Koloseum VIVAT
UPLIFTER

Manipulační technika od Uplifteru představuje evropsky nejširší sortiment. Vše k prodeji i k pronájmu – na přání včetně obsluhy.


Dnes je sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba, zítra Miloslava

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 174 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 9 |
Odvlhčovač vzduchu do bytu

Odvlhčovač vzduchu do bytu od firmy SEN - kondenzační odvlhčovač DH 20 nyní za skvělou cenu. Nabízíme vám odvlhčovač, který si hravě poradí s vlhkostí ve vašem bytě. Odvlhčovač DH 20 má moderní design a dá se vkusně včlenit do každé domácnosti.

www.odvlhcovani.czJihočeský kraj
Solární panely CosmoSOL

CosmoSOL solární panely a kolektory jsou řešením pro rychlou a jednoduchou instalaci s navzájem sladěnými komponenty, prvotřídním výkonem a výborným poměrem cena-výkon. Výhradním distributorem solárních panelů CosmoSOL v ČR je firma Gienger.

solarni-panely-a-kolektory-cosmosol.gcskupina.czZlínský kraj
Rekonstrukce interiérů

Hledáte kvalitní kancelářský nábytek? Potřebujete zařídit interiér? Navštivte www.adron.cz! Realizace interiérů, rekonstrukce interiérů, design interiérů, kvalitní kancelářský nábytek a doplňly, to je firma ADRON!

www.adron.czPraha
GENOVA - SERVIS s.r.o.

Genova Servis, to jsou povrchové úpravy průmyslových dílů a sanace budov. Provádíme průmyslové čištění, tryskání suchým ledem, metalizaci, otěruvzorné úpravy povrchů, sanace betonu a hydroizolace střech budov, bioenzymatické ošetření povrchů.

www.genova-servis.czOlomoucký kraj
Výškové práce Praha

Výškové práce Praha. Zajišťujeme a nabízíme výškové práce s pomocí horolezecké techniky. Naším cílem je poskytování komplexních služeb, tak aby vedly ke konečné spokojenosti zákazníka.

www.vyskove-prace-praha.czPraha
Střechy K.Č.s

Dříve jste nás mohly potkávat pod záštitou firmy Střechy Vaněk, vzhledem k tomu, že máme svérázný, poctivý a přímý přístup k této práci a jelikož se nám práce stala koníčkem, založili jsme vlastní firmu s názvem K.Č.s.

www.strechy-kcs.czVysočina
Pohledové stěrky a betony Pandomo

Podlahy a stěny realizované systémem PANDOMO® se vyznačují nekonečnou kreativitou, pro kterou jsou tyto lité podlahy od společnosti Ardex tak oblíbené u architektů nebo designerů.

www.pandomo.czPraha
Omítky a fasády

Realizace fasád a omítek. Doporučíme vhodný fasádní systém (omítkový nebo tepelněizolační), širokou paletu barevných odstínů pro fasády i typů vrchních šlechtěných omítek. Nabízíme Lité podlahy, které jsou lepší a kvalitnější variantou oproti klasickým betonovým podlahám.

www.omitkyfasady.czStředočeský kraj
MTM Stavby, s.r.o.

Zabýváme se revitalizací obytných domů, zateplování objektů, komplexním poradenstvím od A do Z a nabízíme značkové výrobky vyrobené s nejvyšší pečlivostí z kvalitních materiálů.

www.mtmstavby.czMoravskoslezský kraj
Rocknet - výškové práce, sanace skal

Společnost Rocknet s.r.o. provádí výškové práce, sanace skal a mostů, síťování, bourací a potápěčské práce, gabiony - opěrné zdi. Dále nabízí řešení stavebních problémů s zpevňováním svahů a skal, rekonstrukce komínů a chladírenských věží.

www.rocknet.czÚstecký kraj
Zubalik.cz – inženýrská a poradenská kancelář

Chcete stavět? Ale máte strach, že špatně vyberete firmu, nebo že pracovní síla bude nekvalitní a dům Vám následně spadne na hlavu? Pak neváhejte a obraťte se na Inženýrskou a poradenskou kancelář Zubalík.

www.zubalik.czZlínský kraj
Zastřešení teras

Zastřešení terasy je nezbytným doplňkem, pokud na ní chcete trávit příjemné chvíle za každého počasí. Díky zastřešení se vaše terasa stane novou místností obyvatelnou po větší část roku.

www.zastreseniteras.czPraha
Stavební firma TORUS Pb s.r.o.

Stavební firma TORUS Pb s.r.o. Příbram poskytuje komplexní stavební práce, rekonstrukce, zeteplování fasád, výstavbu rodinných domů, zemní práce a pronájem stavebních strojů a mechanizace.

www.torus.czStředočeský kraj
Projekční činnost - vodohospodářské stavby, vodovody, kanalizace Litomyšl

Společnost Agroprojekce Litomyšl je projekční a inženýrská organizace, která zajišťuje kompletní služby v projektové činnosti a zajišťuje inženýrskou činnost při výstavbě vodohospodářských staveb. Projektujeme malé vodní nádrže a rybníky v rozsahu dle metodik pro dotační podporu Ministerstva životního prostředí a Evropské unie.

www.stavby-vodohospodarstvi.czPardubický kraj
Akumulační nádrž

Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1”. Prodej těsnění - izolací pro akumulační nádoby.

akumulacni-nadrz.czžádný
Josef Nestler výškové práce

V Ústeckém a Středočeském kraji nabízíme výškové práce na budovách, komínech a kácení stromů s použitím horolezecké techniky. Zajišťujeme opravu fasád domů a spár panelových domů, oprava střech, hromosvodů, lakování plechových střech.

www.nestler-vyskove.czÚstecký kraj
Inženýrské a dopravní stavby

Výstavba parkovišt a parkovacích stání, výstavba sportovních a dětských hřišt, výstavba železobetonových mostů a propustů, rekonstrukce staveb, zemní a výkopové práce, speciální zakládání a vrtné práce.

www.simostav.czJihomoravský kraj
Alarmy - Bartek Martin

Montáž zabezpečovacích systémů Jablotron a Paradox. Kamerové systémy. Montáž domácích telefonů. Oprava a údržba alarmů. Instalace bezpečnostních fólií.

www.zabezpecovacky.euPraha
GreenVille - Zelená střecha pro Váš dům

Společnost GreenVille se specializuje na tvorbu a údržbu zelených střech, střešních zahrad a zelených fasád. Zelená střecha od GreenVille představuje výjimečnou kombinaci přírodní architektury a moderního bydlení.

www.greenville.czJihomoravský kraj
Sádrokartony Motyčka Trutnov

Montáž sádrokartonů a minerálních podhledů Motyčka Trutnov. Nabízíme Vám montáž sádrokartonů, což je materiál určený pro suchou vnitřní výstavbu.

www.sadrokartony-motycka.czKrálovéhradecký kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |