Koloseum VIVAT
Seo profy

Projděte weby s podobnou tématikou a zkuste kontaktovat majitele s možností spolupráce. Nové fanoušky pak do těchto sociálních sítí získávejte během vašem webu a virálním obsahem na samotných sociálních sítích. Během tomhle článku si prozradíme některé tipy, které fungovali mně.


Dnes je sobota 22. února 2020 svátek má Petr, zítra Svatopluk

Eva Pilarová oslavila své narozeniny

Naše stálice a první dáma swingu Eva Pilarová oslavila své 70-té narozeniny v místě svého letního sídla, v místním auto kempu s letním kinem na Mezinárodních jazzových dnech, které před 15-ti lety zakládala.

Rybník Kemp Nedamov Bufet

Na podiu letního kina zazněly kromě známých songů oslavenkyně také písně hostů. Své gratulace v podobě vystoupení přivezla také Lokomotiva s Petrem Vondráčkem.

Areál kina Pódium Vystoupení Lokomotiva Petr Vondráček Kapela

Evička se stala čestnou členkou místních Mažoretek. Své další vystupování nyní bude muset korigovat s akcemi svého oddílu :o))))

Oddíl Mažoretek Přijímání do klubu Kolegyně

Narozeninový večer moderovali přátelé oslavenkyně Aleš Cibulka a Michal Jagelka, kteří k překvapení všech také zpívali! “Když byla Evička nedávno v mém rozhlasovém pořadu, šlohl jsem jí hudební podklady k jejím největším hitům a s Michalem jsme je přetextovali a znovu nazpívali. Dostala od nás tedy k narozeninám deset kusů cédéčka »Ať žije Evička!«,“ svěřil se Aleš Cibulka.

Moderátoři i zazpívali Aleš a Michal Průvodci večerem

Vystoupení hostů si Eva Pilarová vyslechla v pohodlí křesla s vypůjčenou Lordovou dekou, (Lord je kočičí vládce domácnosti paní Pilarové).

Eva Pilarová v křesle pro hosta Gratulace v podobě písní Příjem dárků

Mezi gratulanty byli kolegové zpěváci, zástupci města, blízcí přátelé i fanoušci paní Pilarové. Mezi spoustou rozličných a netradičních dárků byla i kompletní sada šití z našeho Shopu Vivat.

Zástupci města Dubá Martin France Hynek Tomm Radim Dostálík - Shop vivat Gratulanti

Pohoštění po koncertě v podobě rautu připravil majitel místního zámku.

Raut Zámek v Dubé Expozice na zámku

Naše výprava pod vedením Hynka dorazila ve dvou autech.

Bodyguard David Hynek udílí rozkazy Naše výprava David a Eva Radim a Eva David, Michal, Aleš a Hynek

30.01.2010 20:56 | Autor: Gejzír