Koloseum VIVAT
Elektronické cigarety Primadym

Prodáváme elektronické cigarety (SMOK, Joytech, Eleaf, Dotmod, Asmodus, HCigar, Wismec, Aramax, eGo, IJOY a další), náplně do elektronických cigaret, gripy, módy, atomizéry, clearomizéry, e-liquidy, báze, aromata, nikotin, žhavení, spirály. Vapers shop Ostrava, Olomouc, Brno, Opava. Vše pro vaping.


Dnes je sobota 21. dubna 2018 svátek má Alexandra, zítra Evžénie

Chata pod Radegastem

Výjezdní zasedání VIVATu se uskutečnilo v Chatě nad lanovkou v Trojanovicích u Frenštátu pod Radhoštěm 4. října 2008. Jedná se o zrušenou spodní nástupní stanici lanové dráhy na Radhošť.

Sobotní příjezd Příjezdová cesta Chata nad lanovkou Okolí chaty Mochito bar Jeden z pokojů Zatápění v krbu Stravu zajistily děvčata Volná zábava

Přikládám mojí fotku žáka 3. třídy z první jízdy na lanovce právě ze zrušené stanice. Na fotce u krbu přikládá René (se kterým jsem úspěšně vystudoval nejen SPŠE ale také mateřskou školku) a Janetta (která mi byla tanečnicí v tanečním kurzu).

Jízda na lanovce Vánoční besídka Vánoce ve školce Vystoupení dětí Taneční 1984 Soutěž na půlkoloně

04.12.2008 21:28 | Autor: Gejzír | Více na: www.chaty-chalupy-pronajmuti.cz/Chata-Trojanovice-Beskydy-Chata%20Nad%20Lanovkou-7823.cgi