Koloseum VIVAT
Úkolníček

Výukové materiály a pracovní listy pro rodiče a učitele (vhodné jako testy nebo domácí úkoly). Web obsahuje interaktivní online výuková cvičení a materiály ke stažení. Umožňuje procvičení školní látky hravou formou.


Dnes je sobota 14. prosince 2019 svátek má Lýdie, zítra Radana

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 23 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  Další > | 2 |

Akustické centrum – měření hluku a vibrací

Měření hluku (komunální hygiena, pracovní prostředí), řešíme hlukové studie, provádíme akustická měření. Měříme dozvuk, srozumitelnost, měření stavební akustiky (vzduchová neprůzvučnost, kročejová neprůzvučnost, doba dozvuku).

www.akustickecentrum.czPraha

Stavebněhistorické průzkumy – Mgr. Martin Šejbl, DiS.

Stavebněhistorické průzkumy – Mgr. Martin Šejbl, DiS.

Zpracovávám stavebněhistorické průzkumy, archivní rešerše a poskytuji konzultace k historickým stavbám a nemovitým kulturním památkám. Přednáším a píšu články o stavební historii a architektuře.

stavebni-pruzkumy.czStředočeský kraj
EUROLINE BOHEMIA s.r.o. - projekty rodinných domů

Přední český prodejce typových projektů rodinných domů. Poskytujeme typové projekty rodinných domů a bungalovů, poradenství na bydlení a projekty na domy v celé ČR. Nabízíme pasivní domy, nízkoenergetické domy, bungalovy, moderní domky a levné domy.

www.euroline.czJihomoravský kraj
Home Staging s.r.o.

Firma HOME STAGING s.r.o. jako první v České republice od ledna 2010 nabízí specializovanou službu Home Staging, což je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

www.homestaging.czPraha
Projektová a inženýrská kancelář Pardubice

Projektová a inženýrská kancelář Pardubice – naše kancelář se zabývá projektovou a inženýrskou činností ve výstavbě pro obory: pozemní stavitelství, dopravní stavby, dopravní inženýrství, průmyslové a technologické objekty.

www.pik-pce.cz/Pardubický kraj
Měření radonu - FK Trading, spol. s r.o.

Zajišťujeme stanovení radonového indexu pozemku, měření radonu v objektech před kolaudací i před rekonstrukcí. Nabízíme profesionální přístup, krátké objednací lhůty a rychlé zpracování výsledků. Doprava zdarma: Praha, Středočeský kraj a Strakonice.

www.mereni-radonu.czPraha
MAK Construction s.r.o.

Firma MAConstruction nabízí široké spektrum služeb především v oblasti designu interiéru, od návrhu po realizaci. Společnost MA Construction provádí kompletní rekonstrukce budov a místností (průmyslových, občanských i bytových staveb).

ma-construction.czPraha
Atelier JF

Projektové a inženýrská činnost ve výstavbě, architektonické studie, interierový design,

www.atelier-jf.czMoravskoslezský kraj
Návrhy interiérů Jiří Čtvrtek

Návrhy interiérů v 3D podobě. Navrhujeme obývací pokoje i ložnice, barevné dětské a studentské pokoje, nebo moderní kanceláře a jiné. Zaměření, konzultace, návrh popř. nezávazná cenová nabídka, Brno a celá ČR.

www.navrhy3d.czVysočina
Moderní Domy - Projekty rodinných domů. Projektanti a Architekti Ostrava

Projekty moderních rodinných domů, interiérů, zateplení a výměny oken pro programy zelená úsporám a nový panel, 3D vizualizace. Nabízíme projekční služby architekta, designéra, projektanta. Zajišťování stavebního povolení včetně inženýrské činnosti.

www.moderni-domy.czMoravskoslezský kraj
Treon projekční kancelář

Jako projekční kancelář Vám zpracujeme projekt rodinného domu, garáže či chaty. Zajistíme všechny potřebné povolení na stavebním úřadě pro stavební povolení. Máme několik let praxe v oboru za sebou a řadu spokojených klientů.

www.treon.czStředočeský kraj
Měření a projektování osvětlení - ENVIspot a.s.

ENVIspot a.s., profesionální poradensko-projekční společnost poskytuje kompletní služby v oblasti osvětlení. Zaměřujeme se na projektování osvětlení a měření osvětlení. Realizujeme projekty pro vnitřní, venkovní, architektonické i nouzové osvětlení.

www.envispot.cz/Praha
Projekt7 - Rozpočty a Vizualizace staveb

Projekt7 je menší firma zabývající se zpracováním stavebních rozpočtů, vizualizací staveb a v neposlední řadě tvorbou pasportu staveb. Dále překreslujeme výkresy z papírových do elektronických forem.

www.projekt7.czÚstecký kraj
Interéry - návrhy

Interéry - návrhy, vybavení a komplexní realizace interiérů, prodejen a obchodů. Naší specializací u zařízení obchodů a prodejen jsou kovové konstrukce všech typů a velikostí. Ty jsou nedílnou součástí každého typu interiéru. Díky našim dlouholetým zkušenostem, jsme schopni vytvořit návrh a realizaci jakkoliv odlišného, obtížného či různorodého interiéru.

www.crdesign.czJihomoravský kraj
Tomáš Pavlík-Vizualizace

Vypracováváme vizualizace staveb, interiérů a exteriérů. Vytváříme 3d grafiku, animace, zákresy do fotografií, virtuální prohlídky.

www.vizualizace-staveb.czJihomoravský kraj
maledomy

Projekty rodinných domů s originálním designem. Můžete si vybrat typový projekt z katalogu nebo si nechat naším architektem navrhnout dům na míru. Dále nabízíme: architektonické studie, projekty interiéru, vizualizace, zajištění stavebního povolení.

www.maledomy.czMoravskoslezský kraj
Roning - stavební dozor, zateplení budov

Zajištění inženýrských činností IČ, technická pomoc při přípravě a realizaci staveb, stavební dozor, technický dozor investora (TDI), koordinace stavebních prací, zajišťování dotací, vnější omítky, a fasády.

www.roning.czPardubický kraj
Stavební dozor

Potřebuje stavební dozor pro dohled nad stavební firmou? Hledáte někoho, kdo bude hlídat kvalitu stavebních prací za Vás? Nabízíme stavební dozor pro firmy, bytová družstva (SBD), společenství vlastníků jednotek (SVJ), státní instituce i jednotlivce.

www.stavebni-dozor.czPraha
Stavební dozor a poradna

Autorizovaný technik a stavitel specializující se na provádění autorizovaných technických a stavebních dozorů, staveb z klasických technologií, nízkoenergetických a pasivních staveb, dřevostaveb, staveb ze systémů Velox, Durisol a odboné stavební poradenství.

www.stavebnidozor-stavex.cz Středočeský kraj
Design Studio 68

Otevřené profesní seskupení tvůrců připravených Vám zrealizovat dílo nadstandardní kvality v architektuře, stavbě, návrhu a realizaci interiérů, zakázkové truhlářské výrobě, umělecké kovářské tvorbě, v nábytkářské umělecké tvorbě a grafice.

www.designstudio68.czPlzeňský kraj
| 1 | 2 |