Koloseum VIVAT
Domácí učení

Materiály pro podporu výuky a pracovní listy pro učitele a rodiče domškoláků (žáků zařazených do individuálního vzdělávání). Obsahuje materiály ke stažení a interaktivní výukové prvky.


Dnes je pondělí 23. září 2019 svátek má Berta, zítra Jaromír

Katalog stránek - dům a zahrada


Nejnovější odkazy


Legrand - Technika a služby

Firma sa špecializuje na techniku a technologické zabezpečenia budov a domov. Vďaka bohatým skúsenostiam, citom pre detail a inovatívnymi riešeniam sa postarajú aj o vašu nehnuteľnosť.

www.legrand.skSlovensko
DIN Interiors s.r.o.

Specializují se v výrobu čalouněného nábytku: postele, pohovky, křesla a kanape. Nespočet různých stylů kvůli všechny typy obytných kraj. Vysokou pozornost věnujeme stejně tak Vaší zpětné vazbě a dotazům.

day-night.czPraha
MAK Construction s.r.o.

Firma MAConstruction nabízí široké spektrum služeb především v oblasti designu interiéru, od návrhu po realizaci. Společnost MA Construction provádí kompletní rekonstrukce budov a místností (průmyslových, občanských i bytových staveb).

ma-construction.czPraha
Viessmann - Energetika

Na našej stránke nájdete množstvo informácii o ekonomických a tiež aj ekologických spôsoboch vykurovania pre vašu nehnuteľnosť.

www.viessmann.skSlovensko

Stavebněhistorické průzkumy – Mgr. Martin Šejbl, DiS.

Stavebněhistorické průzkumy – Mgr. Martin Šejbl, DiS.

Zpracovávám stavebněhistorické průzkumy, archivní rešerše a poskytuji konzultace k historickým stavbám a nemovitým kulturním památkám. Přednáším a píšu články o stavební historii a architektuře.

stavebni-pruzkumy.czStředočeský kraj