Koloseum VIVAT
MojeElektronickáCigareta.cz

Specializovaný internetový obchod pro prodej elektronických cigaret, gripů, e-liquidů (náplní), příchutí a bazí pro vlastní míchání, náhradních dílů a příslušenství. Prodáváme jen kvalitní a ověřené světové značky výrobců e-cigaret a dalšího příslušenství.


Dnes je neděle 25. srpna 2019 svátek má Radim, zítra Luděk

Katalog stránek míčové sporty

Celkem nalezeno 9 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 

 Golfový portál HrajemeGolf.cz

Golfový portál HrajemeGolf.cz vždy přináší aktuální informace. Námi zpracované golfové hřiště Vás podrobně informuje o svých službách. Vyhledejte si golfový klub, hodnocení hřišť, par hřiště, golf obchod, ubytování, oblíbené restaurace v dosahu či jen zajímavé čtení.

www.HrajemeGolf.czPraha
1. veřejné hřiště v ČR vedle jednoho z nejlepších rakouských (Haugschlag 36)

přístup ke golfu pro každého

www.no-by.czp.o.box 36, Nová Bystřice 37833
Golf CZ

Magazín, který se zabývá golfovými tématy jako golfové vybavení, golfová hřiště, škola golfu, teetime, pga, golf v zahraničí, technologické novinky.

www.golf.czPraha
DGolf.cz - minigolf web site

Zprávičky o událostech, novinkách na webu; kontakty na hráče, kluby, firmy, ...; aktuální výsledky: extraliga, I.liga, ...; pravidla: kompletní dokumenty, doplňky, změny, ...; články o hře, technice, tréninku, čím hrát apod.

www.dgolf.czžádný
Golf Resort Telč

Do malebné krajiny nedaleko Telče (památka Unesco) je posazen golfový areál. Na ploše 70 hektarů je vystavěno 18 jamkové hřiště mezinárodních parametrů. Od roku 2005 je v provozu prvních 9 jamek. Kompletní osmnáctka je otevřena od května roku 2006.

www.golf-telc.czVysočina
Golf Resort Písek - Prácheňský golfový klub

V Jižních Čechách, mezi Pískem a Strakonicemi, se v obci Kestřany nachází 9 jamkové golfové hřiště. Přestože nevyniká délkou (pro muže 5340 m, pro ženy 4782m), pro množství přírodních i modelovaných nástrah je výzvou pro každého hráče. Je zasazeno v klidném a příjemném prostředí na rozhraní lesa a polí, na jeho ploše se rozprostírají dva rybníky.

www.golf-pisek.czJihočeský kraj
Green Inn Hotel Ostravice

Green Inn Hotel Ostravice situovaný v rámci golfového areálu v obci Ostravice, poskytuje ubytování ve standardu 4*. Areál poskytuje široké spektrum sportovních a relaxačních služeb – Nordic walking, běžky, golf, wellness, cykloturistika, turistika

www.ostravice-golf.czMoravskoslezský kraj
Green Time

zajímavý e-shop který nabízí atraktivní cestovatelské balíčky nejen za golfem, ale i za dalšími sporty.

www.green-time.czPraha
Golf - opravy golfových holí

Servis pro Vaše golfové hole, stavba setů na míru

opravyholi.sweb.czKrálovéhradecký kraj
| 1 |