kraj
Úklidová firma Zeman-úklid, mytí oken, čištění koberců

Úklidová firma Zeman zajišťuje komplexní úklid pro firmy i domácnosti, mytí oken, čištění koberců, úklid satveb a další úklidové práce.

www.uklidove-firmy-az.estranky.czStředočeský kraj
Výškové práce Matouš

Výškové práce v naší firmě provádí odborně způsobilí a profesionální pracovníci, kteří používají nejmodernější technologie a postupy. Usilujeme o co nejlepší možnou kvalitu výškových prací. Naším cílem je Vaše spokojenost!

www.vyskoveprace-matous.czPraha

Čištění odpadů a kanalizace Brno

Nabízíme služby v oboru čištění odpadů a kanalizace v Brně a celém Jihomoravském kraji. Zajistíme veškeré práce týkající se kanalizace, domovních odpadů a kanalizačních sítí.

www.cisteniodpadu-kanalizaci-brno.czJihomoravský kraj
Čištění koberců Praha - Milev

Poskytujeme profesionální služby čištění koberců a čalounění v Praze. Pracujeme s vyspělou technikou na koberce a čalounění Karcher. Provádíme čištění ve firmách, domácnostech i institucích.

www.kobercovasluzba.czPraha
Úklid Praha

Společnost Promax service center poskytuje služby ve vysoké kvalitě a lhůtách dle požadavků zákazníků v následujících oblastech: správy a údržby nemovitostí, úklidové činnosti, služby v oblasti administrativní správy

www.promax-service.czPraha
Úklidová firma ONESTO

Zajišťujeme službu hospodyně pro Vaši domácnost. Provádíme veškeré úklidové práce, běžný úklid, mytí oken, praní a žehlení prádla.

www.onesto-cz.czLiberecký kraj
IWL services

Společnost se soustředí na logistiku a skladování, manipulaci, čistění a průmyslové mytí obalů. Mytí plastových přepravek pro potravinářský a automobilový průmysl.

www.iwlservices.comZlínský kraj
Fast & Clean úklidové služby, Olomouc

Úklidová firma Fast and Clean Olomouc zajišťuje komplexní úklidové služby pro firmy a domácnosti. Provádíme úklid bytů, rodinných domů, kanceláří a činžovních domů. Uklidíme rychle, čistě a levně.

www.fast-clean.czOlomoucký kraj

Čištění dlažby a chodníků

Provádíme profesionální čištění chodníků, teras ze zámkové a velkoformátové betonové dlažby.

www.best.info/zakaznicky-servis/cisteni-dlazby-a-ostatnich-prvku-bestPlzeňský kraj
Čistírna oděvů DaJa

Čistírna oděvů Daja působí ve službách v Praze od roku 1990. Za tuto dobu získala ocenění pro svoje stabilně prvotřídní služby a udržuje si nadále vysoký standard.

cistirna-odevu-daja.czPraha

 Čištění koberců Praha

Čistíme čalounění i koberce v domech, bytech a firmách. Jsme nejlevnější v Praze a používáme výhradně profesionální čistící chemii a čistící přístroje značky Karcher. Pro zájemce je k dispozici půjčovna strojů na čištění koberců.

cistenikobercupraha.comPraha
Pražský úklid

Zaručeně nejlepší profesionální úklid všeho druhu v Praze, úklid společných prostor v bytových, činžovních či panelových domech, úklid kanceláří, obchodů, prodejen, škol, nemocnic, restaurací a jiných veřejných prostor.

www.prazskyuklid.czPraha
RAPANT Praha

úklidové služby a práce Praha, které zajišťují jednorázový úklid, pravidelný úklid a zajistí i odvoz odpadu v lokalitě Praha

www.sluzbyrapant.czPraha
Úklid, Hospodyně Praha

Úklid, čištění koberců, žehlení a další úklidové a domácí práce obstará Hospodyně Praha. Svěřte nám Vaše domácí a úklidové práce. Úklidová firma Hospodyně Praha poskytuje především kvalitní úklidové služby a profesionalitu za rozumné ceny. Postaráme se o úklid v domácností a stejně tak dobře uklidíme kancelářské prostory.

www.uklid-hospodyne-praha.czPraha
A+B Úklid Praha

AB úklidové práce zajišťují úklid domácností a úklid kanceláří a další úklidové práce v lokalitě Praha a Středočeský kraj.

www.abuklid.czPraha
Úklidový portál Vyluxuj.cz

Na úklidovém portálu Vluxuj.cz naleznete paní na úklid domácnosti. Jenoduše si přečtete reference, zobrazíte kontakty a dohodnete se.

vyluxuj.czPraha
RIVA SERVIS s.r.o.

Specializujeme se především na exteriéry budovy, výškové, stavební a úklidové práce. Nabízíme komplexní služby pro správce a majitele nemovitostí. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

www.rivaservis.czJihomoravský kraj
Úklid domácností

Chcete se věnovat své rodině, ale máte plno starostí s domácností, péčí o zahradu apod.? Nabízíme Vám bezpečné a spolehlivé řešení, které Vám zajistí úklid domácností, domu. Věnujte se své rodině zatímco my Vám za rozumnou cenu zajistíme kompletní údržbu.

www.1-uklid-domacnosti.czPraha
| 1 | 2 |