Koloseum VIVAT
UPLIFTER

Manipulační technika od Uplifteru představuje evropsky nejširší sortiment. Vše k prodeji i k pronájmu – na přání včetně obsluhy.


Dnes je sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba, zítra Miloslava

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 174 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 9 |
Ricom gas - Výroba a dodávky komínových systémů

Výroba a dodávky komínových systémů z plastu, hliníku a nerezu.

www.ricomgas.czLiberecký kraj
Inštalácie rozvodov v budovách

Informácie o spôsoboch inštalovania potrubných rozvodov v rodinnom alebo bytovom dome, ako je radiátorové kúrenie, podlahové kúrenie, plynové potrubie, teplá voda a cirkulácia teplej vody, studená voda, studničná voda, rozvody vzduchu, rekuperačné vetranie

thermical.skSlovensko
Výstavba, rekonstrukce a modernizace budov - stavební společnost Kališ a Krátkoruký

Specializujeme se na výstavbu a rekonstrukci bytových komplexů, obchodů, hotelů, restaurací a luxusních rodinných domů. Provádíme veškeré stavební práce včetně speciálních dodávek a montáží. Máme mnohaleté zkušenosti - svěřte svůj projekt do rukou odborníků.

www.vystavby.czPraha
Úpravny vod, septiky, filtry, jímky

Poradenství v oboru a internetový prodej úpraven pitné, podzemní a povrchové vody a čistíren odpadních vod, septiků, jímek a zemních filtrů pro domácnosti a jednotlivce. Realizace a montáž u zákazníka „na klíč“. Certifikované odběry vzorků vody. Vlastní koncesovaná doprava.

www.aquacon.czPraha
Václav Jelen - Stavební firma Aqis

Zabýváme se údržbou a opravami stavebních objektů. Specializujeme se na objekty městské dopravní infrastruktury, mosty a tunely, ale provádíme i údržbu a opravy ostatních objektů.

www.aqis.czPraha
Mikropiloty zemní kotvy – odvlhčení budov

Firma se zaměřuje na sanace budov a statiku budov. Zahrnující použití mikropiloty, sanace betonu, vysoušení zdiva a v neposlední řadě i stavební práce.

www.abastako.czJihočeský kraj
Napínané stropy BERNIZET

BERNIZET s.r.o. se zabývá interiéry, převážně stropními podhledy. Dodává a montuje tuto patentovanou technologii napínaných stropy v ČR. Nabízíme individuální řešení interiérů, dodání a montáž napínaných stropních podhledů. Záruka platí po dobu 10 let, zajišťuje stabilitu struktury, barvy a tvaru materiálu.

www.bernizet.czPraha
Měření a projektování osvětlení - ENVIspot a.s.

ENVIspot a.s., profesionální poradensko-projekční společnost poskytuje kompletní služby v oblasti osvětlení. Zaměřujeme se na projektování osvětlení a měření osvětlení. Realizujeme projekty pro vnitřní, venkovní, architektonické i nouzové osvětlení.

www.envispot.cz/Praha
Infratopení Wellia - infrapanely

Sálavé vytápění infrapanely Wellina, rakouského výrobce společnosti Redwell Manufaktur GmbH. Infrapanely té nejvyšší kvality - certifikováno, bez elektrosmogu. Cenové nabídky zdarma, realizace na klíč.

www.usby.czPraha
Elektro Kučera – elektro, topné systémy, světla

Elektro Kučera nabízí elektromontážní práce, elektro, topné systémy, světla, podlahové topení, hromosvody.

www.elektrokucera.czPlzeňský kraj
Výškové práce

Bubliny, s.r.o se specializují na výškové práce. Veškeré výškové práce probíhají za použití horolozecké techniky. Bubliny nabízejí širokou nabídku výškových prací. Výškové práce za použití horolezecké techniky jsou levnejší než práce s lešením.

bubliny.czPraha
Miroslav Beran - stavební firma

Miroslav Beran - stavební firma - Hradec Králové - kompletní služby v oblasti stavebnictví: sádrokartony, rekonstrukce budov, občanská výstavba, zahradní architektura, zámková dlažba, průmyslová výstavba, zateplování budov, koupelny.

www.miroslavberan.czKrálovéhradecký kraj
Dodávka a montáž tepelných čerpadel

Zabýváme se kompletní dodávkou a instalací tepelných čerpadel do novostaveb i rekonstrukcí vytápění. Zajišťujeme montáž na klíč. Zpracujeme vaši žádost o dotaci. Jsme autorizovaní dodavatelé MasterTherm s.r.o., Stiebel Eltron, CIAT, Carrier. Najdeme optimální řešení vytápění pro váš objekt..

www.sedlon.czJihočeský kraj
Projekt7 - Rozpočty a Vizualizace staveb

Projekt7 je menší firma zabývající se zpracováním stavebních rozpočtů, vizualizací staveb a v neposlední řadě tvorbou pasportu staveb. Dále překreslujeme výkresy z papírových do elektronických forem.

www.projekt7.czÚstecký kraj
Levnekrby.cz - levné nerezové komíny

Nabízíme levné a kvalitní nerezové komíny a jiný materiál pro stavbu krbu ve Vaší domácnosti. Navštivte náš eshop a podívejte se na naši bohatou nabídku!

www.levnekrby.czMoravskoslezský kraj
DC AVEX s.r.o. - plynovody, kanalizace

Výstavba a rekonstrukce plynovodů, vodovodů, technických plynů, kanalizací a komunikací.

www.dc-avex.czÚstecký kraj
Interéry - návrhy

Interéry - návrhy, vybavení a komplexní realizace interiérů, prodejen a obchodů. Naší specializací u zařízení obchodů a prodejen jsou kovové konstrukce všech typů a velikostí. Ty jsou nedílnou součástí každého typu interiéru. Díky našim dlouholetým zkušenostem, jsme schopni vytvořit návrh a realizaci jakkoliv odlišného, obtížného či různorodého interiéru.

www.crdesign.czJihomoravský kraj
Dětská hřiště TR Antoš, s.r.o.

Dětská hřiště (akát) a lanová centra. Vyrábíme certifikovaná dětská hřiště (včetně dopadových ploch) na klíč: prolézačky, dětské kolotoče, pískoviště, houpačky, domečky, lanové prvky, lezecké stěny. Městský mobiliář: lavičky, odpadkové koše, altány a pergoly. Vytváříme 3D vizualizace zdarma.

www.trantos.czLiberecký kraj
Rodinné domy na klíč z thermopanelu, cihlové domy Ostrava

Rodinné domy na klíč dle přání zákazníka. Zabýváme se stavbou rodinných domů z thermopanelu a cihlových domů. Provádíme rekonstrukce a výstavby komerčních objektů, interiérové práce, půdní vestavby, zateplení a hydroizolace budov.

www.stavby-vilik.czMoravskoslezský kraj
Průkaz energetické náročnosti budovy

Energetický specialista nabízí zpracování průkazu energetické náročnosti budovy, energetický štítek, energetický audit a jiné služby v oblasti úspor energií a zateplení domů.

www.energeticke-prukazy.czStředočeský kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |