Koloseum VIVAT
Stavebně-historický průzkum – PhDr. Jiří Chmelenský

Provádím stavebně-historický průzkum a poskytuji poradenství k různým typům staveb. Specializuji se na historická vodohospodářská zařízení a technické stavby.


Dnes je pondělí 22. ledna 2018 svátek má Slavomír, zítra Zdeněk

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 171 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 9 |
Nízkoenergetické domy, dřevostavby, montované domy

Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.

www.drestav.czStředočeský kraj
Vysoušení zdiva

Zabýváme se prodejem a montáží zařízení odstraňujících vlhkost ze všech druhů zdiva a konstrukcí pomocí elektrofyzikálního vysoušení zdiva. Vybíráme pro Vás to nejlepší – výrobky od firmy Drymat® Systeme a výrobky DryBand-RC®.

www.vysouseni-zdiva.euPardubický kraj
Výškové práce Matouš

Výškové práce v naší firmě provádí odborně způsobilí a profesionální pracovníci, kteří používají nejmodernější technologie a postupy. Usilujeme o co nejlepší možnou kvalitu výškových prací. Naším cílem je Vaše spokojenost!

www.vyskoveprace-matous.czPraha
Projektová a inženýrská kancelář Pardubice

Projektová a inženýrská kancelář Pardubice – naše kancelář se zabývá projektovou a inženýrskou činností ve výstavbě pro obory: pozemní stavitelství, dopravní stavby, dopravní inženýrství, průmyslové a technologické objekty.

www.pik-pce.cz/Pardubický kraj
Výškové práce Plzeň - Ing Jiří Žižka

Jsme specialisté na výškové práce. Nejen v regionu Plzeň a Plzeňský kraj pro vás uděláme jakékoliv výškové práce. Výškové práce zajišťujeme z mobilního lešení nebo využíváme horolezeckou techniku. Půjčujeme také lešení. Naše půjčovna lešení má v nabídce aluminiové lešení, pojízdné věže a závěsné lešení.

www.vyskovepracezizka.czPlzeňský kraj

Napínané stropy LACKFOLIE

Napínané stropy z fólie německé “RENOLIT“ a francouzské “Alcor Draka“ provenience, vyrábíme a montujeme. Lackfolie s.r.o. nabízí celý komplex služeb od návrhu designu, výroby, montáže a údržby napínaných podhledů, stěn.

www.lackfolie.czKarlovarský kraj
Střešní světlíky Ostrava

Střešní světlíky slouží k cílenému prosvětlovaní vnitřních prostor objektů. Střešní světlíky děláme ve více variantách - bodové, obloukové, atypické. Střešní světlíky také rekonstruujeme, chcete vědět víc? Navštivte nás.

www.pruniwerk.czMoravskoslezský kraj

Elektrické podlahové vytápění - topení.

Návrh, dodávka a montáž elektrického vytápění. Topné kabely, topné rohože, přímotopné konvektory, topné žebříky do koupelny. Regulace. Pozáruční servis zajištěn. Všechny komponenty vyrobené v zemích EU. Montujeme také ochranu okapů a potrubí před zamrzáním.

www.podlahove-vytapeni.netJihočeský kraj
SRUBY PACÁK s.r.o.

Vyrábíme zahradní srubový nábytek a doplňky, pergoly a altány z masivního dřeva, dřevěné schodiště a zábradlí, zahradní doplňky, srubové sauny, zahradní sauny. Prodej přírodní izolace, izolace z konopí, teakový nábytek. Stavíme srubové domy.

www.e-drevo.euMoravskoslezský kraj
Stavební práce - rekonstrukce všeho druhu

Jsme stavební firma, která se zaměřuje na široké spektrum stavebních činností. Působíme v Praze a okolí. Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader v bytech panelových domů a další související stavební práce, bytová jádra na klíč, kompletní rekonstrukce domů i bytů, elektrikářské, zednické.

www.provadime.czPraha

Terenní úpravy AVIA 31A - UNC 60

Provádíme strojní zemní práce strojem UNC 60. Kontejnery pro odvoz odpadu, suti či zeminy, sypkých materiálů atd. Výstavba základových desek. 0dvoz stavebního odpadu a suti včetně uložení na skládku. relizace plotů vč. Základů. Výkopové a terení práce. Zpracování sutí a stavebního odpadu. Finální úpravy terénů a zahrad. Výkopy bazénů, zemní práce.

www.unc-avia.svet-stranek.czPardubický kraj
Area s.r.o. - Geodetické práce

AREA s.r.o. je geodetická kancelář působící na českém trhu přes 15 let. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001 a členem Komory geodetů a kartografů.

www.area.czPraha
STŘECHY-UL, Jiří Centner

Prodej a montáž střešních krytin včetně příslušenství, poradenství zdrama, cenové kalkulace, specializace na lehké krytiny, střechy na klíč, izolace střech

www.strechy-ul.czÚstecký kraj
Libor Eisenhammer - Krby, kamna a jejich prodej, montáž, servis,...

Distributor výrobců kamen ABX, CTM, KVS a Kamnářství Pešek Vamberk. Nabízíme kachlová kamna, kuchyňské sporáky, krbová kamna, krbové vložky, krby, kuchyňské sporáky a příslušenství. Provádíme jejich montáž a servis. Navštivte nás v kamenném obchodě, kde máme vystaveno více jak sto krbů, kamen,...

www.eisenhammer.czStředočeský kraj
Zděné rodinné domy na klíč

Liberohaus s.r.o. nabízí typové rodinné domy na klíč, od projektu po výstavbu. Všechny domy jsou nízkoenergetické a odpovídají standartům pasivních domů.

www.liberohaus.czMoravskoslezský kraj
Montované haly HALLTENT

Dodáváme montované haly pro Vaše podnikání - lehké montované haly nebo ocelové montované haly, koncertní pódia a veletržní pódiové systémy pro Vaši prezentaci.

www.halltent.czJihomoravský kraj
BuildTeam,s.r.o. - zateplení fasád

Realizujeme zateplení domů, zateplovací systémy, zateplení fasád. Projekty pro dotace na zateplení, zajištění tepelného auditu, poradenství pro žadatele o dotace z programu zelená úsporám. Vyřídíme dotace na zateplení domů. Kompletní servis.

www.buildteam.czJihomoravský kraj
Tepelná čerpadla vzduch voda

První tepelné čerpadlo vzduch / voda byla vyrobeno v roce 1977. Od té doby společnost dodala na evropský trh více než 250 tisíc topných systémů, které vynikají především vysokou kvalitou a spolehlivostí.

www.euronom.czVysočina
Opravy a sanace panelových domů

3xN je registrovaným dodavatelem pro dotační program Zelená úsporám. Poradí a pomůže s vyřízením dotace až do výše 50% ceny projektu. Pomůže též s vyřízením dotace „Nový panel“.

www.3xn.czKarlovarský kraj
Zateplení Ostrava - Robert Marek Domino

Pro Ostravu a okolí zajišťujeme zateplení fasád pro panelové i rodinné domy, výměny oken. Profesionální provedení, krátké lhůty. Specializace na Moravskoslezský kraj. Zateplení dělají zkušení řemeslníci. Poradíme s volbou fasády a výběrem materiálu.

www.zatepleni-ostrava.czMoravskoslezský kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |