Koloseum VIVAT
UPLIFTER

Manipulační technika od Uplifteru představuje evropsky nejširší sortiment. Vše k prodeji i k pronájmu – na přání včetně obsluhy.


Dnes je sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba, zítra Miloslava

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 174 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 9 |
Střechy TASK Broumov

Práce pokrývačské, klempířské, tesařské, natěračské a zednické. Kompletní dodávky střech i jiných přidružených stavebnin. Bezplatná cenová kalkulace. Dokumentace realizovaného díla v HD kvalitě ZDARMA. Záruka 5 let na provedené práce.

www.strechy-task.czKrálovéhradecký kraj
Stavební dozor

Potřebuje stavební dozor pro dohled nad stavební firmou? Hledáte někoho, kdo bude hlídat kvalitu stavebních prací za Vás? Nabízíme stavební dozor pro firmy, bytová družstva (SBD), společenství vlastníků jednotek (SVJ), státní instituce i jednotlivce.

www.stavebni-dozor.czPraha
Velkoobchod a elektroinstalace CCTV, EZS, ACC, LAN a fotovoltaických elektráren.

Distribuce a montáže bezpečnostních kamerových systémů, strukturovaných kabeláží a fotovoltaických elektráren.

www.brace.czPraha
Zateplení fasád, stavby, okna, dveře

Vekra stavební s.r.o. Zateplení fasád, dodej a montáž oken a dveří, stavební práce, revitalizace panelových domů, kolejové stavby, pozemní stavitelství.

www.vekrastavebni.czPraha
Sádrokartony

Sádrokartony Hála » stavební firma zabývající se dodávkou a montáží sádrokartonových konstrukcí.

halasdk.czJihomoravský kraj
Tepelná čerpadla

Realizace vytápění a klimatizací rodinných domů, bytových domů, administrativních budov, škol a bazénů v rozsahu výkonu 3kW až 3MW.

www.ac-heating.czPlzeňský kraj
Stavební dozor a poradna

Autorizovaný technik a stavitel specializující se na provádění autorizovaných technických a stavebních dozorů, staveb z klasických technologií, nízkoenergetických a pasivních staveb, dřevostaveb, staveb ze systémů Velox, Durisol a odboné stavební poradenství.

www.stavebnidozor-stavex.cz Středočeský kraj
Jirki

Elektromontážní firma zabývající se elektrikářskými prácemi, novostavby, rekonstrukce, opravy, rodinné domy, průmyslové objekty, chaty, poruchy, včetně rozvodů ve výbušném prostředí. Revizní práce, revize elektroinstalace, revize elektrospotřebičů, revize nářadí, revize elektro. Instalace a revize přípojek pro rodinné domy, byty.

jirki.czVysočina
Studny - vrtání studní

Již 25 let se zabýváme vrtáním studní a dalšími hydrologickými pracemi. V průběhu let jsme rozsah poskytovaných služeb rozšířili. Naše praxe v oboru vrtání studní vám zajistí, profesionálně provedenou práci.

www.ekovrty.czStředočeský kraj
Rekonstrukce domů Praha

Nabízíme zhotovení individuálního projektu rodinného domu, či jiného objektu pozemního stavitelství. Na základě požadavků klienta a posouzení místa stavby vypracujeme návrh - architektonickou studii.

www.visek.czStředočeský kraj
Sanace zdiva

Nová generace bezdrátových elektrofyzikálních přístrojů na sanaci zdiva.

www.sanace-zdiva.orgPardubický kraj
Solární ohřev vody

Solární ohřev vody je možné použít všude, kde je k dispozici prostor od 4m2 s orientací na jih, jihovýchod či jihozápad. Nejčastěji se jedná o plochou či skloněnou střechu, fasádu či volný venkovní prostor.

www.solarsolution.czVysočina
Klempířství, pokrývačství, tesařství

Pokrývačství: Opravy a rekonstrukce všech druhů střech. Zateplování, nátěry, drobné opravy. Klempířství: Výroba a montáž veškerých klempířských prvků. Tesařství: Vyrábíme a montujeme všechny typy dřevěných konstrukcí a staveb.

strechy-rekonstrukce.czJihomoravský kraj
KSENA spol s.r.o. - úklid, malování, rekonstrukce

Zajišťujeme úklid kanceláří, domů a bytů, rekonstrukce bytových jader, interiérů, podkroví a koupelen, včetně malování a lakování. Provádíme pokládku zámkové dlažby na klíč, stavíme a opravujeme ploty, oplocení a opěrné zdi.

ksena.czPraha
Design Studio 68

Otevřené profesní seskupení tvůrců připravených Vám zrealizovat dílo nadstandardní kvality v architektuře, stavbě, návrhu a realizaci interiérů, zakázkové truhlářské výrobě, umělecké kovářské tvorbě, v nábytkářské umělecké tvorbě a grafice.

www.designstudio68.czPlzeňský kraj
Petr Vlček, odhlučnění bytu, zvuková izolace

Odhlučňování, odhlučnění bytů, rekonstrukce bytů, akustika, zvuková izolace, úložný prostor, sádrokartony, zkušebny, akustické studie, zvuk, hluk, vestavné skříně, rekonstrukce interiérů, koupelnová jádra, nahrávací studia, sádrokartonové příčky, sádrové stěrky

noitami.czPraha
Lehké střešní krytiny a ocelové haly BORGA

BORGA: OCELOVÉ MONTOVANÉ HALY - sklady, zemědělské a průmyslové, montované haly, jízdárny, ustájení koní. KOMPLETNÍ LEHKÉ STŘECHY - ELEGANT, trapézové plechy, lakované plechy, střešní okna, okapové systémy, střešní krytiny.

www.borga.czJihomoravský kraj
Master Design Projekt s.r.o.

Moderní architektonické studie a projekty rodinných domů na míru parcelám i klientům. Architektonický ateliér s působností po celé ČR nabízející služby architekta, projektanta a designéra. Architekti-Projektanti Praha, Brno, Ostrava.

www.architekti-projektanti.czMoravskoslezský kraj
Happybuilding.cz - Stavební a obchodní společnost

Stavební a obchodní společnost zabývající se výstavbou a prodejem RD. Nabízíme veškerá řemesla týkající se staveb. Okna, zimní zahrady, kuchyně, nábytek a další. Naším cílem je, aby zákazník našel ideální řešení jeho situace a byl dlouhodobě spokojen.

www.happybuilding.czStředočeský kraj
Podlahové vytápění

Systémy a výrobky týkající se teplovodního podlahového topení a stěnového vytápění vhodné do všech typů místností. Úspora až 20 % energie, záruka 10 let. Užijte si maximální pocit tepelné pohody.

www.jupiter-system.czPlzeňský kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |