Koloseum VIVAT
MilujuVictorku.cz

Victoria“s Secret patří mezi nejvyhledávanější značky spodního prádla na světě. Kalhotky a podprsenky od amerického výrobce Victoria“s Secret.


Dnes je sobota 16. ledna 2021 svátek má Ctirad, zítra Drahoslav

Závodníci s egem

Bílé dodávky. Je zvláštní že je to problém právě bílé barvy, asi proto, že je nejlevnější a jezdí v nich podnikoví řidiči kteří jinak nevlastní žádné auto, nebo nějaké ojetější. Když pak jedou s prázdnou dodávkou jejíž motor je konstruován na utáhnutí naloženého auta, stávají se z nich závodníci. V případě že ji řídí asijec, stává se bílá dodávka překážkou v provozu :o).

Oktávky. Malý český člověk si za celoživotní úspory koupí lepšejší české auto a stává se z něj namyšlený maloměšťák který přece nebude dávat blinkr při vyjíždění z kruháku. Dělá psí kusy aby se dostal před fábii i kdyby pak měl jet ve stejné koloně před ní a nikam jinam se neposune. Největší králové silnic jsou ti s označením ústeckého kraje na rz a to bez vlivu na typ auta. Dále sem také patří řidiči Audi a BMW, naproti tomu slušného řidiče lze vidět za volantem Fordu.

Motorkáři umírají zcela zbytečně díky ignorantům, kteří při odbočování vlevo nedávají blinkr a bezohledně srazí motocyklistu předjíždějícího náhle zpomalující auto! Další příčinou tragédie bývají netušené přívěsné vozíky za autem.

zipování Dojížděč jede po dálnici stabilní rychlostí stejně jako většina ostatních, jakmile se ale začne blížit místo jeho sjezdu (opuštění dálnice) šlápne na plyn snažíc se honem předjet co nejvíce aut, na poslední chvíli se zařadí do pravého pruhu a začne brzdit. Podobně při předjíždění hraje závod sám se sebou a jakmile se dostane na přední pozici, zasune se do pravého pruhu těsně před auto a sundá nohu z plynu. Úžasná situace obzvláště v případě nepříznivého počasí. Při práci na silnici je označení zúžené vozovky s dostatečným předstihem a mám příležitost se na situaci připravit, případně upravit plynule rychlost. Pro dojížděče je to povel honem předjet co nejvíce aut a před zúžením prudce zabrzdit.

Ženy. 99% řidičů nikdy o sobě neprohlásí že je špatný řidič. Mylně někteří označují za dobrou řidičku ženu s níž jeli trasu kterou ona dobře zná, má ji vyježděnou a občas na známé trase také dostala radu od manžela, případně nějaký manévr od něj má odkoukaný. Dobrý řidič se ovšem pozná na neznámých trasách, v nečekaných situacích a rychlostí reakce na nenadálou událost. Na dálku jde řidičku rozeznat dle stylu brždění či přejíždění z pruhu do pruhu. Zatím co muž zvládá auto tak nějak samovolně, instinktivně, žena jej bere jako stroj nad jehož ovládáním musí přemýšlet. A i přes ty dlouhé proslovy které poslouchám od své spolujezdkyně, je to konstatování faktů. Ženy zásadně nikoho nepustí a to dokonce ani autobus při vyjíždění ze zastávky.

Chodci. Řidič je povinen umožnit chodci na přechodu přejít silnici, případně i zastavit. Pozor to neznamená že musí řidič okamžitě dupnout na brzdu v okamžiku přístupu chodce k přechodu. Spousta řidičů reaguje zbytečně neadekvátně a většina chodců toho zjevně zneužívá. Mohl bych o tom napsat několik odstavců, ale uvedu jen jeden příklad. Paní se postaví u přechodu a ačkoliv je auto daleko, vytrvale čeká dokud ji někdo nezastaví a následně se nese jako královna. Za krátkou chvíli ji vidím přecházet zpět, ovšem v místě mimo přechod a ejhle najednou to umí i proběhnout mezi auty.

05.12.2015 15:31 | Autor: Gejzír | Více na: www.ibesip.cz