Koloseum VIVAT
UPLIFTER

Manipulační technika od Uplifteru představuje evropsky nejširší sortiment. Vše k prodeji i k pronájmu – na přání včetně obsluhy.


Dnes je pátek 15. února 2019 svátek má Jiřina, zítra Ljuba

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 174 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 9 |
Nízkoenergetické domy, dřevostavby, montované domy

Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.

www.drestav.czStředočeský kraj
Vysoušení zdiva

Zabýváme se prodejem a montáží zařízení odstraňujících vlhkost ze všech druhů zdiva a konstrukcí pomocí elektrofyzikálního vysoušení zdiva. Vybíráme pro Vás to nejlepší – výrobky od firmy Drymat® Systeme a výrobky DryBand-RC®.

www.vysouseni-zdiva.euPardubický kraj
Výškové práce Matouš

Výškové práce v naší firmě provádí odborně způsobilí a profesionální pracovníci, kteří používají nejmodernější technologie a postupy. Usilujeme o co nejlepší možnou kvalitu výškových prací. Naším cílem je Vaše spokojenost!

www.vyskoveprace-matous.czPraha
Projektová a inženýrská kancelář Pardubice

Projektová a inženýrská kancelář Pardubice – naše kancelář se zabývá projektovou a inženýrskou činností ve výstavbě pro obory: pozemní stavitelství, dopravní stavby, dopravní inženýrství, průmyslové a technologické objekty.

www.pik-pce.cz/Pardubický kraj
Výškové práce Plzeň - Ing Jiří Žižka

Jsme specialisté na výškové práce. Nejen v regionu Plzeň a Plzeňský kraj pro vás uděláme jakékoliv výškové práce. Výškové práce zajišťujeme z mobilního lešení nebo využíváme horolezeckou techniku. Půjčujeme také lešení. Naše půjčovna lešení má v nabídce aluminiové lešení, pojízdné věže a závěsné lešení.

www.vyskovepracezizka.czPlzeňský kraj

Napínané stropy LACKFOLIE

Napínané stropy z fólie německé “RENOLIT“ a francouzské “Alcor Draka“ provenience, vyrábíme a montujeme. Lackfolie s.r.o. nabízí celý komplex služeb od návrhu designu, výroby, montáže a údržby napínaných podhledů, stěn.

www.lackfolie.czKarlovarský kraj
Střešní světlíky Ostrava

Střešní světlíky slouží k cílenému prosvětlovaní vnitřních prostor objektů. Střešní světlíky děláme ve více variantách - bodové, obloukové, atypické. Střešní světlíky také rekonstruujeme, chcete vědět víc? Navštivte nás.

www.pruniwerk.czMoravskoslezský kraj

Elektrické podlahové vytápění - topení.

Návrh, dodávka a montáž elektrického vytápění. Topné kabely, topné rohože, přímotopné konvektory, topné žebříky do koupelny. Regulace. Pozáruční servis zajištěn. Všechny komponenty vyrobené v zemích EU. Montujeme také ochranu okapů a potrubí před zamrzáním.

www.podlahove-vytapeni.netJihočeský kraj
SRUBY PACÁK s.r.o.

Vyrábíme zahradní srubový nábytek a doplňky, pergoly a altány z masivního dřeva, dřevěné schodiště a zábradlí, zahradní doplňky, srubové sauny, zahradní sauny. Prodej přírodní izolace, izolace z konopí, teakový nábytek. Stavíme srubové domy.

www.e-drevo.euMoravskoslezský kraj
Stavební práce - rekonstrukce všeho druhu

Jsme stavební firma, která se zaměřuje na široké spektrum stavebních činností. Působíme v Praze a okolí. Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader v bytech panelových domů a další související stavební práce, bytová jádra na klíč, kompletní rekonstrukce domů i bytů, elektrikářské, zednické.

www.provadime.czPraha

Terenní úpravy AVIA 31A - UNC 60

Provádíme strojní zemní práce strojem UNC 60. Kontejnery pro odvoz odpadu, suti či zeminy, sypkých materiálů atd. Výstavba základových desek. 0dvoz stavebního odpadu a suti včetně uložení na skládku. relizace plotů vč. Základů. Výkopové a terení práce. Zpracování sutí a stavebního odpadu. Finální úpravy terénů a zahrad. Výkopy bazénů, zemní práce.

www.unc-avia.svet-stranek.czPardubický kraj
Zemní práce Praha

Bagrování Praha s.r.o. - netrapte se zemními pracemi sami a nechte veškerou práci profesionálům! Máme veškeré vybavení a pracovníky k provedení zemních prací, bouracích praců, odvozu a likvidaci sypkých hmot a mnoho dalšího!

www.bagrovani-praha.czPraha
Area s.r.o. - Geodetické práce

AREA s.r.o. je geodetická kancelář působící na českém trhu přes 15 let. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001 a členem Komory geodetů a kartografů.

www.area.czPraha
STŘECHY-UL, Jiří Centner

Prodej a montáž střešních krytin včetně příslušenství, poradenství zdrama, cenové kalkulace, specializace na lehké krytiny, střechy na klíč, izolace střech

www.strechy-ul.czÚstecký kraj
Libor Eisenhammer - Krby, kamna a jejich prodej, montáž, servis,...

Distributor výrobců kamen ABX, CTM, KVS a Kamnářství Pešek Vamberk. Nabízíme kachlová kamna, kuchyňské sporáky, krbová kamna, krbové vložky, krby, kuchyňské sporáky a příslušenství. Provádíme jejich montáž a servis. Navštivte nás v kamenném obchodě, kde máme vystaveno více jak sto krbů, kamen,...

www.eisenhammer.czStředočeský kraj
Rental plošiny

RENTAL plošiny nabízí služby v oblasti pracovních plošin a hliníkového lešení. Firma pracovní plošiny různých druhů a značek nejen prodává, ale také zabezpečuje pronájem plošin včetně servisu. RENTAL plošiny s.r.o. mají také půjčovnu lešení.

www.rental-plosiny.czJihočeský kraj
Zděné rodinné domy na klíč

Liberohaus s.r.o. nabízí typové rodinné domy na klíč, od projektu po výstavbu. Všechny domy jsou nízkoenergetické a odpovídají standartům pasivních domů.

www.liberohaus.czMoravskoslezský kraj
Montované haly HALLTENT

Dodáváme montované haly pro Vaše podnikání - lehké montované haly nebo ocelové montované haly, koncertní pódia a veletržní pódiové systémy pro Vaši prezentaci.

www.halltent.czJihomoravský kraj
BuildTeam,s.r.o. - zateplení fasád

Realizujeme zateplení domů, zateplovací systémy, zateplení fasád. Projekty pro dotace na zateplení, zajištění tepelného auditu, poradenství pro žadatele o dotace z programu zelená úsporám. Vyřídíme dotace na zateplení domů. Kompletní servis.

www.buildteam.czJihomoravský kraj
Tepelná čerpadla vzduch voda

První tepelné čerpadlo vzduch / voda byla vyrobeno v roce 1977. Od té doby společnost dodala na evropský trh více než 250 tisíc topných systémů, které vynikají především vysokou kvalitou a spolehlivostí.

www.euronom.czVysočina
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |