Koloseum VIVAT
UPLIFTER

Manipulační technika od Uplifteru představuje evropsky nejširší sortiment. Vše k prodeji i k pronájmu – na přání včetně obsluhy.


Dnes je sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba, zítra Miloslava

Katalog stránek outdoorové sporty

Celkem nalezeno 152 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 8 |
Cz-pes.cz - Stránky plné psů

stránky o výcviku a chovu psů, kyn. literatura, sportovní kynologie, nabídky štěňat s PP, prezentace chov. stanic, tapety z motivy psů, odkazy na další stránky o psech, názory..

www.cz-pes.czKollárova 224, Kyjov 697 01
VOTUS, půjčovna, prodejna, cestovní kancelář

Ahoj, kamarádi. Chcete-li ve svém volném čase sjet jihočeské řeky, s důvěrou se obraťte na nás. Již 11 let poskytujeme služby v naší půjčovně. Zvlášť chci zdůraznit možnost sjetí horního úseku Vltavy. Více se dozvíte na našich www stránkách.

www.votus.czChelčického 8, České Budějovice 370 01
Rideheads - Biketrial

Biketrial v Blansku, Vašek Kolář mistr světa v Biketrialu, biketrialové exhibice.

www.rideheads.comžádný
www.horolezci.cz

Horolezecké stránky nejen o horolezectví.

www.horolezci.cz
Ranč u Kotvy

Ranč u Kotvy se nachází v Loděnicích u Berouna, jen pár minut od Prahy. Nabízíme ustájení sportovních i rekreačních koní, turistické vyjížďky na koních, možnost tréninku na jízdárně včetně trenéra, vyjížďky na ponících z vlastního chovu.

www.ranc-u-kotvy.czStředočeský kraj
Easyclimbing – horolezecké kurzy

Outdoorové aktivity pro veřejnost: lezecké kurzy pro začátečníky i pokročilé na skalách a umělé stěně, kurz Via Ferrata, návštěva jeskyní, teambulding a pobytové programy. Individuální přístup, zkušení a kvalifikovaní instruktoři. Zapůjčení lezeckého vybavení součástí ceny kurzu.

www.easyclimbing.czÚstecký kraj
Aeroklub Česká Lípa - Lada

... plachtění, motorové létání, letecká škola, vyhlídkové lety, letecké práce, historie aseroklubu, diskusní fórum, obrázková galerie a povídání o létání. Navštivte naše stránky!

aeroklubceskalipa.czp.o. box 28 Česká Lípa 47001
Lezecká Revue

Informační a diskusní web o lezení v horách a na skalách, o trekkingu a turistice. Databáze výstupů.

www.lezeckarevue.czStředočeský kraj
Originální adrenalinové dárky pro muže a ženy

Originální adrenalinové dárky nejen pro muže! Originální dárky jako tandemový seskok, akrobatický let, let balonem, let stíhačkou, vyhlídkový let nebo masáž všech druhů. DARUJ-RADOST.cz, to jsou dárky ke všem příležitostem.

www.daruj-radost.czPraha
HIGHJUMP - extrémní skoky do vody

Skoky do vody ve volné přírodě z 16m. Informace o tomto sportu, historie, fotky, reportáže, zajímavosti a mnoho dalšího o sportu: cliffdiving.

www.highjump.czKosmicka 745, Praha 4 149 00
BUNGEE JUMPING, 3 D JUMP a další

Oficiální stránky zakladatelů a průkopníků bungee jumpingu v ČR. Skoky z mobilních jeřábů, Zvíkovského mostu a všechny další příbuzné adrenalinové aktivity - 3D JUMP, Katapult, Lezecká stěna, Aerotrim.

www.bungee.cz
Bungee jumping, Hot Rocket Bungy, Pendl 4D jump ...

Oficiální stránka zakladatelů Bungee jumpingu v České republice, skoky z 55 m vysokého mostu u Karlových Varů, Pendl 4D jump, horolezecká stěna, Bungy running, lanovka, rap jumping, hot rocket bungy a další adrenalinové aktivity ...

www.bungyjump.czSoukenická 740/17, Liberec 6 46001
Auto Moto Klub Cars & Motorcycles Club

Seznam autoklubů a motocyklových klubů, klubů nákladních vozů a autobusů všech značek a modelů. Obsáhlá galerie fotografií jednotlivých modelů, klubová inzerce, informace o pojištění, srazy, motory, partneři, e-Shopy, ankety.

www.auto-moto-klub.czPraha
Horoklub Polička

Info,Lezecká stěna,průvodce Vysočiny, knihovna, články, akce, metodika, fotogalerie, výstupy, odkazy, inzerce, výškové práce.

sweb.cz/clim-bingHegerova 940, Polička 572 01
Horolezecký Klub Mladá Boleslav

Domovská stránka Horolezeckého Klubu Mladá Boleslav má sloužit především našim členům. Zajímavé články a další informace zde však mohou nalézt i další zájemci o horolezectví, VHT a příbuzné sporty.

hkmb.knespl.cz
Fly For Fun - pražská letecká škola

Výuka létání na letadle Zephyr, přeškolaní na typ, pronájem letadla (možno i s pilotem), předváděcí lety, kondiční lety. Výuka probíhá v Praze a na letišti Sazená - 25 km od Prahy

www.flyforfun.czPraha
Freeride.cz

SNB a MTB server, aktuality, články, bazar, snb-buyersguide (seznam vsech snowboardu distribuovanych na ceskym trhu - vcetne obrazku a technickych udaju)

www.freeride.cz
Eurosalaš Brest Brezno/Michalová

Eurosalaš, farma nad obcou Michalová pri Brezne. Zaujímavá agroturistika, výborné domáce jedlo, ovčí syr, aktivity pre turistov aj deti, organizovanie teambildingu na farme, firemné akcie.

www.eurosalas.skSlovensko
Vystoupení na skákacích botách

Nabídka vystoupení na skákacích botách, vhodné na sportovní akce i na plesy jako půlnoční překvapení. Kromě salt uvidíte také další akrobatické triky. Do představení je zapojeno také publikum. Skákací boty lze využít také jako reklamní nástroj. Není problém přeskořit reklamní auto, ale nebráním se i dalším formám spolupráce.

www.apo-vystoupeni.czPraha
Paintball Milovice

Slyšel si už někdy o adrenalin teambuildingu jménem paintball? Pokud ne jsme rádi, že jsi přišel právě k nám do paintball clubu Milovicích na naše teambulding paintball stránky! Zařídíme ti adrenalin teambuilding paintball u nás v Milovících na který nezapomeneš !

www.milovice-paintball.czStředočeský kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |