Koloseum VIVAT
Stavebně-historický průzkum – PhDr. Jiří Chmelenský

Provádím stavebně-historický průzkum a poskytuji poradenství k různým typům staveb. Specializuji se na historická vodohospodářská zařízení a technické stavby.


Dnes je úterý 23. ledna 2018 svátek má Zdeněk, zítra Milena

Katalog stránek právních služeb

Celkem nalezeno 8 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Advokátní kancelář Praha

Advokát Praha - JUDr. Poupová se specializuje na rodinné a občanské právo a zastupování u soudu. Advokátní kancelář JUDr.Poupové také zastupuje klienty v oblasti medicínského a obchodního práva.

www.poupova.czPraha
Advokátní kancelář JUDr. Neuwirthová

Tým kanceláře má bohaté zkušenosti z úspěšného zastupování klientů před soudy všech stupňů a před orgány státní správy. Kancelář poskytuje právní pomoc v trestních věcech včetně obhajoby v trestním řízení, a to i u zvlášť závažných trestných činů.

www.akneuwirthova.czMoravskoslezský kraj
Advokátní kancelář Muzikář-Odehnal Brno

Advokátní kancelář Muzikář a Odehnal v Brně Vám nabízí právní a advokátní služby, poradenství.

www.akmo.cz/csJihomoravský kraj
Advokátní kancelář Šubrtová Sršňová Šumperk

Advokátní kancelář Šubrtová Sršňová - Zajistíme kompletní právnický servis. Zabýváme se trestním, rodinným i občanským právem. Dále také nabídneme spolupráci v oblastech obchodního a pracovního práva a další služby.

www.akss.czOlomoucký kraj
Advokátní kancelář AKHora

Advokátní kancelář Mgr. Ing. Jiřího Hory poskytuje generální právní služby se zaměřením zejména na právo obchodní, konkurzní, občanské, rodinné, pracovní, trestní, smluvní právo, soudní spory a podobně. Místo kanceláře Brno.

www.akhora.czJihomoravský kraj
Advokátní kancelář JUDr. Miloslav Boudys

Advokátní kancelář nabízí právní služby na profesionální úrovni. Působíme v oblasti občanského práva, rodinného práva, obchodního práva a autorského práva.

www.advokat-boudys.czPraha
Sekanina Legal - Mezinárodní právo, ochrana investic, arbitráž

Advokátní kancelář Sekanina Legal se specializuje na mezinárodní právo ochrany investic a s tím související otázky: Investiční arbitráž, Mezinárodní komerční arbitráž a mezinárodní právo.

sekaninalegal.euPraha
Advokát, Vimperk JUDr. Pavla Kochtová

Advokátní kancelář, právník, Vimperk poskytuje pomoc v oblasti obchodní, trestní, správní, rodinné a pracovní právo. Vymáhání pohledávek, zastupování před soudy, státními orgány a správními úřady.

www.advokat-vimperk.czJihočeský kraj
| 1 |