Koloseum VIVAT
Stavebně-historický průzkum – PhDr. Jiří Chmelenský

Provádím stavebně-historický průzkum a poskytuji poradenství k různým typům staveb. Specializuji se na historická vodohospodářská zařízení a technické stavby.


Dnes je pondělí 22. ledna 2018 svátek má Slavomír, zítra Zdeněk

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 171 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 9 |
Sunny house infratopení topné obrazy

Vyrábíme a dodáváme topné obrazy systému Sunny house pro vytápění domácností, kanceláří a rekreačních objektů. Nabízíme topné obrazy infra panely s obrazovým motivem, můžete si vybrat obraz z rozsáhlé kolekce fotografií.

www.sunnyhouse.czKrálovéhradecký kraj
Klimatizace, tepelná čerpadla – Superfrost, s.r.o.

Prodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla a solární systémy. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Navrhneme vám technicky i cenově výhodné řešení.

www.tepelnacerpadla-klimatizace.czPraha
Tomáš Pavlík-Vizualizace

Vypracováváme vizualizace staveb, interiérů a exteriérů. Vytváříme 3d grafiku, animace, zákresy do fotografií, virtuální prohlídky.

www.vizualizace-staveb.czJihomoravský kraj
maledomy

Projekty rodinných domů s originálním designem. Můžete si vybrat typový projekt z katalogu nebo si nechat naším architektem navrhnout dům na míru. Dále nabízíme: architektonické studie, projekty interiéru, vizualizace, zajištění stavebního povolení.

www.maledomy.czMoravskoslezský kraj
Levné domky v.o.s. - projekty, výstavba

Návrh projektu a výstavba levných nízkoenergetických rodinných domů na klíč pomocí špičkové stavební technologie Evropské unie - betonových skořepinových tvárnic v kombinaci s izolačním sendvičovým komplexem. Nízká pevná cena, úspory při vytápění.

www.levnedomky.cz Ústecký kraj
Frigomont a.s.

Společnost FRIGOMONT a. s. je předním tuzemským dodavatelem komplexních technologických celků pro potravinářský, zdravotnický, chemický a výzkumný průmysl.

www.frigomont.czJihomoravský kraj
Rolizo.cz výroba přístřešků a světlíků

Zakázková výroba polykarbonátových staveb, jako jsou skleníky, světlíky, prosvětlovací pásy, zimní zahrady, bazénové kryty a přístřešky kde je využívána přednost komůrkových polykarbonátů i skla.

www.rolizo.czMoravskoslezský kraj
RIVA SERVIS s.r.o.

Specializujeme se především na exteriéry budovy, výškové, stavební a úklidové práce. Nabízíme komplexní služby pro správce a majitele nemovitostí. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

www.rivaservis.czJihomoravský kraj
Gradus - střešní světlíky, bezpečnost

Dodáváme na český trh střešní systémy. A to střešní světlíky, zařízení pro odvod kouře a tepla. Střešní vpusti a podlahové krytiny.

www.gradus-sro.czPraha
Rekonstrukce výtahů

Firma Výtahy Petersik s.r.o se již dvacet let zabývá projekcí, montáží a servisem výtahů všeho druhu, včetně stavby výtahových šachet. V současné době se zaměřuje i na generální opravy a rekonstrukce výtahů.

vytahypetersik.czPraha
Speciální hydroizolace a sanace

Společnost RB IZOL se specializací na provádění speciálních hydroizolací, sanacemi železobetonu, sanacemi vzlínající vlhkosti a prodej stavební chemie s postupným rozšiřováním sortimentu.

www.rbizol.czMoravskoslezský kraj
Zateplení domu a fasád

Informace o zateplení domu a zateplovacích materiálech, zateplení fasády, střechy, podkroví a oken. Nabídka a poptávka na zateplení zdarma.

www.zatepleni.biz/Ústecký kraj
Kamna Krby Sporáky

Nakupujte online. Krbová kamna, krby a krbové sporáky.Kamna s vyměníkem a sporáky s výměníkem zajišťující vytápění celého domu. Špičková ekologická kamna RIKA, krbové vložky i kamna s výměníkem CTM, italské sporáky VESCOVI. Krby bez komínů i do paneláku.

www.kamna-krby-sporaky.czOlomoucký kraj
Střechy a rekonstrukce střech

Pokud chcete krásnou novou střechu a nebo nutně opravit či provést rekonstrukci stávající střechy, podívejte se na nabídku naší webové prezentace. Najdete zde důležité informace o střeše.

www.roofmont.czMoravskoslezský kraj
Hydroizolace MINAR - vodotěsné izolace

Hydroizolace, vodotěsné izolace staveb - Minar. Velkoobchodní společnost nabízí hydroizolační materiály (hydroizolační folie) a kompletní izolační systémy pro povlakové hydroizolační technologie včetně komplexních služeb firmám provádějícím vodotěsné izolace staveb (kotevní technika hydroizolace).

www.hydroizolace-minar.czPraha
Roning - stavební dozor, zateplení budov

Zajištění inženýrských činností IČ, technická pomoc při přípravě a realizaci staveb, stavební dozor, technický dozor investora (TDI), koordinace stavebních prací, zajišťování dotací, vnější omítky, a fasády.

www.roning.czPardubický kraj
Stavebně-historický průzkum – PhDr. Jiří Chmelenský

Provádím stavebně-historický průzkum a poskytuji poradenství k různým typům staveb. Specializuji se na historická vodohospodářská zařízení a technické stavby.

pruzkumy-chmelensky.czÚstecký kraj
Střechy TASK Broumov

Práce pokrývačské, klempířské, tesařské, natěračské a zednické. Kompletní dodávky střech i jiných přidružených stavebnin. Bezplatná cenová kalkulace. Dokumentace realizovaného díla v HD kvalitě ZDARMA. Záruka 5 let na provedené práce.

www.strechy-task.czKrálovéhradecký kraj
Stavební dozor

Potřebuje stavební dozor pro dohled nad stavební firmou? Hledáte někoho, kdo bude hlídat kvalitu stavebních prací za Vás? Nabízíme stavební dozor pro firmy, bytová družstva (SBD), společenství vlastníků jednotek (SVJ), státní instituce i jednotlivce.

www.stavebni-dozor.czPraha
Velkoobchod a elektroinstalace CCTV, EZS, ACC, LAN a fotovoltaických elektráren.

Distribuce a montáže bezpečnostních kamerových systémů, strukturovaných kabeláží a fotovoltaických elektráren.

www.brace.czPraha
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |