Koloseum VIVAT

 CK Go2 s.r.o. - firemní zájezdy

Kromě individuálních zájezdů za exotikou se v Go2 dlouhodobě specializujeme na zájezdy pro firemní klientelu. Pro klienty sestavujeme programy orientované na významné obchodní partnery nebo pro zaměstnance či skupiny přátel. Odměňte své obchodní partnery, motivujte zaměstnance, cestujte se specialisty!
www.go2incentivetours.czPraha

KOLOSEUM VIVAT
Dnes je pondělí 16. října 2017 svátek má Havel, zítra Hedvika
     

Česko slovensko má talent

V neděli 29. srpna 2010 začne na českých i slovenských obrazovkách vysílání soutěže Česko slovensko má talent. Vzhledem k soutěži Talentmánie na Nově, se můžeme dočkat souboje dvou rivalů na českém televizním trhu, stejně jako to bylo v případě Velkého bratra.


Mahenovo divadlo v Brně se stalo jedním ze tří míst k předtočení pilotních dílů nové televizní soutěže Česko slovensko má talent, v licenci britského Got Talet. Ostatně ve stejném divadle proběhl i konkurz do první novodobé pěvecké soutěže “Co Oskar, to muzikant“, kterou vyhlásil provozovatel mobilní sítě Český mobil rok před první českou Superstar. Konkurz začal 1. srpna 2003 v Ostravě na svátek Oskara, následně 3.8. právě v Mahenově divadle v Brně, další víkend pak v Českých Budějovicích a Plzni a opět další víkend v sobotu v Libereckém aquaparku Babylon a zakončen byl v neděli v Lucerně v Praze. Na to si již nikdo nevzpomíná. Soutěž tehdy vyhrál Michal Hudček, pozdější finalista druhé řady novácké Superstar.
Po dohodě s produkcí neuvádím záběry, které shlédnete v televizi.
Učinkující z řad tanečníků, zpěváků, sportovců a varietních umělců měli pro své vystoupení každý své dvě minuty. Zkoušení probíhalo ve všech prostorech divadla a k pouštění hudebního podkladu z CDéček jsem zapůjčil svůj notebook.
Diváci se dostavili v hojném počtu. O počáteční rozproudění davu se zábavnou formou zasloužil Miloš Knor, který nacvičil a vyzkoušel s diváky potlesk číslo 1 až 4, také palcování s bučením a o přestávce z diváků registrovaných pomocí webové stránky vylosoval 10 nových majitelů mobilního telefonu.
Porota ve složení Lucie Bílé, Jaroslava Slávika a Jana Krause rozhodovala o dalším postupu či vypadnutí učinkujících. Zmačknutí červeného hříbku jedním až dvěma porotci během vystoupení ještě neznamená jejich negativní hodnocení. Pouze sdělení, že jim pro vyjádření soudu postačuje dosavadní část ukázky. Ovšem v případě všech tří červených klaksonů soutěžící ukončuje své vystoupení a nemilosrdně vypadává. Dalším porotcem jsou vlastně i diváci, kteří mají moc vyjádřením svého názoru pomocí jásotu či křiku rozhodnutí poroty zvrátit. Tento připad jsem já během mé účasti na dvou natáčeních nezaznamenal.
A na závěr pár zákulisních informací. Na první fotografii je dětský taneční soubor tanečního centra Beethoven z Chomutova, který již vyhrál nejednu soutěž a který se svým vystoupením dostal okamžitě do role favorita soutěže. Roztomilé děti ve věku 9 až 12 let, to je vždy dojemné, zvláště je-li korunováno svělým choreografickým zpracováním a perfektním provedením. To v druhé minutě stálo a jásalo celé divadlo a v poslední třetině již ve stoje tleskala i porota! Tak má vypadat standing ovation.
Na druhé fotografii je sourozenecký pár z Bruntálu, který ne zcela zdařile provedl známou píseň Anděl od Karla Kryla ve formě duetu. Bratr (20) se sestrou (22) se přiznali ke svému prvnímu vystoupení. Produkce podobných pořadů hledají nezkušené umělce s kterými se dá dále pracovat a vytvořit z nich “hvězdy“, které jsou ovšem vázany smlouvou s produkčními společnostmi. Pokud nezpíváte falešně a dá se na Vás pracovat, jsou tyto soutěže právě pro Vás. Pár postoupil hlasy všech porotců s lehkou omluvou, že smíšené páry ještě v soutěži nejsou. Ještě bych rád uvedl, že fotografie je ze zkoušky a že jsem si nevšiml, že by před natáčením ještě někdo zkoušel na pódiu a nastavovaly se mu odposlechy!
Naopak hlasy všech porotců ve stejné vteřině byl zamítnut zpěvák se školeným hlasem. A toto my právě nepotřebujeme. Jak naznačila Lucie Bílá slovy “Vy byste měl méně mluvit“. Sám se totiž přiznal, že vystupuje profesionálně. V tomto případě porotu neomlouvá ani fakt nevhodně zvolené písně, protože v předchozím díle byla studentka operního zpěvu která své vystoupení Carmen pokazila nezdařilým tancem. Za postup se přimluvila opět Lucka s odůvodněním že se hodnotí zpěv. Jo se studentkou se pracovat dá, profíka si ovšem kolem prstu neovážete.
Autor: Gejzír
18.08.2010 21:00
Magazín kolosea
INFO - novinky na Vivat.cz
25.12.2015 21:29
Promazání nefunkčních odkazů

13.12.2015 18:59
Navrácena možnost přidání odkazu zdarma.

11.12.2015 12:31
Uvalena amnestie na nezaplacené odkazy.

08.12.2015 22:24
Zvýšená ochrana proti robotům.

03.12.2014 23:02
Provedeny drobné úpravy designu a odstranění reklam.

Předpověď počasí
Počasí

Koloseum VIVAT