Koloseum VIVAT

 Comeflex Consulting

Postaráme se o virtuální i reálné sídlo společnosti. Poskytujeme klientům kanceláře a konferenční místnosti. Zajišťuje zázemí pro perfektní chod společnosti. Bezchybná registrace a zápis do obchodního rejstříku. Máme za sebou přes tři tisíce poskytnutých sídel, více než tisíc založených společností a přes čtyři a půl tisíce spokojených zákazníků.
comeflexoffice.czPraha

KOLOSEUM VIVAT
Dnes je středa 23. srpna 2017 svátek má Sandra, zítra Bartoloměj
     

Zabíjačka u Pepy

Na každoroční zabíjačku u Pepy jel se mnou tentokrát i Coddy, tak máme i fotodokumentaci.

Penzion U Bernarda se nachází v okrese Kolín v obci Zásmuky. Kromě standartních služeb s ubytováním pro 30 osob nabízí velkou místní restauraci a o víkendech diskotéku. Jako pokaždé když jedu z domova i tentokrát jsem ujel neuvěřitelně přesně 50 km.

Ovar patří mezi první zabíjačkové jídlo. Již od dětsví jej mám rád s česnekovou pastou. Jedná se o kusy obvykle méně kvalitního masa, uvařeného ve slané vodě. Ovar se připravuje z vařené hlavy, jazyka, krkovičky, plece a laloku.

Prdelačka již toliko mezi mé oblíbená jídla nepatří. Je to hlavně z důvodu jejího složení, kde základem je krev a ta se ve starém zákoně zapovídá jako poživatina. Kromě krve jsou podstatou této polévky kroupy a jedná se o druhé jídlo podávané během dne při zabíjačce. Mezi další nezbytnou poživatinu u zabíjačky patří samozřejmě slivovice.

Jelita, jitrnice a špejlování. Špejlování jsem se několikrát učil už jako dítě a stejně jako nahazování omítky se to zařadilo mezi práce, kde v šikovnosti nevynikám.

Na pomocné práce jsem vyhrál výběrové řízení :o)).

Rozporcovaný pašík skončil na stolech ve skladu. Čerstvá domácí tlačenka je mňamka kdy jdou stranou všechny diety.

Večerní zábava se protáhla až do rána. Název penzionu U Bernarda se vžil z dob počátků, kdy se v restauraci čepovalo pivo Bernard. Tož jsem si jej také objednal že jej okusím a po mém prohlášení že to je pitné pivo, že u něj zůstanu celý večer, jsem byl vyveden z omylu, že Bernard se zde již dávno nečepuje, nýbrž že piji svůj oblíbený Gambrinus.

Autor: Gejzír
06.03.2011 10:33
Magazín kolosea
INFO - novinky na Vivat.cz
25.12.2015 21:29
Promazání nefunkčních odkazů

13.12.2015 18:59
Navrácena možnost přidání odkazu zdarma.

11.12.2015 12:31
Uvalena amnestie na nezaplacené odkazy.

08.12.2015 22:24
Zvýšená ochrana proti robotům.

03.12.2014 23:02
Provedeny drobné úpravy designu a odstranění reklam.

Předpověď počasí
Počasí

Koloseum VIVAT