Koloseum VIVAT
UPLIFTER

Manipulační technika od Uplifteru představuje evropsky nejširší sortiment. Vše k prodeji i k pronájmu – na přání včetně obsluhy.


Dnes je sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba, zítra Miloslava

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 174 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 9 |
Rekonstrukce bytu a bytoveho jadra - TomStav

Naše firma provádí rekonstrukce bytů a domů, malování interiérů, zahradní stavby, elektro a vodoinstalace, zednické práce a rekonstrukce bytového jádra a koupelen v Praze a středočeském kraji. Rekonstrukce bytu, bytového jádra a koupelny patří mezi přední činnost naší firmy.

www.tomstav.czPraha
Vysoušení zdiva

Na vysoušení zdiva Vám nabízíme německý, patentově chráněný výrobek Drymat® Systeme. Vysoušení zdiva - vzlínavé vlhkosti objektů.

www.drymatsysteme.czPardubický kraj
Foukaná vata - Michal Došek

Foukaná izolace je způsob jak levně a efektivně zateplit dům. Tato izolace je cenově dostupná pro každého – řadí se k izolacím s minimálními pořizovacími náklady. Oproti jiným izolacím má řadu výhod – např.: nesléhavost, nehořlavost a nenapadají ji škůdci.

foukanavata.czVysočina
Sunny house infratopení topné obrazy

Vyrábíme a dodáváme topné obrazy systému Sunny house pro vytápění domácností, kanceláří a rekreačních objektů. Nabízíme topné obrazy infra panely s obrazovým motivem, můžete si vybrat obraz z rozsáhlé kolekce fotografií.

www.sunnyhouse.czKrálovéhradecký kraj
Klimatizace, tepelná čerpadla – Superfrost, s.r.o.

Prodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla a solární systémy. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Navrhneme vám technicky i cenově výhodné řešení.

www.tepelnacerpadla-klimatizace.czPraha
Tomáš Pavlík-Vizualizace

Vypracováváme vizualizace staveb, interiérů a exteriérů. Vytváříme 3d grafiku, animace, zákresy do fotografií, virtuální prohlídky.

www.vizualizace-staveb.czJihomoravský kraj
maledomy

Projekty rodinných domů s originálním designem. Můžete si vybrat typový projekt z katalogu nebo si nechat naším architektem navrhnout dům na míru. Dále nabízíme: architektonické studie, projekty interiéru, vizualizace, zajištění stavebního povolení.

www.maledomy.czMoravskoslezský kraj
Levné domky v.o.s. - projekty, výstavba

Návrh projektu a výstavba levných nízkoenergetických rodinných domů na klíč pomocí špičkové stavební technologie Evropské unie - betonových skořepinových tvárnic v kombinaci s izolačním sendvičovým komplexem. Nízká pevná cena, úspory při vytápění.

www.levnedomky.cz Ústecký kraj
Frigomont a.s.

Společnost FRIGOMONT a. s. je předním tuzemským dodavatelem komplexních technologických celků pro potravinářský, zdravotnický, chemický a výzkumný průmysl.

www.frigomont.czJihomoravský kraj
Rolizo.cz výroba přístřešků a světlíků

Zakázková výroba polykarbonátových staveb, jako jsou skleníky, světlíky, prosvětlovací pásy, zimní zahrady, bazénové kryty a přístřešky kde je využívána přednost komůrkových polykarbonátů i skla.

www.rolizo.czMoravskoslezský kraj
RIVA SERVIS s.r.o.

Specializujeme se především na exteriéry budovy, výškové, stavební a úklidové práce. Nabízíme komplexní služby pro správce a majitele nemovitostí. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

www.rivaservis.czJihomoravský kraj
Gradus - střešní světlíky, bezpečnost

Dodáváme na český trh střešní systémy. A to střešní světlíky, zařízení pro odvod kouře a tepla. Střešní vpusti a podlahové krytiny.

www.gradus-sro.czPraha
Rekonstrukce výtahů

Firma Výtahy Petersik s.r.o se již dvacet let zabývá projekcí, montáží a servisem výtahů všeho druhu, včetně stavby výtahových šachet. V současné době se zaměřuje i na generální opravy a rekonstrukce výtahů.

vytahypetersik.czPraha
Speciální hydroizolace a sanace

Společnost RB IZOL se specializací na provádění speciálních hydroizolací, sanacemi železobetonu, sanacemi vzlínající vlhkosti a prodej stavební chemie s postupným rozšiřováním sortimentu.

www.rbizol.czMoravskoslezský kraj
Zateplení domu a fasád

Informace o zateplení domu a zateplovacích materiálech, zateplení fasády, střechy, podkroví a oken. Nabídka a poptávka na zateplení zdarma.

www.zatepleni.biz/Ústecký kraj
Kamna Krby Sporáky

Nakupujte online. Krbová kamna, krby a krbové sporáky.Kamna s vyměníkem a sporáky s výměníkem zajišťující vytápění celého domu. Špičková ekologická kamna RIKA, krbové vložky i kamna s výměníkem CTM, italské sporáky VESCOVI. Krby bez komínů i do paneláku.

www.kamna-krby-sporaky.czOlomoucký kraj
Střechy a rekonstrukce střech

Pokud chcete krásnou novou střechu a nebo nutně opravit či provést rekonstrukci stávající střechy, podívejte se na nabídku naší webové prezentace. Najdete zde důležité informace o střeše.

www.roofmont.czMoravskoslezský kraj
Hydroizolace MINAR - vodotěsné izolace

Hydroizolace, vodotěsné izolace staveb - Minar. Velkoobchodní společnost nabízí hydroizolační materiály (hydroizolační folie) a kompletní izolační systémy pro povlakové hydroizolační technologie včetně komplexních služeb firmám provádějícím vodotěsné izolace staveb (kotevní technika hydroizolace).

www.hydroizolace-minar.czPraha
Roning - stavební dozor, zateplení budov

Zajištění inženýrských činností IČ, technická pomoc při přípravě a realizaci staveb, stavební dozor, technický dozor investora (TDI), koordinace stavebních prací, zajišťování dotací, vnější omítky, a fasády.

www.roning.czPardubický kraj
Stavebně-historický průzkum – PhDr. Jiří Chmelenský

Provádím stavebně-historický průzkum a poskytuji poradenství k různým typům staveb. Specializuji se na historická vodohospodářská zařízení a technické stavby.

pruzkumy-chmelensky.czÚstecký kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |