Koloseum VIVAT
Tvoje harmony- Hygienické potřeby

Přinášíme pro vás hygienické potřeby pro každodenní použití, jakými jsou například toaletní papír, ubrousky, kuchyňské utěrky atd. Na naší stránce se můžete dozvědět více o materiálovém složení produktů ale také o historii a působení naší firmy.


Dnes je sobota 25. května 2019 svátek má Viola, zítra Filip

Katalog stránek outdoorové sporty

Celkem nalezeno 152 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 8 |
GOLDEN CARP

Česko-slovenský kaprařský klub. Stránky věnované rybolovu a přírodě. Foto úlovků, návody,atlas ryb, humor od vody a mnoho dalšího.

www.goldencarp.wbs.czžádný
Tandemové seskoky, seskoky padákem

Náš team je členem reprezentace ČR v parašutismu. Tandemové seskoky a vyhlídkové lety se pro Vás stanou nezapomenutelným zážitkem. Nabízíme i dárkové poukazy, které můžete darovat svým blízkým – Tandemovy-seskok.cz

www.tandemovy-seskok.czPraha
Chopok Paragliding Center

Najširšia ponuka služieb v oblasti paraglidingu na Slovensku. Škola paraglidingu, tandem paragliding, kurzy paraglidingu, predaj výstroje.

www.paraglidingcenter.skSlovensko
Den Jak Sen - Dárky pro Vaše nejbližší, zážitky na celý život!

Sháníte originální dárek? Darujte opravdový zážitek od nás a buďte si jistý, že na tenhle dárek nikdy nezapomene, ne každý den lze jezdit ve Ferrari či prohánět se ve stíhačce, to vše a mnoho dalšího najdete u nás.

www.denjaksen.czžádná
Lanový park Slapy

Akademie adrenalinových zážitků pro vás připravila další lanový park, plný zábavy a adrenalinu. A jak je již tradicí u naší společnosti, opět jsme vybudovali park v naprosto ojedinělé přírodní scenerii, tentokrát na Slapské přehradě u Prahy.

www.adrenalin-slapy.czStředočeský kraj
Lanový park Libín

Akademie adrenalinových zážitků Vám nabízí POŘÁDNOU PORCI ADRENALINU na 5 trasách ve velmi ATRAKTIVNÍM PROSTŘEDÍ přírodních scenérií. Lanový park o rozloze 1,5 hektaru leží v samém SRDCI ŠUMAVY, je NEJVĚTŠÍ svého druhu ve střední Evropě a nabízí zábavu pro CELOU RODINU.

www.adrenalin-libin.czJihočeský kraj
Snowboarding na Neklidu

Informace o snowboardovém oddílu TJ Jáchymov a Ski areálu Neklid v Krušných horách.

www.neklidsnow.comTJ Jáchymov
MTBO - orientační závody na horských kolech

Oficiální stránky komise MTBO, Světový pohár, Český pohár, výsledky závodů, kalendář závodů, pravidla, fotky, mapy, reprezentace, kontakt.

www.mtbo.czžádný
Plachtění.cz

Plachtění.cz to je první český server, který se zabývá pouze bezmotorovým létáním. Atlas kluzáků, odkazy na jiné letecké stránky, články od plachtařů, závody, fotografie a další informace najdete pouze u nás. Letu zdar, Plachtění.cz zvlášť!

www.plachteni.cz
Horolezecký oddíl Guru

Stránky nového lezeckého oddílu. Domovskou stěnou je nám stěna na Cibulce, kde pravidelně trénujeme.

www.horoguru.czPraha
Beskydská škola létání, El Speedo klub

Výuka paraglidingu v Beskydech, paraglidingový server, expedice, fotogalerie, reportáže, prodej vybavení...

www.elspeedo.czMoravskoslezský kraj
Půjčovna lodí Nižbor - půjčování kanoí na Berounce

Půjčovna kanoí na Berounce s veškerou potřebnou výzbrojí a s dopravou materiálu. Velice výhodná poloha půjčovny, přímo v Nižboru na břehu Berounky.

www.rekaberounka.czStředočeský kraj
Půjčovna vodáckých potřeb Dronte

Půjčovna vodáckých potřeb, plastové kryté i otevřené kanoe typu Vydra a další vybavení. Pro větší skupiny nabízíme slevy

www.dronte.czPraha
Kuličky - weblog

Weblog o kuličkových turnajích a akcích Českého kuličkového svazu.

weblog.kulicky.comPraha
Klub adrenalinových sportů, kurzy paraglidingu

Kurzy paraglidingu - výuka pod vedením českých reprezentantů a zkušených instruktorů. Klub adrenalinových sportů - paragliding, parašutismus, kiting, speedriding, BASE jumping. Eshop - prodej sportovního vybavení pro tyto sporty. Cestování - výlety, kurzy a expedice v ČR i v zahraničí.

www.jemm.czžádný
Praděd

Informační stránky o dění na Pradědu a pod Pradědem.

www.praded-info.czJihomoravský kraj
Tandemové seskoky paraškola Impact Praha

Paraškola Impact Vám nabízí tandemové seskoky padákem, kurzy a samostatné seskoky padákem pro jednotlivce i skupiny. Tandemové seskoky padákem, jsou nové odvětví parašutismu, které v posledních letech díky pokroku v padákové technice, otevřelo obzor široké veřejnosti. Tandemové seskoky Vám umožní svět vidět z výšky, tak jak ho doposud mohli vnímat jen piloti a ptáci.

www.paraskolaimpact.czPraha
Tandemové lety na padáku v Beskydech

Lety na dvoumístném padáku s profesionálním tandempilotem. Široká nabídka letů. Dárek, na který se nezapomíná. Místo - Velký Javorník u Frenštátu p.Radhoštěm

www.tandemlety.cz/Moravskoslezský kraj
Seskoky padákem

Tandemové seskoky a kurzy seskoků padákem z výšky 4000 m. Výcvik ve větrném trenažéru přímo na letišti v Kolíně. ATF/IAFF kurzy.

www.tandemove-seskoky-impact.czPraha
SPORTOVNÍ REVÍRY RYBÁŘSTVÍ RYCHVALD, S.R.O.

ŠTĚRKOVNA DOLNÍ BENEŠOV A RYBNÍK NOVÝ STAV - exkluzivní služby, trofejní úlovky, chyť a pusť, lov ryb non-stop, vyvážení návnad a nástrah, používání echolotu, lov na tři pruty, používání bójí a další skvělé podmínky pro maximální zážitek z rybolovu.

www.rybarstvirychvald.czOrlovská 1279, Rychvald 73532
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |