Koloseum VIVAT
Čaro dreva-Stavebníctvo

Portál je venovaný drevu a všetkému čo s ním súvisí. Načerpajte praktické rady ako sa o drevo dobre starať, ako si z neho vyrobiť pekný kúsok do domácnosti a mnoho ďalšieho.


Dnes je pátek 18. října 2019 svátek má Lukáš, zítra Michaela

Katalog stránek lehké sporty

Celkem nalezeno 57 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  Další > | 3 |
Power yoga, Ashtanga Vinyasa yoga

Pravidelné lekce Ashtanga Vinyasa yogy, power yogy, semináře, víkendy, informace, Praha 2 - Vinohrady

www.yogalibre.czPraha
Aqua aerobic - Michaela Homolová

Aqua-aerobic, aqua-fitness v krytém bazénu v Písku.

www.aquapisek.czJihočeský kraj
Aerobics

Stránky věnované komerčnímu aerobiku a wellness, články, výživa, akce pořádané po celé republice, inzerce, odkazy na zpřátelené weby... zkrátka vše, co s tímto nádherným sportem souvisí... těšíme se na Vás :-)

www.aerobics.czPraha
R5 – sportovní a relaxační centrum

Sportovni a relaxacní vyziti v prijemnem prostredi v centru Prahy. Spinning, Badminton, siroka nabidka aerobnich cviceni. Dale solarium, masaze, sportovni obleceni, solarni kosmetiku, badminton vybaveni, pronajem salu. Online rezervace služeb

www.ruzova5.czPraha 1
ČSOB - Východočeská oblast

Závody, výsledky, kalendář, adresy jiných oddílů.

www.vco-ob.czJiráskova 1016, Choceň 565 01
Mountainbike.cz

MTB info server - zpravodajství, fotky, kalendář závodů, trasy, diskusní fórum.

www.mountainbike.czPlzeňský kraj
AEROBIK V BOHUMÍNĚ

Sport centrum Bohumín - to pravé sportovní centrum pro vaše tělo. Na našich stránkách naleznete výsledky z turnajů,které u nás probíhají. Můžete se zde zaregistrovat sbírat body za turnaje, které u nás absolvujete. Budeme se na Vás těšit v prostorech našeho sportovního zařízení.

www.sportcentrum-bohumin.czMoravskoslezský kraj
Posilovna Průvan Brno

Posilovna, masáže, solarium, Internet cafe, tělocvična. V posilovně je přes 60 stanovišť, solarium Lumina C32, X5 classe, masáže (klasické,reflexní) a baňkování, Internetová kavárna 20 Mbps, tělocvična Aerobic, BodyBall, cvičení s dětmi. tel. 608 859 930

www.posilovnabrno.czJihomoravský kraj
Studio 93 - pohybové a kondiční studio

Provozujeme aerobní a zdravotní cvičení, cvičení pro děti, cycling, kondiční posilování, taneční kurzy, kurzy snižování nadváhy a turbosolárium.

www.studio93.cz/Plzeňský kraj
aerobik a Olga Šípková

informace o aktivitách, které Olga se svým lektorským týmem podniká v oblasti aerobic & fitness v prostorách svého fitness clubu v Holešovicích, na letních zájezdech u moře, nebo při přípravě nadějí českého sportovního aerobiku...

www.sipkova.czVršovická 60, Praha 10 101 00
Aktuálně ze světa triatlonu

on-line magazín o triatlonu, reportáže, výsledky, kalendáře, trénink, obchod a mnoho dalšího

www.triatlet.czPardubický kraj
Osobní trenér fitness

Eva Mikešková je profesionální osobní trenér fitness. Její specialitou je dojíždění a cvičení s klienty v jejich domácím prostředí. Na stránkách najdete i články a informace z oblasti fitness, zdravé výživy a další.

www.trener-eva.czPraha
BSO Squash Club

BSO Squash Club - plně klimatizované sportovní centrum (squash, stolní tenis, bar, salonky atd.)

www.squashnet.czMoravskoslezský kraj
Tantra jóga pro ženy, Mohendžodáro

Stránky o kursech tantra jógy pro ženy, Mohendžodáro. Vede MUDr. Monika Sičová.

www.mohendzodaro.czJihomoravský kraj
Jiří Kadlec - osobní trenér

Jako osobní trenér sestavuji osobní cvičební plány na základě požadavků klienta s důsledným přihlédnutím k jeho fyzickým předpokladům pro cvičení fitness, současnému zdravotnímu stavu a věku.

www.vastrener.czPraha
FANatic aerobic studio

Fitness studio v Národním domě na Vinohradech nabízející ženám: aerobic, sportovní oblečení, výživové doplňky, solárium, kadeřnictví, kosmetiku a k dispozici je nově také dámská posilovna

www.fanaticstudio.czNam. Miru 9, Praha 12000
Filip Ospalý

Osobní prezentace Filipa Ospalého, jeho realizačního týmu a obchodních partnerů a věcí, které se týkají nejen triatlonu.

www.ospaly.czJihomoravský kraj
Squash a Fitness centrum Chomutov

Squash, Indoor Cycling (SPININK), Sauna, Solárium, Posilovna, Dětský koutek, Masáže, Jóga, Orientální tance, Squashová školička, Cvičení pro senióry, Cvičení na míčích, kombinované cvičení, a spoustu dalších služeb. Těšíme se na vaši návštěvu.

www.squashcentrum-chomutov.czÚstecký kraj
Squash Arena

5 x klimatizovaný kurt FIBERESIN; amatérská SquashArena liga; juniorský squash; squashový kurt již od 120,-Kč/hod; aerobic sál pro 20 cvičenek; specielně odpruzená podlaha; aerobic a další typy cvičení; dětský aerobic; solárium Ergoline; prodejna sportovního vybavení na squash a aerobic; půjčovna; fitbar; otevřeno 7:00 - 23:30.

www.squasharena.czPraha
Oficiální stránky České gymnastické federace

Aktuální zprávy a výsledky ze sportovní gymnastiky, všeobecné gymnastiky, skoků na trampolíně a sportovní akrobacie. Termínové listiny a pozvánky na závody. Informace pro závodníky, trenéry a funkcionáře.

gymnastika.cstv.czPraha
| 1 | 2 | 3 |