Koloseum VIVAT
Tvoje harmony-Hygienické potreby

Naša spoločnosť prináša do slovenských aj českých domácností už mnoho rokov hygienické potreby. Ak sa chcete inšpirovať zaujímavými nápadmi ako ich využiť do vašej kuchyne či kúpeľne navštívte našu stránku a prečítajte si množstvo článkov.


Dnes je pondělí 22. dubna 2019 svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

Katalog stránek lehké sporty

Celkem nalezeno 19 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Aerobics

Stránky věnované komerčnímu aerobiku a wellness, články, výživa, akce pořádané po celé republice, inzerce, odkazy na zpřátelené weby... zkrátka vše, co s tímto nádherným sportem souvisí... těšíme se na Vás :-)

www.aerobics.czPraha
R5 – sportovní a relaxační centrum

Sportovni a relaxacní vyziti v prijemnem prostredi v centru Prahy. Spinning, Badminton, siroka nabidka aerobnich cviceni. Dale solarium, masaze, sportovni obleceni, solarni kosmetiku, badminton vybaveni, pronajem salu. Online rezervace služeb

www.ruzova5.czPraha 1
AEROBIK V BOHUMÍNĚ

Sport centrum Bohumín - to pravé sportovní centrum pro vaše tělo. Na našich stránkách naleznete výsledky z turnajů,které u nás probíhají. Můžete se zde zaregistrovat sbírat body za turnaje, které u nás absolvujete. Budeme se na Vás těšit v prostorech našeho sportovního zařízení.

www.sportcentrum-bohumin.czMoravskoslezský kraj
Posilovna Průvan Brno

Posilovna, masáže, solarium, Internet cafe, tělocvična. V posilovně je přes 60 stanovišť, solarium Lumina C32, X5 classe, masáže (klasické,reflexní) a baňkování, Internetová kavárna 20 Mbps, tělocvična Aerobic, BodyBall, cvičení s dětmi. tel. 608 859 930

www.posilovnabrno.czJihomoravský kraj
aerobik a Olga Šípková

informace o aktivitách, které Olga se svým lektorským týmem podniká v oblasti aerobic & fitness v prostorách svého fitness clubu v Holešovicích, na letních zájezdech u moře, nebo při přípravě nadějí českého sportovního aerobiku...

www.sipkova.czVršovická 60, Praha 10 101 00
Osobní trenér fitness

Eva Mikešková je profesionální osobní trenér fitness. Její specialitou je dojíždění a cvičení s klienty v jejich domácím prostředí. Na stránkách najdete i články a informace z oblasti fitness, zdravé výživy a další.

www.trener-eva.czPraha
BSO Squash Club

BSO Squash Club - plně klimatizované sportovní centrum (squash, stolní tenis, bar, salonky atd.)

www.squashnet.czMoravskoslezský kraj
Jiří Kadlec - osobní trenér

Jako osobní trenér sestavuji osobní cvičební plány na základě požadavků klienta s důsledným přihlédnutím k jeho fyzickým předpokladům pro cvičení fitness, současnému zdravotnímu stavu a věku.

www.vastrener.czPraha
FANatic aerobic studio

Fitness studio v Národním domě na Vinohradech nabízející ženám: aerobic, sportovní oblečení, výživové doplňky, solárium, kadeřnictví, kosmetiku a k dispozici je nově také dámská posilovna

www.fanaticstudio.czNam. Miru 9, Praha 12000
Squash a Fitness centrum Chomutov

Squash, Indoor Cycling (SPININK), Sauna, Solárium, Posilovna, Dětský koutek, Masáže, Jóga, Orientální tance, Squashová školička, Cvičení pro senióry, Cvičení na míčích, kombinované cvičení, a spoustu dalších služeb. Těšíme se na vaši návštěvu.

www.squashcentrum-chomutov.czÚstecký kraj
Squash Arena

5 x klimatizovaný kurt FIBERESIN; amatérská SquashArena liga; juniorský squash; squashový kurt již od 120,-Kč/hod; aerobic sál pro 20 cvičenek; specielně odpruzená podlaha; aerobic a další typy cvičení; dětský aerobic; solárium Ergoline; prodejna sportovního vybavení na squash a aerobic; půjčovna; fitbar; otevřeno 7:00 - 23:30.

www.squasharena.czPraha
Tabata workout - cvič efektivně!

Cvič efektivně! Cvič Tabatu! Trénink, který tě rychle dostane do formy. Získej sílu, vytrvalost a rychlost. Sniž tuk, naber svaly, tvaruj tělo.

www.tabataworkout.czPraha
Rehabilitační centrum Brandýs nad Labem Stará Boleslav

Rehabilitační centrum Brandýs nad Labem Stará Boleslav nabízí rehabilitace,klasické,sportovní, reflexní a relaxační masáže, reflexní terapie, fyzikální terapie, elektroléčba, magnetoterapie, ultrazvuk, lymfomasáže, ultrazvuk, baňkování, sauna, solárium, fitnes.

www.rehabilitace-stara-boleslav.czStředočeský kraj
Fitcentrum Golemgym

posilování, solárium, služby osobního trenéra, prodej sportovní výživy a solární kosmetiky za internetové ceny.

www.golemgym.czMoravskoslezský kraj
www.posilovnakladno.cz

Nabízíme širokou nabídku služeb, posilovna, solárium, sauna, spinning. Sportovní a kondiční kulturistika, regenerační cvičení. Sestavíme tréninkový plán a jídelníček. Certifikovaní instruktoři. V posilovně široká nabídka strojů. Osobní trenér.

www.posilovnakladno.czStředočeský kraj
Fitness Power - vše pro zdraví, sílu a krásu.

Moderní fitness posilovna a turbosolárium Ergoline se nachází v Praze 4 na Pankráci. Nabízíme rovněž masáže: klasické, sportovní, zdravotní, lymfodrenážní, lávové kameny, thajské i čínské. Zanedlouho bude v provozu i solná jeskyně.

www.fitnesspower.cz/Praha
Solárium

Katalog solárií a solárních studií v České republice. Seznam subjektů provozujících solárium, přehledné regionální třídění.

www.e-solarium.cz
MUAY THAI BRNO

Klub thajského boxu a kick boxu v Brně.

www.muaythaibrno.cz
Kulturistika, fitness

Stránky o kulturistice a fitness. Trénink, výživa, suplementace (creatin, kreatin, glutamin, BCAA, přípravky na hubnutí). Obsahuje také bohatou galerii cviků a videí.

www.cvic.euÚstecký kraj
| 1 |