Koloseum VIVAT
UPLIFTER

Manipulační technika od Uplifteru představuje evropsky nejširší sortiment. Vše k prodeji i k pronájmu – na přání včetně obsluhy.


Dnes je sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba, zítra Miloslava

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 174 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 9 |
Tenaur, s.r.o.

Tepelná čerpadla, solární panely, kompletní instalace – solární systémy na klíč. Klimatizace, chlazení. Tepelná čerpadla vzduch - voda, země-voda. THERMA V, Carrier, IVT Greenline, PZP. 5 let záruka. Odborný servis včetně funkční části TČ.

www.tenaur.cz Plzeňský kraj
Benofin, likvidace odpadu, pronájem aut

Zemní práce České Budějovice a okolí. Výkup a likvidace stavebních odpadů, pronájem stavebních strojů, aut a nákladních vozidel, výkopové zemní práce a terenni úpravy včetně odvozu materiálu. Bagr, minibagr, traktor, jeřáb, JVC, deponie, demolice.

www.benofin.czJihočeský kraj
Infra topení, infra panely - Pj-shop.net

Sálavé panely (infratopení) je úsporné vytápění a v současné době nejúspornější, ve srovnání s ostatními druhy vytápění (vyjímaje pevná paliva). Topné panely šetří energii a vaší peněženku.

www.pj-shop.netStředočeský kraj
Mikrofyn - spolehlivé a osvědčené stavební lasery

Nabizíme široký výběr kvalitních stavebních laserů Mikrofyn. Vyberte si spolehlivý rotační laser, nivelační laser, sklonový laser nebo potrubní laser. Zavádíme systémy pro automatizované řízení zemních strojů.

www.mikrofyn.czJihomoravský kraj
Výškové práce Praha

Provádíme výškové práce, zednické a obkladačské práce pro oblast Praha a okolních regionů. Nátěry, čištění, penetrace fasád, renovace balkonů a teras, nátěry, čištění, opravy, výměny okapů a svodů, opravy a nátěry střech, komínů a lávek.

www.vyskove-prace-praha.comKrálovéhradecký kraj
Výrobní haly - HWT

Jsme specialisté na výrobu a stavbu hal a halových konstrukcí. Vyrábíme haly pro skladové, nebo výrobní učely s garancí profesionality a vlastních montážních techniků.

www.haly-hwt.czPardubický kraj
Anatomic-Stavba lezeckých stěn. Stěny K2-Poprad a K2-Žilina

Stavba horolezeckých stěn. Výroba lezeckých chytů. Lezecké steny K2-Žilina a K2-Poprad. Mapa horolezeckých stěn na Slovensku. Výškové práce horolezeckou technikou a otryskávaní konstrukcí.

www.anatomic.sk/czSlovensko
Zemní práce Hanzelka

Provádíme výkopy základů a základových pásů pro drobné stavby, výkopy pro inženýrské sítě, terénní úpravy rovinných i svažitých terénů, nakládání a přemísťování zeminy a jiných materiálů, výkopové a zahrnovací práce,zimní údržba komunikací, hloubení bazénu a jezírek

www.zemnipracehanzelka.czMoravskoslezský kraj
Libor Musil - tesařství

Tesařství a pokrývačství. Opravy a rekonstrukce střech a krovů historických objektů - kostelů, zámků a hradů. Střešní vazby, srubové a roubené stavby a stavby lešení. Překládané historické stropy, výroba ručně tesaných trámů, výroba šindelové krytiny, ošetření šindelové krytiny a krovů impregnací.

www.tesarstvi-libormusil.czVysočina
Svodidla, dopravní značení, montáže FVE

Dodáváme betonová svodidla, ocelová svodidla, montáže FVE, beranění sloupků, zemní vruty, zábradlí, dopravní značky a výrobky pro bezpečnost v dopravě.

www.doznac.czJihočeský kraj
Střechy Richter

Jsme pokrývačství, klempířství a tesařství. Nabízíme tesařské práce, zateplení střechy nad krokvemi - systém Rockwool Toprock. Montáž střešních oken, opravy střechy, prodej krytiny: Bramac, Tondach, KM Beta, Cembrit, Ergo, Velux, Fakro, Juta, Dehtochema, Orsil.

www.strechy-richter.czPardubický kraj
Revize elektro a hromosvodů dle vyhlášky 50

Rudolf Švorčík Elektromont Revize elektrických zařízení instalací, hromosvodů, Revize elektro strojů, nářadí a spotřebičů, Elektrorevize, Školení vyhlášky 50. Působnost celá ČR Náchod, Hradec Králové, Praha

e-revize.czKrálovéhradecký kraj
Autodoprava-zemní práce-dovoz aut

Nákladní autodoprava, zemní práce, dovoz, prodej a výkup havarovaných nebo jinak poškozených aut.

www.kupecar.czMoravskoslezský kraj
COBAP s.r.o. - elektroinstalace staveb a domů

Provádíme drobné realizace elektrických rozvodů, montáž elektrických rozvaděčů, servisní práce, elektroinstalace. Nabízíme řízení procesů ve stavebnictví, přípravu a návrhy technologických celků.

cobap.czPraha
Střechy, pokrývačství Hradec Králové

Střechy na klíč, plechové, šikmé. Rekonstrukce střech. Střešní konstrukce. Klempířství. Zajistíme klempířské, pokrývačské práce. Dodáváme krytiny BRAMAC, TONDACH, ETERNIT. Fasády odvětrávané, provětrávané, plechové.

www.pario.czKrálovéhradecký kraj
Dravon, s.r.o. – světlíky, střechy, balkony

Dravon, s.r.o. má více jak desetileté zkušenosti se zhotovováním a rekonstrukcí střešních světlíků. Dodáváme obloukové, bodové, sedlové, kopulové, atypické a shedové světlíky. Dále mezi naše služby patří výroba balkonů a lodžii, prosvětlovacích pásů

www.dravon.czJihomoravský kraj
Hydroizolace, sanace, těsnění, injektáž

Provádíme: hydroizolace, sanace vlhkého zdiva, železobetonových konstrukcí, těsnění tlakové vody, průniků, prostupů, podřezání, injektáž, izolace balkonů teras, dilatace, odstranění vlhkosti, DRIZORO.

www.hydroizolace-sanace.czMoravskoslezský kraj
Střešní krytiny Mediterran

Pokud sháníte střešní krytiny nebo tašky, jste na správném místě. Jsme výhradním dodavatelem střešního systému Mediterran - RUNDO, ZENIT, COPPO, STANDARD, DANUBIA. Prodáváme střešní tašky. Mediterran - střešní krytina

www.mediterrancz.czJihomoravský kraj
Tepelná izolace KP Izol

Tepelná izolace používaná firmou KP IZOL Hradec Králové je tepelně izolační pěnový materiál, který se aplikuje nástřikem. Tepelná izolace vhodná pro zateplení domu, zateplení střech nebo budov.

www.kpizol.czKrálovéhradecký kraj
LS kamna s výměníkem a ventilátorem

Vyrábíme teplovzdušná, horkovzdušná kamna na dřevo s výměníkem a ventilátorem k vytápění dílen, skladů, hal a podobných prostor. Vysoká účinnost 82-87%, Vestavěný výměník tepla s ventilátorem, dvoukomorový systém spalování, úspora paliva 30-40 %.

www.ls-kamna.czJihočeský kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |