Koloseum VIVAT
Portské víno

Kvalitní víno za přijatelné ceny není snadné sehnat, ale pro naší společnost portskevino.eu to je hračka. Jako přímý dovozce portugalských vín nabízíme dovoz těch nejkvalitnějších odrůd a také zajímavý blog a recepty ve kterých můžete portské využít. A jaké je to vaše neoblíbenější?


Dnes je čtvrtek 25. února 2021 svátek má Liliana, zítra Dorota

Katalog stránek bezpečnosti a ochrany osob a majetku

Celkem nalezeno 35 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí |
Elektronické zabezpečovací systémy

Při výběru zabezpečovacího systému je třeba především vycházet z toho, že systém EZS má za úkol chránit Váš majetek v řádově vyšších hodnotách. Proto musíte mít jistotu, že se na váš zabezpečovací systém můžete spolehnout.

etechcz.comPraha
Střelecká škola

Střelecká škola Martin Fišer příprava na zbrojní průkaz

www.strelecka-skola.czPraha
Kamerové systémy

Instalace kamerových a zabezpecovacích systému po celé CR. Kamerové systémy pres internet online. Dodavatel CCTV komponent - IP kamery, ANTIVANDAL provedení, skrytá technika, noční vidění.

www.kamerovysystem.czMoravskoslezský kraj
EPI Trezory s.r.o

Trezory, sejfy jsou naší doménou! Nabízíme širokou škálu nejen trezorů a sejfů, ale také skříní na zbraně, poštovních schránek a mnoho dalšího. Veškeré produkty jsou k okamžitému odběru a poskytujeme pozáruční servis na všechny sejfy a trezory.

www.trezory.czPraha
Revize hromosvodů, požární ochrana, BOZP školení

Společnost Algiz poskytuje BOZP školení pro bezpečnost práce. Požární ochrana a její komplexní řešení od projektu, až po školení zaměstnanců a revize hromosvodů a elektrospotřebičů.

www.algiz.czPraha
Trezory a vše okolo nich

Výroba, prodej trezorů, stěhování, doprava, likvidace a servis, historické trezory, renovace. Prodej použitých trezorů, několik set kusů skladem. 1.České muzeum trezorů, Nastěhujeme kamkoli, ukotvíme, zaškolíme a předáme certifikáty.

www.jinova.czStředočeský kraj
EPI Trezory s.r.o

Trezory a sejfy jsou naším produktem! V naší nabídce naleznete rozsáhlou škálu jak trezorů a sejfů, ale také skříní na zbraně, příruční pokladny, mincovníky, zámky a mnoho dalšího.

www.ceske-trezory.czPraha
Kvalitní a spolehlivé zabezpečení Vašeho majetku

Firma Kozák Bezpečnostní systémy byla založena již roku 1996. Od té doby se zabývá dodávkou a montáží technologie zabezpečení do objektů. Kamerové systémy, alarmy, ale i další prvky zabezpečení naleznete na našich stránkách.

www.alarmy-kamery.czPraha
Detektivní služby

Detektivní služby zajišťující diskrétnost a přinášející výsledky.

odhalto.czOlomoucký kraj
Deksafe - služby v oblasti BOZP a PO

Zajišťujeme zejména dva dílčí programy: služby v oblasti BOZP a PO a Koordinátor BOZP na staveništi. Poskytujeme komplexní servis a služby v oblasti BOZP (bezpečnost a ochrana zdraví při práci) a PO (požární ochrana).

www.deksafe.czPraha
Služby v oblasti ekologie BOZP a PO.

Služby v oblasti ekologie, BOZP a PO, koordinátor BOZP. Zavádění systémů řízení dle ISO.

www.tegocz.czKrálovéhradecký kraj
Roman Novák - RONO

Prodáváme dětská elektroautíčka, dětská akuautíčka, dětské čtyřkolky, dětské motorky, quad. Dále se zabýváme prodejem elektrocentrál, centrál a generátorů, motorových pil, vzduchovky. Prodej zábavné pyrotechniky.

www.rono.czÚstecký kraj
Kamerové systémy / Satelity / Videotelefony

RH System je českou, úspěšnou firmou poskytující široké spektrum kvalitních a cenově dostupných služeb spojených se speciální zabezpečovací technikou, slaboproudých a silnoproudých instalací po České a Slovenské republice.

www.kamerove-systemy.orgMoravskoslezský kraj
Monitoring RC System - satelitní sledování vozidel

Satelitní monitorování a zabezpečení vozidel, elektronická kniha jízd. Informujeme majitele vozu v případě pokusu o odcizení vozidla. Monitorování spotřeby vozidla. Monitorování pohybu vozidel je přes mobilní telefony, včetně průběhu tras pohybu.

www.satelitnisledovani.czStředočeský kraj
Alarmy - Bartek Martin

Montáž zabezpečovacích systémů Jablotron a Paradox. Kamerové systémy. Montáž domácích telefonů. Oprava a údržba alarmů. Instalace bezpečnostních fólií.

www.zabezpecovacky.euPraha
| 1 | 2 |