Koloseum VIVAT
Easy Start

Ponúkame vám komplexné služby pri vzniku alebo zániku vašej firmy. Ušetrite si čas a peniaze a vložte svoje podnikanie do rúk profesionálov.


Dnes je středa 24. července 2019 svátek má Kristýna, zítra Jakub

Katalog stránek osobností

Celkem nalezeno 26 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  Další > | 2 |

DJ na svatbu a moderátor

Moderátor a dj pro každou Vaší akci. Plesy, eventy, vánoční večírky atd. Karaoke show.

www.djnasvatbu.infoPlzeňský kraj
Kouzelník Štěpán Šmíd kouzla triky magie

Nabízím moderní zábavné kouzelnické vystoupení jako kouzelník pro hosty na večírek, ples, narozeninovou oslavu, svatbu. Aktivně spolupracuji s diváky, kouzla mezi lidmi v hledišti. Mikromagie, karetní magie, mluvené jevištní kouzelnické programy.

www.stepanmagic.czLiberecký kraj
Aleš Valenta - Homepage

Osobní stránky českého reprezentanta ve Freestyle Ski-Aerials! Aleš Valenta, Freestyle Ski, Aerials, Olympijské Hry, Acrobat Park, News, Sport, Sporten, Raichle, Marker, Swans, Toko, ACG Nike, Seat, Red Bull, Nagano, Salt Lake City, World Cup

www.alesvalenta.czOlomoucký kraj
Michal Jančár

Jsem úplně normální týpek, který je upoután na in. vozík. Od roku 2003 se věnuji malování k tomu místo rukou používám ústa. Styl - (olejomalba). Mám rád metalovou hudbu. Ještě tu mám mého čtyřnohého miláčka Black Lady. bez ní už by to prostě nešlo.

www.michaljancar.czZlínský kraj
Jan Hartman, spisovatel

Osobní stránky spisovatele Jana Hartmana, autora románů Krev ve stopách, Spalovač mostů nebo Bohové a stvůry.

www.janhartman.estranky.czPraha
Sova & Slamák

Dvojice samostatných písničkářů společně hrajících

www.sovaslamak.czMoravskoslezský kraj
Miloš Řezníček

Profesionální šermířská vystoupení. Šermířské choreografie na zakázku, šermířské a bojové scény pro film a divadlo. Kaskadérské práce. Komponované programy - hudba, tanec, ohňová show. Historický šerm - galdiátoři, gotika, renesance, baroko, rokoko. POtyčky, bitky šarvátky ve stylu 20.let 20.století a mafie, western.

www.milos-merlet.czPraha
Duo Old Stars - taneční kapela, muzika

Marcela Repková a Karel Šedivec zahrají a zazpívají nezapomenutelné melodie k tanci i poslechu na Vašem večírku, zábavě, svatbě. Výběr slavných evergreenů 20. století od skupin ABBA, Smokie, Pussycat, Boney-M, ELO, Hašler, Vacek.

duooldstars.euroteam.czPraha
Duo Kamelie - Hana Buštíková a Dana Vlková

Kamelie – Hana a Dana je nejúspěšnější dámské hudební duo naší popové historie. Natočily v letech 80.a 90., v autorské a produkční péči sestavy ORM, řadu melodických a rytmických hitů obliby: Jako Robinson, Formule1, Cukr, káva, limonáda.

www.duo-kamelie.czPraha
Duo Metropol hudební skupina kapela hudba

Typická, svatební kapela, živá, taneční hudba METROPOL nejen na svatbu, ale i na rodinnou oslavu, společenský ples - hrající taneční repertoár (všechny společenské tance) pro mladé i starší publikum.

www.metropolmusic.czJihomoravský kraj
Bubbleshow s mýdlovými bublinami

Bublinová show pro každou příležitost. Naši bublináři nabízí kompletní bublinový servis: show, největší bubliny v Evropě, workshop, bublinovou školu, bublifuky, fotografie zájemců uzavřených do bubliny s vyvoláním, pronájem výrobníků bublin apod.

bubbleshow.czStředočeský kraj
Filip Ospalý

Osobní prezentace Filipa Ospalého, jeho realizačního týmu a obchodních partnerů a věcí, které se týkají nejen triatlonu.

www.ospaly.czJihomoravský kraj
ABBA revival (POP Stars)

ABBA revival v podání skupiny POP STARS. Jedna z nejúspěšnějších revivalových skupin v ČR. Abba revival - POP STARS vystupuje od roku 2003 a má za sebou více než 250 úspěšných vystoupení v ČR, na Slovensku a v Polsku.

www.abba-revival.czMoravskoslezský kraj
Kouzelník Ray Salman

Ray Salman patří mezi nejobratnější kouzelníky České republiky, je držitelem mnoha mezinárodních ocenění a to v obou oborech, kterým se věnuje – manipulace a mikromagie. V roce 2005 se stal vicemistrem republiky v manipulacích a krom toho za svá vystoupení získal více než dvacet dalších cen včetně Grand Prix.

www.raysalman.comPraha
Sportovci.cz

Informační centrum českých sportovců

www.sportovci.czJihomoravský kraj
Luštěla

Luštěla je nová česká popová skupina. Luštělu tvoří tři náctileté holky, které jsou teprve žákyněmi základní školy - Lucky, Štěpa a Lary. O holkách z Luštěly začíná být v poslední době dost slyšet, pokud se tedy chcete dozvědět o nich víc, navštivte náš web.

www.lustela.czJihomoravský kraj
Dobře utajené písně

desítky volně šířitelných mp3 s texty písní a akordy. Valašský songwriter v internetovém podání.

www.dobrepisne.czZlínský kraj
RNDr. Pavel Poc, Poslanec Evropského parlamentu

RNDr. Pavel Poc - poslanec Evropského parlamentu, člen Výboru pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin (ENVI), člen delegace EP pro Rusko. Aktuální informace o životním prostředí i dění v Evropské unii a České republice.

www.pavelpoc.czKarlovarský kraj
Radek Zachoval

Stránka sprintera atletického oddílu Dukla Praha.

www.sweb.cz/radek.zachovalžádný

Hudební skupina gAstronomic Jazz Viktora Kotrubenka

Hudební skupina gAstronomic Jazz Viktora Kotrubenka je jazz, swing - 30. léta, 60. léta, 80. a 90. léta. Vhodné pro raut, večírek i jako svatební živá hudba. Hudební skupina má speciální repertoár pro jazz klub.

www.skupina.euPraha
| 1 | 2 |