Koloseum VIVAT
MojeElektronickáCigareta.cz

Specializovaný internetový obchod pro prodej elektronických cigaret, gripů, e-liquidů (náplní), příchutí a bazí pro vlastní míchání, náhradních dílů a příslušenství. Prodáváme jen kvalitní a ověřené světové značky výrobců e-cigaret a dalšího příslušenství.


Dnes je neděle 25. srpna 2019 svátek má Radim, zítra Luděk

Katalog stránek lehké sporty

Celkem nalezeno 19 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Aerobics

Stránky věnované komerčnímu aerobiku a wellness, články, výživa, akce pořádané po celé republice, inzerce, odkazy na zpřátelené weby... zkrátka vše, co s tímto nádherným sportem souvisí... těšíme se na Vás :-)

www.aerobics.czPraha
R5 – sportovní a relaxační centrum

Sportovni a relaxacní vyziti v prijemnem prostredi v centru Prahy. Spinning, Badminton, siroka nabidka aerobnich cviceni. Dale solarium, masaze, sportovni obleceni, solarni kosmetiku, badminton vybaveni, pronajem salu. Online rezervace služeb

www.ruzova5.czPraha 1
AEROBIK V BOHUMÍNĚ

Sport centrum Bohumín - to pravé sportovní centrum pro vaše tělo. Na našich stránkách naleznete výsledky z turnajů,které u nás probíhají. Můžete se zde zaregistrovat sbírat body za turnaje, které u nás absolvujete. Budeme se na Vás těšit v prostorech našeho sportovního zařízení.

www.sportcentrum-bohumin.czMoravskoslezský kraj
Posilovna Průvan Brno

Posilovna, masáže, solarium, Internet cafe, tělocvična. V posilovně je přes 60 stanovišť, solarium Lumina C32, X5 classe, masáže (klasické,reflexní) a baňkování, Internetová kavárna 20 Mbps, tělocvična Aerobic, BodyBall, cvičení s dětmi. tel. 608 859 930

www.posilovnabrno.czJihomoravský kraj
aerobik a Olga Šípková

informace o aktivitách, které Olga se svým lektorským týmem podniká v oblasti aerobic & fitness v prostorách svého fitness clubu v Holešovicích, na letních zájezdech u moře, nebo při přípravě nadějí českého sportovního aerobiku...

www.sipkova.czVršovická 60, Praha 10 101 00
Osobní trenér fitness

Eva Mikešková je profesionální osobní trenér fitness. Její specialitou je dojíždění a cvičení s klienty v jejich domácím prostředí. Na stránkách najdete i články a informace z oblasti fitness, zdravé výživy a další.

www.trener-eva.czPraha
BSO Squash Club

BSO Squash Club - plně klimatizované sportovní centrum (squash, stolní tenis, bar, salonky atd.)

www.squashnet.czMoravskoslezský kraj
Jiří Kadlec - osobní trenér

Jako osobní trenér sestavuji osobní cvičební plány na základě požadavků klienta s důsledným přihlédnutím k jeho fyzickým předpokladům pro cvičení fitness, současnému zdravotnímu stavu a věku.

www.vastrener.czPraha
FANatic aerobic studio

Fitness studio v Národním domě na Vinohradech nabízející ženám: aerobic, sportovní oblečení, výživové doplňky, solárium, kadeřnictví, kosmetiku a k dispozici je nově také dámská posilovna

www.fanaticstudio.czNam. Miru 9, Praha 12000
Squash a Fitness centrum Chomutov

Squash, Indoor Cycling (SPININK), Sauna, Solárium, Posilovna, Dětský koutek, Masáže, Jóga, Orientální tance, Squashová školička, Cvičení pro senióry, Cvičení na míčích, kombinované cvičení, a spoustu dalších služeb. Těšíme se na vaši návštěvu.

www.squashcentrum-chomutov.czÚstecký kraj
Squash Arena

5 x klimatizovaný kurt FIBERESIN; amatérská SquashArena liga; juniorský squash; squashový kurt již od 120,-Kč/hod; aerobic sál pro 20 cvičenek; specielně odpruzená podlaha; aerobic a další typy cvičení; dětský aerobic; solárium Ergoline; prodejna sportovního vybavení na squash a aerobic; půjčovna; fitbar; otevřeno 7:00 - 23:30.

www.squasharena.czPraha
Tabata workout - cvič efektivně!

Cvič efektivně! Cvič Tabatu! Trénink, který tě rychle dostane do formy. Získej sílu, vytrvalost a rychlost. Sniž tuk, naber svaly, tvaruj tělo.

www.tabataworkout.czPraha
Rehabilitační centrum Brandýs nad Labem Stará Boleslav

Rehabilitační centrum Brandýs nad Labem Stará Boleslav nabízí rehabilitace,klasické,sportovní, reflexní a relaxační masáže, reflexní terapie, fyzikální terapie, elektroléčba, magnetoterapie, ultrazvuk, lymfomasáže, ultrazvuk, baňkování, sauna, solárium, fitnes.

www.rehabilitace-stara-boleslav.czStředočeský kraj
Fitcentrum Golemgym

posilování, solárium, služby osobního trenéra, prodej sportovní výživy a solární kosmetiky za internetové ceny.

www.golemgym.czMoravskoslezský kraj
www.posilovnakladno.cz

Nabízíme širokou nabídku služeb, posilovna, solárium, sauna, spinning. Sportovní a kondiční kulturistika, regenerační cvičení. Sestavíme tréninkový plán a jídelníček. Certifikovaní instruktoři. V posilovně široká nabídka strojů. Osobní trenér.

www.posilovnakladno.czStředočeský kraj
Fitness Power - vše pro zdraví, sílu a krásu.

Moderní fitness posilovna a turbosolárium Ergoline se nachází v Praze 4 na Pankráci. Nabízíme rovněž masáže: klasické, sportovní, zdravotní, lymfodrenážní, lávové kameny, thajské i čínské. Zanedlouho bude v provozu i solná jeskyně.

www.fitnesspower.cz/Praha
Solárium

Katalog solárií a solárních studií v České republice. Seznam subjektů provozujících solárium, přehledné regionální třídění.

www.e-solarium.cz
MUAY THAI BRNO

Klub thajského boxu a kick boxu v Brně.

www.muaythaibrno.cz
Kulturistika, fitness

Stránky o kulturistice a fitness. Trénink, výživa, suplementace (creatin, kreatin, glutamin, BCAA, přípravky na hubnutí). Obsahuje také bohatou galerii cviků a videí.

www.cvic.euÚstecký kraj
| 1 |