Koloseum VIVAT
Studio 49 - Kadeřnictví Praha 6 Dejvice

Kadeřnictví Studio 49 nabízí kompletní kadeřnické služby. Stříhání vlasů, moderní střihy, barvení vlasů, přelivy, melírování, svatební účesy, účesy pro slavnostní příležitosti, trvalá.


Dnes je pondělí 17. prosince 2018 svátek má Daniel, zítra Miloslav

Katalog stránek soudních znalců a odhadců

Celkem nalezeno 21 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  Další > | 2 |

Tlumočníci a překladatelé

Tlumočníci a překladatelé specializovaní nejen na technické obory, výuka anglického jazyka. Buďte odhodláni vyplout vstříc lingvisticky pestrým cizojazyčným zemím. Znalost cizích jazyků zvedá vlnu porozumění mezi národy.

www.tlumoceni.orgZlínský kraj
Překlady a tlumočení

Nabízíme překlady v běžných i expresních termínech vyhotovení, případně úřední překlady, které jsou opatřeny razítkem soudního tlumočníka. Naší další službou je nabídka tlumočení. Nabízíme tlumočení do všech světových jazyků.

www.urednipreklad.czPraha

Czech Translation & Interpretation Agency in a Moravian Wallachia

Výuka anglického jazyka ~ Naše překladatelská agentura zajišťuje nejen překlady z cizích jazyků, ale také tlumočení i další jazykové služby, které překladatelský a tlumočnický servis běžně nabízí.

www.tlumocnik.infoMoravskoslezský kraj
Překlady do angličny, překlady z angličtiny

Překlady do angličtiny, překládání z angličtiny do češtiny a dalších jazyků. Rychlé online nacenění, cena 250Kč / normostrana.

www.dynamic-preklady.czJihomoravský kraj
AngIta - překlad italština, angličtina překlad

Profesionální a odborný překladatel provádí tlumočení a překlad italština (v italštině i soudní překlad) a překlad angličtiny. Kvalitně a v krátkém termínu dodám překlady z techniky, práva, zemědělství i jiných oborů vč. běžné korespondence.

www.preklad-angita.czPardubický kraj
Překlady - ruština, ukrajinština, čeština

Překladatelské a tlumočnické služby. Korektury dříve přeložených textů, úpravy a stylizace textů, jazyková redakce, expresní překlady, orientační překlady, vyhledávání informací v cizojazyčném textu, tlumočení při jednání s úřady, kvalitní zpracování cizojazyčné dokumentace.

www.rusky.czOlomoucký kraj
Jazyková agentura HOPE

Jsme dodavatelem služeb v oblasti jazykového vzdělávání, překladatelství, tlumočení a jazykového auditu. Nabízíme také kvalitní jazykové kurzy v Brně. Od roku 1997 poskytujeme kompletní jazykový servis.

www.jazykovyservis.czJihomoravský kraj
Nizozemština.cz

Překlady a tlumočení z/do nizozemštiny (holandštiny). Obecné i odborné texty (IT a právo). Lokalizace webových stránek, korektury překladů, výuka nizozemštiny.

www.nizozemstina.czJihomoravský kraj
Překladatelství

Překlady Ihned - překladatelství - překladatelská agentura poskytující profesionální překladatelské služby online, korektury rodilým mluvčím a tlumočení.

www.preklady-korektury-tlumoceni.czJihočeský kraj
Překladatelská agentura Včelička s.r.o.

Překladatelská agentura Včelička s.r.o. nabízí překladatelské a tlumočnické služby, zajišťuje korektury, přepisy textů a další doplňkové služby dle přání zákazníka. Jsme specialisté na překlady a tlumočení.

www.agenturavcelicka.czStředočeský kraj
Joruna Hrabalová

Běžné a soudně ověřené překlady a tlumočení, anglický a něměcký jazyk, na vskutku profesionální úrovni rodilého mluvčího. Překlady převážně právního charakteru, simultánní a konsekutivní tlumočení, tlumočení svatebních obřadů.

www.soudni-tlumoceni.euJihomoravský kraj
Individuální výuka angličtiny Praha - Anděl

Individuální výuka anglického jazyka Praha 5, nedaleko stanice metra Anděl. Výuka na míru přesně podle Vašich potřeb.

www.aboutyou.czPraha
Tlumočení PhDr.Mgr. Jana Bílková, Ph.D

Profesionální tlumočení z/do jazyků italština, španělština a němčina včetně kombinací. Možnost výjezdu do zahraničí.

www.tlumoceni-italstina-spanelstina.czZlínský kraj
Quatro - Překlady a tlumočení

Překlady a tlumočení z a do mnoha světových jazyků: angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština, aj. Technické, odborné, ekonomické, právní, literární, reklamní a on-line překlady. Korektury a soudní ověření. Levně, rychle, kvalitně.

www.preklady-tlumoceni.bizKrálovéhradecký kraj
Překlady do bulharštiny

Překlad do bulharštiny? Kvalitní překlady do bulharštiny za přijatelné ceny. Záruka kvality, překlady smluv, nabídek, firemních prezentací a lokalizace webových stránek do bulharštiny.

zigzum.euJihomoravský kraj
Odborné překlady z AJ/ČJ do RU

Překlady odborných technických textů do RJ. Důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své tech. vzdělání a praxi projektanta. Dále provádím překlady a popisy výkresů v AutoCadu v ruštině v oborech strojírenství, stavebnictví, elektrotechniky a elektroniky (ŘS,EPS,EZS,MaR) a SW k nim.

www.tranlang.czZlínský kraj
GlobalTranslations, s.r.o.- Překlady a tlumočení

Společnost GlobalTranslations, s.r.o. byla založena v roce 2002. Zákazníkům nabízíme kompletní překladatelský a tlumočnický servis ve všech světových jazycích.

www.globtran.czPraha
Překlady němčina - Mgr. Martina Šimanová

Překlady - němčina - čeština. Individuální přístup. Přímá komunikace s překladatelem. Výhodné ceny. Sleva pro registrované zákazníky.

www.prekladytlumoceni.czPraha
Tlumoceni a preklady Buchelt - němčina, ruština, angličtina

NONSTOP PŘEKLADATELSKÉ SLUŽBY, Übersetzungen, Translations. Tlumočení: Čeština, Němčina, Ruština, Angličtina. Překlad texů: Übersetzungen, tschechisch, russisch, englisch, deutsch, translations, czech, german, russian, english, prekladatel, translator, Übersetzer, Dolmetschen. Nonstop linka: +420 777 094 340

www.buchelt.czPraha
Překlady angličtina

Zaměřuji se zejména na aktualizaci webových článků, akademické statě, studentské práce a eseje, filmové titulky a scénáře a jiné odborné texty z oblasti humanitních a sociálních věd, umění a kultury, cestovního ruchu a psychiatrie. Mým koníčkem je studium a překlady afro-amerických a jamajských dialektů.

prekladatelka-anglickyjazyk.webnode.czOlomoucký kraj
| 1 | 2 |