Koloseum VIVAT
Hlasový překladač vět LANGIE - 52 jazyků online / offline

Kapesní hlasový překladač Lang online / offline v 52 jazycích (i čeština) pro nejlepší obousměrný překlad vět a slov na světě. Elektronický translator textů a slovník co dokáže přeložit cokoli.


Dnes je pondělí 15. října 2018 svátek má Tereza, zítra Havel

Katalog stránek soudních znalců a odhadců

Celkem nalezeno 21 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  Další > | 2 |

Tlumočníci a překladatelé

Tlumočníci a překladatelé specializovaní nejen na technické obory, výuka anglického jazyka. Buďte odhodláni vyplout vstříc lingvisticky pestrým cizojazyčným zemím. Znalost cizích jazyků zvedá vlnu porozumění mezi národy.

www.tlumoceni.orgZlínský kraj
Překlady a tlumočení

Nabízíme překlady v běžných i expresních termínech vyhotovení, případně úřední překlady, které jsou opatřeny razítkem soudního tlumočníka. Naší další službou je nabídka tlumočení. Nabízíme tlumočení do všech světových jazyků.

www.urednipreklad.czPraha

Czech Translation & Interpretation Agency in a Moravian Wallachia

Výuka anglického jazyka ~ Naše překladatelská agentura zajišťuje nejen překlady z cizích jazyků, ale také tlumočení i další jazykové služby, které překladatelský a tlumočnický servis běžně nabízí.

www.tlumocnik.infoMoravskoslezský kraj
Překlady do angličny, překlady z angličtiny

Překlady do angličtiny, překládání z angličtiny do češtiny a dalších jazyků. Rychlé online nacenění, cena 250Kč / normostrana.

www.dynamic-preklady.czJihomoravský kraj
AngIta - překlad italština, angličtina překlad

Profesionální a odborný překladatel provádí tlumočení a překlad italština (v italštině i soudní překlad) a překlad angličtiny. Kvalitně a v krátkém termínu dodám překlady z techniky, práva, zemědělství i jiných oborů vč. běžné korespondence.

www.preklad-angita.czPardubický kraj
Překlady - ruština, ukrajinština, čeština

Překladatelské a tlumočnické služby. Korektury dříve přeložených textů, úpravy a stylizace textů, jazyková redakce, expresní překlady, orientační překlady, vyhledávání informací v cizojazyčném textu, tlumočení při jednání s úřady, kvalitní zpracování cizojazyčné dokumentace.

www.rusky.czOlomoucký kraj
Jazyková agentura HOPE

Jsme dodavatelem služeb v oblasti jazykového vzdělávání, překladatelství, tlumočení a jazykového auditu. Nabízíme také kvalitní jazykové kurzy v Brně. Od roku 1997 poskytujeme kompletní jazykový servis.

www.jazykovyservis.czJihomoravský kraj
Nizozemština.cz

Překlady a tlumočení z/do nizozemštiny (holandštiny). Obecné i odborné texty (IT a právo). Lokalizace webových stránek, korektury překladů, výuka nizozemštiny.

www.nizozemstina.czJihomoravský kraj
Překladatelství

Překlady Ihned - překladatelství - překladatelská agentura poskytující profesionální překladatelské služby online, korektury rodilým mluvčím a tlumočení.

www.preklady-korektury-tlumoceni.czJihočeský kraj
Překladatelská agentura Včelička s.r.o.

Překladatelská agentura Včelička s.r.o. nabízí překladatelské a tlumočnické služby, zajišťuje korektury, přepisy textů a další doplňkové služby dle přání zákazníka. Jsme specialisté na překlady a tlumočení.

www.agenturavcelicka.czStředočeský kraj
Joruna Hrabalová

Běžné a soudně ověřené překlady a tlumočení, anglický a něměcký jazyk, na vskutku profesionální úrovni rodilého mluvčího. Překlady převážně právního charakteru, simultánní a konsekutivní tlumočení, tlumočení svatebních obřadů.

www.soudni-tlumoceni.euJihomoravský kraj
Individuální výuka angličtiny Praha - Anděl

Individuální výuka anglického jazyka Praha 5, nedaleko stanice metra Anděl. Výuka na míru přesně podle Vašich potřeb.

www.aboutyou.czPraha
Tlumočení PhDr.Mgr. Jana Bílková, Ph.D

Profesionální tlumočení z/do jazyků italština, španělština a němčina včetně kombinací. Možnost výjezdu do zahraničí.

www.tlumoceni-italstina-spanelstina.czZlínský kraj
Quatro - Překlady a tlumočení

Překlady a tlumočení z a do mnoha světových jazyků: angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština, aj. Technické, odborné, ekonomické, právní, literární, reklamní a on-line překlady. Korektury a soudní ověření. Levně, rychle, kvalitně.

www.preklady-tlumoceni.bizKrálovéhradecký kraj
Překlady do bulharštiny

Překlad do bulharštiny? Kvalitní překlady do bulharštiny za přijatelné ceny. Záruka kvality, překlady smluv, nabídek, firemních prezentací a lokalizace webových stránek do bulharštiny.

zigzum.euJihomoravský kraj
Odborné překlady z AJ/ČJ do RU

Překlady odborných technických textů do RJ. Důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své tech. vzdělání a praxi projektanta. Dále provádím překlady a popisy výkresů v AutoCadu v ruštině v oborech strojírenství, stavebnictví, elektrotechniky a elektroniky (ŘS,EPS,EZS,MaR) a SW k nim.

www.tranlang.czZlínský kraj
GlobalTranslations, s.r.o.- Překlady a tlumočení

Společnost GlobalTranslations, s.r.o. byla založena v roce 2002. Zákazníkům nabízíme kompletní překladatelský a tlumočnický servis ve všech světových jazycích.

www.globtran.czPraha
Překlady němčina - Mgr. Martina Šimanová

Překlady - němčina - čeština. Individuální přístup. Přímá komunikace s překladatelem. Výhodné ceny. Sleva pro registrované zákazníky.

www.prekladytlumoceni.czPraha
Tlumoceni a preklady Buchelt - němčina, ruština, angličtina

NONSTOP PŘEKLADATELSKÉ SLUŽBY, Übersetzungen, Translations. Tlumočení: Čeština, Němčina, Ruština, Angličtina. Překlad texů: Übersetzungen, tschechisch, russisch, englisch, deutsch, translations, czech, german, russian, english, prekladatel, translator, Übersetzer, Dolmetschen. Nonstop linka: +420 777 094 340

www.buchelt.czPraha
Překlady angličtina

Zaměřuji se zejména na aktualizaci webových článků, akademické statě, studentské práce a eseje, filmové titulky a scénáře a jiné odborné texty z oblasti humanitních a sociálních věd, umění a kultury, cestovního ruchu a psychiatrie. Mým koníčkem je studium a překlady afro-amerických a jamajských dialektů.

prekladatelka-anglickyjazyk.webnode.czOlomoucký kraj
| 1 | 2 |