Koloseum VIVAT
Úkolníček

Výukové materiály a pracovní listy pro rodiče a učitele (vhodné jako testy nebo domácí úkoly). Web obsahuje interaktivní online výuková cvičení a materiály ke stažení. Umožňuje procvičení školní látky hravou formou.


Dnes je sobota 14. prosince 2019 svátek má Lýdie, zítra Radana

Katalog stránek stavebních firem

Celkem nalezeno 12 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Energy Domy – rodinné domy

Výstavba rodinných domů po celé ČR - nabízíme typové rodinné domy a projekty dle našeho katalogu. Možnost provedení jakýchkoli změn v typových projektech. Specializujeme se na výstavbu hrubé stavby, od základů po střechu.

www.energy-domy.czPardubický kraj
Stavební práce - rekonstrukce všeho druhu

Jsme stavební firma, která se zaměřuje na široké spektrum stavebních činností. Působíme v Praze a okolí. Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader v bytech panelových domů a další související stavební práce, bytová jádra na klíč, kompletní rekonstrukce domů i bytů, elektrikářské, zednické.

www.provadime.czPraha
Zděné rodinné domy na klíč

Liberohaus s.r.o. nabízí typové rodinné domy na klíč, od projektu po výstavbu. Všechny domy jsou nízkoenergetické a odpovídají standartům pasivních domů.

www.liberohaus.czMoravskoslezský kraj
Výstavba, rekonstrukce a modernizace budov - stavební společnost Kališ a Krátkoruký

Specializujeme se na výstavbu a rekonstrukci bytových komplexů, obchodů, hotelů, restaurací a luxusních rodinných domů. Provádíme veškeré stavební práce včetně speciálních dodávek a montáží. Máme mnohaleté zkušenosti - svěřte svůj projekt do rukou odborníků.

www.vystavby.czPraha
Rodinné domy na klíč z thermopanelu, cihlové domy Ostrava

Rodinné domy na klíč dle přání zákazníka. Zabýváme se stavbou rodinných domů z thermopanelu a cihlových domů. Provádíme rekonstrukce a výstavby komerčních objektů, interiérové práce, půdní vestavby, zateplení a hydroizolace budov.

www.stavby-vilik.czMoravskoslezský kraj
Levné domky v.o.s. - projekty, výstavba

Návrh projektu a výstavba levných nízkoenergetických rodinných domů na klíč pomocí špičkové stavební technologie Evropské unie - betonových skořepinových tvárnic v kombinaci s izolačním sendvičovým komplexem. Nízká pevná cena, úspory při vytápění.

www.levnedomky.cz Ústecký kraj
Zateplení fasád, stavby, okna, dveře

Vekra stavební s.r.o. Zateplení fasád, dodej a montáž oken a dveří, stavební práce, revitalizace panelových domů, kolejové stavby, pozemní stavitelství.

www.vekrastavebni.czPraha
Rekonstrukce domů Praha

Nabízíme zhotovení individuálního projektu rodinného domu, či jiného objektu pozemního stavitelství. Na základě požadavků klienta a posouzení místa stavby vypracujeme návrh - architektonickou studii.

www.visek.czStředočeský kraj
Happybuilding.cz - Stavební a obchodní společnost

Stavební a obchodní společnost zabývající se výstavbou a prodejem RD. Nabízíme veškerá řemesla týkající se staveb. Okna, zimní zahrady, kuchyně, nábytek a další. Naším cílem je, aby zákazník našel ideální řešení jeho situace a byl dlouhodobě spokojen.

www.happybuilding.czStředočeský kraj
Stavební firma TORUS Pb s.r.o.

Stavební firma TORUS Pb s.r.o. Příbram poskytuje komplexní stavební práce, rekonstrukce, zeteplování fasád, výstavbu rodinných domů, zemní práce a pronájem stavebních strojů a mechanizace.

www.torus.czStředočeský kraj
Stavební firma Š&R

Stavby RD na klíč, rekonstrukce.

www.sar-stavby.czStředočeský kraj
Developerská společnost HomePoint

Jsme developerská společnost, zabývající se rekonstrukcemi bytů a stavbami domů na klíč, a to zejména v okolí hlavního města Prahy. Momentálně nabízíme k prodeji dvě luxusní rezidence v obci Herink. Rádi si s Vámi domluvíme prohlídku domů.

www.homepoint.czPraha
| 1 |