Koloseum VIVAT
Domácí učení

Materiály pro podporu výuky a pracovní listy pro učitele a rodiče domškoláků (žáků zařazených do individuálního vzdělávání). Obsahuje materiály ke stažení a interaktivní výukové prvky.


Dnes je pondělí 23. září 2019 svátek má Berta, zítra Jaromír

Katalog stránek služeb

Celkem nalezeno 30 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí |
Agentura Suzi s.r.o. - Hlídání dětí

Agentura Suzi s.r.o. nabízí kompletní služby v oblasti hlídání děti, péče o domácnost a úklidových služeb. Zajistíme Vám i nákupy, žehlení nebo doučování Vašich dětí.

www.suzi.czVysočina
Úklid, vyklízení a drobné řemeslné práce - Praha a okolí

Provádíme úklid bytů i kanceláří, odvoz odpadu, vyklízení pozůstalostí, půd a sklepů. Zajišťujeme drobné řemeslné práce jako je malování, drobné stavební úpravy a další.

www.uklid-vyklizeni.czPraha
Čištění koberců v Brně

Pečlivé čištění všech typů koberců - s krátkým i dlouhým vlasem, syntetické i přírodní, celoplošné i kusové, v domácnostech i ve firmách. Přizpůsobení termínu dle vašich časových možností a preferencí. Půjčování čistících stojů.

www.cistenikobercubrno.cz/Jihomoravský kraj
KSENA spol s.r.o. - úklid, malování, rekonstrukce

Zajišťujeme úklid kanceláří, domů a bytů, rekonstrukce bytových jader, interiérů, podkroví a koupelen, včetně malování a lakování. Provádíme pokládku zámkové dlažby na klíč, stavíme a opravujeme ploty, oplocení a opěrné zdi.

ksena.czPraha
GENOVA - SERVIS s.r.o.

Genova Servis, to jsou povrchové úpravy průmyslových dílů a sanace budov. Provádíme průmyslové čištění, tryskání suchým ledem, metalizaci, otěruvzorné úpravy povrchů, sanace betonu a hydroizolace střech budov, bioenzymatické ošetření povrchů.

www.genova-servis.czOlomoucký kraj
Úklidová firma - CleanMax

Úklidová firma CleanMax nabízí úklid domácností, komerčních a administrativních budov, předkolaudační a porekonstrukční úklidy. 24 hodin denně, v rámci celé Prahy a blízkého okolí. Profesionálně odvedená práce a osobní přístup.

www.cleanmax.czPraha
M2 CLEAN - úklidová služba Brno

Provádíme hloubkové čištění koberců a čalounění ve firmách i domácnostech v Brně a okolí. Ručně čistíme interiéry vozidel, dodávek i autobusů. Provádíme jednorázové i pravidelné úklidy.

www.m2-clean.czJihomoravský kraj
Odvoz odpadu

Odvoz odpadu, odvoz suti, likdvidace odpadu a suťe, kontejnerová doprava, dovoz staveb. materiálu, písku a betonu. recyklace odpadu v Praze. www.odvoz-odpadu-praha.cz tel.: 737 61 51 40

www.odvoz-odpadu-praha.czPraha
VADANA - hospodyně do domácnosti

VADANA, spol. s r. o. Vám může nabídnout efektivnější využití Vašeho času tím, že kontaktujete naši firmu a zajistíte si hospodyni do domácnosti. Hospodyně za Vás přebere velkou část Vašich domácích povinností a Vy se o víkendu věnovat rodině.

www.vadana.czJihomoravský kraj
Čištění koberců

Naše firma se věnuje čištění koberců a veškerého čalouněného nábytku mokrou cestou stroji Kärcher, které si je případně možné zapůjčit v půjčovně. Dále nabízime veškeré úklidové služby. Věnujeme se také čistění interiérů a exteriérů vozidel. Naše oblast působení je Olomoucko.

www.vycistit.kvalitne.czOlomoucký kraj
| 1 | 2 |