Koloseum VIVAT
Úkolníček

Výukové materiály a pracovní listy pro rodiče a učitele (vhodné jako testy nebo domácí úkoly). Web obsahuje interaktivní online výuková cvičení a materiály ke stažení. Umožňuje procvičení školní látky hravou formou.


Dnes je sobota 14. prosince 2019 svátek má Lýdie, zítra Radana

Katalog stránek vybavení domů a bytů

Celkem nalezeno 15 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
RTK koupelny

Společnost RTK koupelny, s.r.o. nabízí široký výběr keramických a stavebních materiálů od předních evropských výrobců keramiky. V našem sortimentu naleznete veškeré produkty, potřebné pro stavbu a vybavení koupelen.

www.rtk.czPraha
Koupelny Akua

Koupelny Akua - kompletní exkluzivní řada výrobků navzájem propojených a sladěných pro zákazníky s velkými požadavky. Výhradním distributorem koupelnové série Akua v ČR je firma Gienger.

koupelny-akua.gcskupina.czZlínský kraj
KLUDI - CZ

Specializovaný eshop se zázemím kamenného obchodu na vodovodní baterie značky KLUDI, jednoho z vedoucích výrobců baterií pro koupelny a kuchyně na světovém trhu. V nabídce vanové, sprchové, umyvadlové, bidetové, podomítkové, termostatické, dřezové, bezdotykové, lékařské, nízkotlaké pro průtokový ohřívač, bajonetové, s multi přípojkou pro myčku ad.

www.kludi-cz.czÚstecký kraj
Sauny Hejdánek, sauny na míru, sauny na přání zákazníka

Sauny: domácí sauny, rodinné sauny, atypické sauny, finské sauny, interiérové sauny, veřejné sauny, vestavěné sauny, obezděné sauny, infrasauny. Sauny jsou především relaxačním prostředkem, ať již jako domácí sauny, nebo veřejné sauny.

www.sauny-hejdanek.czPraha
Sauny - Czech export company

Společnost Grimax má výhradní zastoupení na českém trhu od výrobce exkluzivních saun “Vital sauna“. Tato společnost vyrábí sauny pro komerční objekty jako jsou hotely, aquaparky, fitness-centra po celé Evropě.

www.czech-trade.com/csÚstecký kraj
Koupelny Ptáček

Provozujeme síť koupelnových studií po celé ČR. Nabízíme obklady, dlažby, vany, sprchové kouty a boxy, sanitární keramiku, umyvadla, WC, vodovodní baterie, koupelnový nábytek a whirpooly. Zpracováváme grafické návrhy koupelen včetně 3D vizualizace.

www.koupelny-ptacek.czJihomoravský kraj
Aquamarine Spa - vířivé vany, bazény, sauny

Vířivé bazény (vířivky, bazény) od Aquamarine Spa se vyznačují precizností a dokonalým designem. Při výrobě výřivek dáváme důraz na komfort našich zákazníků. Vířivky je možné mít umístit do bytu (domácí vířivky) či ven (venkovní vířivky). Vyberte si výřivku podle využití.

www.aquamarineSpa.czPraha
A-pool, s.r.o., bazény, sauny

Česká firma vyrábí vnitřní a venkovní bazény, sauny na klíč, zastřešení bazénů, whirlpooly, vířivky, parní kabiny, krby, ocelové krbové vložky, litinové krbové vložky a krbová kamna. Poradenství, leasing, realizace, servis.

www.a-pool.czJihomoravský kraj
Aqua program bazény

Vyrábíme a montujeme cenově přístupné venkovní plastové bazény různého typu a tvaru. Dodáváme vířivé hydromasážní vany, infrasauny, výrobky z plastů, čističky odpadních vod, septiky, žumpy, lapače tuku.

www.aquaprogram.czKrálovéhradecký kraj
Kryokomory

Výhradní distribuce kryokomor JUKA. Kryokomory, kryokomora, kryosauna

www.kryokomory.czVysočina
Central7 - Katalog vybavení koupelen

Central7 je nezávislý internetový portál - katalog koupelen pro zákazníky, prodejce i výrobce. V nabídce jsou vodovodní baterie, sanitární keramika, vany, sprchové kouty, sprchové vaničky, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, obklady a dlažby.

www.central7.cz Praha
LACHIM - made in valmez

Koupelnové studio a velkoobchod s více než patnáctiletou tradicí. Maloobchod, velkoobchod, servis a odborné montáže. Koupelny od návrhu po kompletní realizaci - takto postaveno více než 200 koupelen. LACHIM je v koupelnách značka kvality, která dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

www.lachim.czZlínský kraj
Bazény.cz - zdroj informací o bazénech a jejich příslušenství

Největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě. Nabízíme bazény, zastřešení, venkovní bazény, bazénovou chemii, bazénové příslušenství, vířivé vany, bazény nadzemní, zastřešení bazénů a zakrývací plachty.

www.bazeny.czPraha
Odstraňovač vodního kamene - Kalk-Turbo

Kladivo na vodní kámen a bič na tvrdou vodu! To je elektronický odstraňovač vodního kamene (změkčovač vody) Kalk-Turbo. Informační stránky výrobce tohoto přístroje.

www.kalk.czOlomoucký kraj
Koupelnový nábytek

Vyrábíme na zakázku atypický nábytek do koupelny. Koupelnové skříňky zhotovené na míru Vám umožní využít místo v koupelně vkusně a účelově, přesně podle Vašich představ.

www.nabytekdokoupelny.vyrobce.czPraha
| 1 |