Koloseum VIVAT

 CK Go2 s.r.o. - firemní zájezdy

Kromě individuálních zájezdů za exotikou se v Go2 dlouhodobě specializujeme na zájezdy pro firemní klientelu. Pro klienty sestavujeme programy orientované na významné obchodní partnery nebo pro zaměstnance či skupiny přátel. Odměňte své obchodní partnery, motivujte zaměstnance, cestujte se specialisty!
www.go2incentivetours.czPraha

KOLOSEUM VIVAT
Dnes je pondělí 16. října 2017 svátek má Havel, zítra Hedvika
     

Zabíjačka u Pepy

Na každoroční zabíjačku u Pepy jel se mnou tentokrát i Coddy, tak máme i fotodokumentaci.

Penzion U Bernarda se nachází v okrese Kolín v obci Zásmuky. Kromě standartních služeb s ubytováním pro 30 osob nabízí velkou místní restauraci a o víkendech diskotéku. Jako pokaždé když jedu z domova i tentokrát jsem ujel neuvěřitelně přesně 50 km.

Ovar patří mezi první zabíjačkové jídlo. Již od dětsví jej mám rád s česnekovou pastou. Jedná se o kusy obvykle méně kvalitního masa, uvařeného ve slané vodě. Ovar se připravuje z vařené hlavy, jazyka, krkovičky, plece a laloku.

Prdelačka již toliko mezi mé oblíbená jídla nepatří. Je to hlavně z důvodu jejího složení, kde základem je krev a ta se ve starém zákoně zapovídá jako poživatina. Kromě krve jsou podstatou této polévky kroupy a jedná se o druhé jídlo podávané během dne při zabíjačce. Mezi další nezbytnou poživatinu u zabíjačky patří samozřejmě slivovice.

Jelita, jitrnice a špejlování. Špejlování jsem se několikrát učil už jako dítě a stejně jako nahazování omítky se to zařadilo mezi práce, kde v šikovnosti nevynikám.

Na pomocné práce jsem vyhrál výběrové řízení :o)).

Rozporcovaný pašík skončil na stolech ve skladu. Čerstvá domácí tlačenka je mňamka kdy jdou stranou všechny diety.

Večerní zábava se protáhla až do rána. Název penzionu U Bernarda se vžil z dob počátků, kdy se v restauraci čepovalo pivo Bernard. Tož jsem si jej také objednal že jej okusím a po mém prohlášení že to je pitné pivo, že u něj zůstanu celý večer, jsem byl vyveden z omylu, že Bernard se zde již dávno nečepuje, nýbrž že piji svůj oblíbený Gambrinus.

Autor: Gejzír
06.03.2011 10:33
Magazín kolosea
INFO - novinky na Vivat.cz
25.12.2015 21:29
Promazání nefunkčních odkazů

13.12.2015 18:59
Navrácena možnost přidání odkazu zdarma.

11.12.2015 12:31
Uvalena amnestie na nezaplacené odkazy.

08.12.2015 22:24
Zvýšená ochrana proti robotům.

03.12.2014 23:02
Provedeny drobné úpravy designu a odstranění reklam.

Předpověď počasí
Počasí

Koloseum VIVAT