Koloseum VIVAT
Easy Start

Ponúkame vám komplexné služby pri vzniku alebo zániku vašej firmy. Ušetrite si čas a peniaze a vložte svoje podnikanie do rúk profesionálov.


Dnes je pondělí 22. července 2019 svátek má Magdaléna, zítra Libor

Katalog stránek bezpečnosti a ochrany osob a majetku

Celkem nalezeno 12 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 

Akustické centrum – měření hluku a vibrací

Měření hluku (komunální hygiena, pracovní prostředí), řešíme hlukové studie, provádíme akustická měření. Měříme dozvuk, srozumitelnost, měření stavební akustiky (vzduchová neprůzvučnost, kročejová neprůzvučnost, doba dozvuku).

www.akustickecentrum.czPraha
Bezpečnost práce

Společnost Ramago.net s.r.o. nabízí služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Provádíme revize elektrických zařízení, zpracování dokumentace BOZP a PO, školení, prodej a instalace únikového značení a bezpečnostních tabulek a dodávky hasicích přístrojů.

www.ramago.netPraha
Bezpečnost Práce

Zajišťování plnění zákonných povinností zaměstnavatelů v oblasti bezpečnost a ochrana zdraví při práci, požární ochrana a požární prevence na pracovištích zaměstnavatele

www.iqservis.czPraha
K-SERVIS - koordinátor BOZP na staveništi

Služby koordinátora BOZP na staveništi. Komplexní služby bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO).

www.k-serviscz.czPraha
Hasicí technika, hasicí přístroje

Internetový obchod zabývající se požární ochranou, nabízející hasicí techniku a hasicí přístroje.

www.hasicitechnika.euZlínský kraj
HACCP consulting

Zavádění Systému kritických bodů HACCP, ISO 22000, BRC, IFS a komplexní služby na úseku PO a BOZP, zpracování povinné dokumentace, nezávislé audity, poradenství a školení pracovníků. Kvalita za zajímavé ceny.

www.haccp-consulting.czPraha
Kurzy BOZP, PO, školení řidičů

Kurzy BOZP, PO, školení řidičů formou e-learningu. Online e-learningoví vzdělávací portál, určený na efektivní zajištění povinných školení. Interaktivní kurz, online lektorská podpora, garance odbornosti.

www.vzdelavacie-kurzy.skSlovensko
Koordinátor CV BOZP a PO na staveništi

Firma Kooordinátor CV s.r.o. se specializuje na bezpečnost práce a požární ochranu. Zkušení odborníci s dlouholetou praxí působí po celé České i Slovenské republice. Zajišťujeme školení bezpečnosti práce a požární ochrany.

www.stavebni-koordinator-bozp.czÚstecký kraj
Kardia.cz - péče o zdraví zaměstnanců

Kardia s.r.o. je společnost poskytující služby v oblasti pracovního lékařství a závodní preventivní péče. Zajišťuje BOZP na pracovišti, řeší problémy hygieny a školí v oblasti menší námahy při práci. Zajistěte zaměstnancům péči o zdraví!

www.kardia.czPraha
Revize hromosvodů, požární ochrana, BOZP školení

Společnost Algiz poskytuje BOZP školení pro bezpečnost práce. Požární ochrana a její komplexní řešení od projektu, až po školení zaměstnanců a revize hromosvodů a elektrospotřebičů.

www.algiz.czPraha
Deksafe - služby v oblasti BOZP a PO

Zajišťujeme zejména dva dílčí programy: služby v oblasti BOZP a PO a Koordinátor BOZP na staveništi. Poskytujeme komplexní servis a služby v oblasti BOZP (bezpečnost a ochrana zdraví při práci) a PO (požární ochrana).

www.deksafe.czPraha
Služby v oblasti ekologie BOZP a PO.

Služby v oblasti ekologie, BOZP a PO, koordinátor BOZP. Zavádění systémů řízení dle ISO.

www.tegocz.czKrálovéhradecký kraj
| 1 |