Koloseum VIVAT
Hlasový překladač vět LANGIE - 52 jazyků online / offline

Kapesní hlasový překladač Lang online / offline v 52 jazycích (i čeština) pro nejlepší obousměrný překlad vět a slov na světě. Elektronický translator textů a slovník co dokáže přeložit cokoli.


Dnes je sobota 20. října 2018 svátek má Vendelín, zítra Brigita

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 173 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 9 |
Opravy a sanace panelových domů

3xN je registrovaným dodavatelem pro dotační program Zelená úsporám. Poradí a pomůže s vyřízením dotace až do výše 50% ceny projektu. Pomůže též s vyřízením dotace „Nový panel“.

www.3xn.czKarlovarský kraj
Zateplení Ostrava - Robert Marek Domino

Pro Ostravu a okolí zajišťujeme zateplení fasád pro panelové i rodinné domy, výměny oken. Profesionální provedení, krátké lhůty. Specializace na Moravskoslezský kraj. Zateplení dělají zkušení řemeslníci. Poradíme s volbou fasády a výběrem materiálu.

www.zatepleni-ostrava.czMoravskoslezský kraj
Měření radonu - FK Trading, spol. s r.o.

Zajišťujeme stanovení radonového indexu pozemku, měření radonu v objektech před kolaudací i před rekonstrukcí. Nabízíme profesionální přístup, krátké objednací lhůty a rychlé zpracování výsledků. Doprava zdarma: Praha, Středočeský kraj a Strakonice.

www.mereni-radonu.czPraha
Durisol stavby

Rodinné domy a stavby ze systému DURISOL. Katalog rodinných domů. Projekty na klíč i na míru. Realizace staveb.

www.durisol-stavby.czPardubický kraj
Solární vakuové kolektory - Eurokolektory

Prodáváme solární vakuové kolektory. Jedná se o solární systémy a panely, které topí i v zimě nebo za špatného počasí. Na solární kolektory lze vyřídit dotaci. Kompletní solární systém dodáme i s montáží.

www.eurokolektory.czZlínský kraj
Komínový systém

EFFE DUE je nový komínový systém na českém trhu. Ušetří čas a značnou část výdajů. Nabízíme komínové systémy pro všechny typy paliv, kotlů i krbů. Jaké jsou hlavní výhody komínů EFFE DUE?

www.effedue.czStředočeský kraj
Střechy Pavel Luňáček - Roof

Provádíme kompletní rekonstrukce a opravy veškerých druhů střech. Dále práce tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické. Prováníme montáž střešních oken, střešních krytin a zateplení.

www.strechy-lunacek.czÚstecký kraj
Enerfin plus s.r.o.

Dodáváme a montujeme značková tepelná čerpadla IVT a Stiebel Eltron. Zajišťujeme dodávku a montáž Fotovoltaických elektráren. Dále prodáváme elektrické vytápění a ohřevy vody. Produkty dodáváme na klíč. Poskytujeme poradenství.

www.enerfinplus.czPlzeňský kraj
Manag a.s. - stavební firma

MANAG stavební firma Zlín, Brno provádí kompletní dodávky staveb. Tvoří hrubé stavby, monolitické a železobetonové konstrukce, rekonstrukce budov. Realizuje developerské projekty. Nabízí byty a novostavby, pozemní stavby na klíč.

www.manag.czZlínský kraj
Atelier JF

Projektové a inženýrská činnost ve výstavbě, architektonické studie, interierový design,

www.atelier-jf.czMoravskoslezský kraj
Tepelná čerpadla a solární panely Sanyo

Tepelná čerpadla, solární panely a klimatizace Sanyo. Zajišťujeme odborné poradenství, prodej a montáž. Možnost využít dotací Zelená úsporám a jiných na pořízení solárních panelů a tepelných čerpadel.

www.tcsanyo.czLiberecký kraj
Reflex CZ: expanzní systémy

Reflex CZ s.r.o.: evropská špička v oboru expanzních systémů - expanzní nádoby a expanzní automaty, výměníky tepla, odplyňovací zařízení, zásobníkové ohřívače vody, akumulační zásobníky i solární systémy...

www.reflexcz.czPraha
Návrhy interiérů Jiří Čtvrtek

Návrhy interiérů v 3D podobě. Navrhujeme obývací pokoje i ložnice, barevné dětské a studentské pokoje, nebo moderní kanceláře a jiné. Zaměření, konzultace, návrh popř. nezávazná cenová nabídka, Brno a celá ČR.

www.navrhy3d.czVysočina
Moderní Domy - Projekty rodinných domů. Projektanti a Architekti Ostrava

Projekty moderních rodinných domů, interiérů, zateplení a výměny oken pro programy zelená úsporám a nový panel, 3D vizualizace. Nabízíme projekční služby architekta, designéra, projektanta. Zajišťování stavebního povolení včetně inženýrské činnosti.

www.moderni-domy.czMoravskoslezský kraj
Servis kotlů a plynových spotřebičů

Zajišťujeme rychlý záruční a pozáruční servis a opravu plynových kotlů, hořáků a plynových spotřebičů značek VAILLANT, JUNKERS, PROTHERM, BUDERUS, VIADRUS, DAKON, VIESSMANN, MORATOP, GASEX, DESTILA, BERETA, BUDERUS. Provádíme výměny, montáže, prodej plynových kotlů. Zajišťujeme revize, plynofikace kotelen, montáže topení a správu kotelen.

www.servis-kotlu.czPraha
Nerušil s.r.o.

Váš specialista na střechy. Pokrývačství, klempířství, tesařství a izolatérství… Provádíme veškeré pokrývačské práce - novostavby, opravy, rekonstrukce všech typů šikmých i plochých střech.

www.nerusil.czOlomoucký kraj
Orientační systémy budov a informační značení

Značení.cz - Navrhujeme informační značení, realizujeme orientační systémy budov, světelné reklamy a nápisy, bezpečnostní a technické značení, podlahové značení, servis a následné služby.

www.znaceni.czJihomoravský kraj
Atelier 53 - kachlová historická kamna

Výroba replik a rekonstrukce historických kachlových kamen. Veškerá kamna provadíme ve variantách jako dekorační, na tuhá paliva, elektrické, či vybavená některou vhodnou krbovou vložkou..

www.historicka-kamna.webnode.czStředočeský kraj
Treon projekční kancelář

Jako projekční kancelář Vám zpracujeme projekt rodinného domu, garáže či chaty. Zajistíme všechny potřebné povolení na stavebním úřadě pro stavební povolení. Máme několik let praxe v oboru za sebou a řadu spokojených klientů.

www.treon.czStředočeský kraj
Tenaur, s.r.o.

Tepelná čerpadla, solární panely, kompletní instalace – solární systémy na klíč. Klimatizace, chlazení. Tepelná čerpadla vzduch - voda, země-voda. THERMA V, Carrier, IVT Greenline, PZP. 5 let záruka. Odborný servis včetně funkční části TČ.

www.tenaur.cz Plzeňský kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |