Koloseum VIVAT
Tvoje harmony-Hygienické potreby

Naša spoločnosť prináša do slovenských aj českých domácností už mnoho rokov hygienické potreby. Ak sa chcete inšpirovať zaujímavými nápadmi ako ich využiť do vašej kuchyne či kúpeľne navštívte našu stránku a prečítajte si množstvo článkov.


Dnes je pondělí 22. dubna 2019 svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 12 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Energy Domy – rodinné domy

Výstavba rodinných domů po celé ČR - nabízíme typové rodinné domy a projekty dle našeho katalogu. Možnost provedení jakýchkoli změn v typových projektech. Specializujeme se na výstavbu hrubé stavby, od základů po střechu.

www.energy-domy.czPardubický kraj
Stavební práce - rekonstrukce všeho druhu

Jsme stavební firma, která se zaměřuje na široké spektrum stavebních činností. Působíme v Praze a okolí. Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader v bytech panelových domů a další související stavební práce, bytová jádra na klíč, kompletní rekonstrukce domů i bytů, elektrikářské, zednické.

www.provadime.czPraha
Zděné rodinné domy na klíč

Liberohaus s.r.o. nabízí typové rodinné domy na klíč, od projektu po výstavbu. Všechny domy jsou nízkoenergetické a odpovídají standartům pasivních domů.

www.liberohaus.czMoravskoslezský kraj
Výstavba, rekonstrukce a modernizace budov - stavební společnost Kališ a Krátkoruký

Specializujeme se na výstavbu a rekonstrukci bytových komplexů, obchodů, hotelů, restaurací a luxusních rodinných domů. Provádíme veškeré stavební práce včetně speciálních dodávek a montáží. Máme mnohaleté zkušenosti - svěřte svůj projekt do rukou odborníků.

www.vystavby.czPraha
Rodinné domy na klíč z thermopanelu, cihlové domy Ostrava

Rodinné domy na klíč dle přání zákazníka. Zabýváme se stavbou rodinných domů z thermopanelu a cihlových domů. Provádíme rekonstrukce a výstavby komerčních objektů, interiérové práce, půdní vestavby, zateplení a hydroizolace budov.

www.stavby-vilik.czMoravskoslezský kraj
Levné domky v.o.s. - projekty, výstavba

Návrh projektu a výstavba levných nízkoenergetických rodinných domů na klíč pomocí špičkové stavební technologie Evropské unie - betonových skořepinových tvárnic v kombinaci s izolačním sendvičovým komplexem. Nízká pevná cena, úspory při vytápění.

www.levnedomky.cz Ústecký kraj
Zateplení fasád, stavby, okna, dveře

Vekra stavební s.r.o. Zateplení fasád, dodej a montáž oken a dveří, stavební práce, revitalizace panelových domů, kolejové stavby, pozemní stavitelství.

www.vekrastavebni.czPraha
Rekonstrukce domů Praha

Nabízíme zhotovení individuálního projektu rodinného domu, či jiného objektu pozemního stavitelství. Na základě požadavků klienta a posouzení místa stavby vypracujeme návrh - architektonickou studii.

www.visek.czStředočeský kraj
Happybuilding.cz - Stavební a obchodní společnost

Stavební a obchodní společnost zabývající se výstavbou a prodejem RD. Nabízíme veškerá řemesla týkající se staveb. Okna, zimní zahrady, kuchyně, nábytek a další. Naším cílem je, aby zákazník našel ideální řešení jeho situace a byl dlouhodobě spokojen.

www.happybuilding.czStředočeský kraj
Stavební firma TORUS Pb s.r.o.

Stavební firma TORUS Pb s.r.o. Příbram poskytuje komplexní stavební práce, rekonstrukce, zeteplování fasád, výstavbu rodinných domů, zemní práce a pronájem stavebních strojů a mechanizace.

www.torus.czStředočeský kraj
Stavební firma Š&R

Stavby RD na klíč, rekonstrukce.

www.sar-stavby.czStředočeský kraj
Developerská společnost HomePoint

Jsme developerská společnost, zabývající se rekonstrukcemi bytů a stavbami domů na klíč, a to zejména v okolí hlavního města Prahy. Momentálně nabízíme k prodeji dvě luxusní rezidence v obci Herink. Rádi si s Vámi domluvíme prohlídku domů.

www.homepoint.czPraha
| 1 |