Koloseum VIVAT

 Comeflex Consulting

Postaráme se o virtuální i reálné sídlo společnosti. Poskytujeme klientům kanceláře a konferenční místnosti. Zajišťuje zázemí pro perfektní chod společnosti. Bezchybná registrace a zápis do obchodního rejstříku. Máme za sebou přes tři tisíce poskytnutých sídel, více než tisíc založených společností a přes čtyři a půl tisíce spokojených zákazníků.
comeflexoffice.czPraha

KOLOSEUM VIVAT
Dnes je středa 23. srpna 2017 svátek má Sandra, zítra Bartoloměj
     

Eva Pilarová oslavila své narozeniny

Naše stálice a první dáma swingu Eva Pilarová oslavila své 70-té narozeniny v místě svého letního sídla, v místním auto kempu s letním kinem na Mezinárodních jazzových dnech, které před 15-ti lety zakládala.

Na podiu letního kina zazněly kromě známých songů oslavenkyně také písně hostů. Své gratulace v podobě vystoupení přivezla také Lokomotiva s Petrem Vondráčkem.

Evička se stala čestnou členkou místních Mažoretek. Své další vystupování nyní bude muset korigovat s akcemi svého oddílu :o))))

Narozeninový večer moderovali přátelé oslavenkyně Aleš Cibulka a Michal Jagelka, kteří k překvapení všech také zpívali! “Když byla Evička nedávno v mém rozhlasovém pořadu, šlohl jsem jí hudební podklady k jejím největším hitům a s Michalem jsme je přetextovali a znovu nazpívali. Dostala od nás tedy k narozeninám deset kusů cédéčka »Ať žije Evička!«,“ svěřil se Aleš Cibulka.

Vystoupení hostů si Eva Pilarová vyslechla v pohodlí křesla s vypůjčenou Lordovou dekou, (Lord je kočičí vládce domácnosti paní Pilarové).

Mezi gratulanty byli kolegové zpěváci, zástupci města, blízcí přátelé i fanoušci paní Pilarové. Mezi spoustou rozličných a netradičních dárků byla i kompletní sada šití z našeho Shopu Vivat.

Pohoštění po koncertě v podobě rautu připravil majitel místního zámku.

Naše výprava pod vedením Hynka dorazila ve dvou autech.

Autor: Gejzír
30.01.2010 20:56
Magazín kolosea
INFO - novinky na Vivat.cz
25.12.2015 21:29
Promazání nefunkčních odkazů

13.12.2015 18:59
Navrácena možnost přidání odkazu zdarma.

11.12.2015 12:31
Uvalena amnestie na nezaplacené odkazy.

08.12.2015 22:24
Zvýšená ochrana proti robotům.

03.12.2014 23:02
Provedeny drobné úpravy designu a odstranění reklam.

Předpověď počasí
Počasí

Koloseum VIVAT