Koloseum VIVAT

 CK Go2 s.r.o. - firemní zájezdy

Kromě individuálních zájezdů za exotikou se v Go2 dlouhodobě specializujeme na zájezdy pro firemní klientelu. Pro klienty sestavujeme programy orientované na významné obchodní partnery nebo pro zaměstnance či skupiny přátel. Odměňte své obchodní partnery, motivujte zaměstnance, cestujte se specialisty!
www.go2incentivetours.czPraha

KOLOSEUM VIVAT
Dnes je pondělí 16. října 2017 svátek má Havel, zítra Hedvika
     

Eva Pilarová oslavila své narozeniny

Naše stálice a první dáma swingu Eva Pilarová oslavila své 70-té narozeniny v místě svého letního sídla, v místním auto kempu s letním kinem na Mezinárodních jazzových dnech, které před 15-ti lety zakládala.

Na podiu letního kina zazněly kromě známých songů oslavenkyně také písně hostů. Své gratulace v podobě vystoupení přivezla také Lokomotiva s Petrem Vondráčkem.

Evička se stala čestnou členkou místních Mažoretek. Své další vystupování nyní bude muset korigovat s akcemi svého oddílu :o))))

Narozeninový večer moderovali přátelé oslavenkyně Aleš Cibulka a Michal Jagelka, kteří k překvapení všech také zpívali! “Když byla Evička nedávno v mém rozhlasovém pořadu, šlohl jsem jí hudební podklady k jejím největším hitům a s Michalem jsme je přetextovali a znovu nazpívali. Dostala od nás tedy k narozeninám deset kusů cédéčka »Ať žije Evička!«,“ svěřil se Aleš Cibulka.

Vystoupení hostů si Eva Pilarová vyslechla v pohodlí křesla s vypůjčenou Lordovou dekou, (Lord je kočičí vládce domácnosti paní Pilarové).

Mezi gratulanty byli kolegové zpěváci, zástupci města, blízcí přátelé i fanoušci paní Pilarové. Mezi spoustou rozličných a netradičních dárků byla i kompletní sada šití z našeho Shopu Vivat.

Pohoštění po koncertě v podobě rautu připravil majitel místního zámku.

Naše výprava pod vedením Hynka dorazila ve dvou autech.

Autor: Gejzír
30.01.2010 20:56
Magazín kolosea
INFO - novinky na Vivat.cz
25.12.2015 21:29
Promazání nefunkčních odkazů

13.12.2015 18:59
Navrácena možnost přidání odkazu zdarma.

11.12.2015 12:31
Uvalena amnestie na nezaplacené odkazy.

08.12.2015 22:24
Zvýšená ochrana proti robotům.

03.12.2014 23:02
Provedeny drobné úpravy designu a odstranění reklam.

Předpověď počasí
Počasí

Koloseum VIVAT