Koloseum VIVAT
MojeElektronickáCigareta.cz

Specializovaný internetový obchod pro prodej elektronických cigaret, gripů, e-liquidů (náplní), příchutí a bazí pro vlastní míchání, náhradních dílů a příslušenství. Prodáváme jen kvalitní a ověřené světové značky výrobců e-cigaret a dalšího příslušenství.


Dnes je neděle 25. srpna 2019 svátek má Radim, zítra Luděk

Katalog stránek outdoorové sporty

Celkem nalezeno 22 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  Další > | 2 |
Časopis Treking, Turistika a hory

Stránky časopisu Treking, Turistika a hory. Vše o turistice, trekingu, horách a cestování.

www.treking.czMoravskoslezský kraj
Alpyn.cz - hory na dlani

Jaká je vysokohorská turistika? Elektronický průvodce se zaměřením na Alpy, hory, Vysoké Tatry, Nízké Tatry. Informace o počasí na hory, webové kamery, uzly, mapy, fotografie hor, odkazy na vht

www.alpyn.czPraha
CK Klíč

Rafting, Vodácké zájezdy - nejlepší a největší nabídka - české řeky a zahraničí, Horolezecká škola a expedice, Letní a zimní lezení, Paintball, Adrenalinové programy, dovolená na kolech, Lyžování, Běžky, Skialpy, Potápění, Skok na padáku...

www.ckklic.czLiberecký kraj
Shaman.cz

Zálesácká encyklopedie, lesní moudrost, tábornictví a tipy pro volný čas, od pravěku přes Kelty, Indiány, středověk až po dnešní turistiku, woodcraft, outdoor či horolezectví.

www.shaman.czPraha
Půjčovna lodí - Dušan Jakubec

Půjčovna lodí - kánoí s dopravou na řeky Lužnice, Otava, Vltava a Sázava. Půjčujeme plastové i laminátové kanoe Vydra a vodácké vybavení, pádla, vesty, barely. Parkování vozidel u půjčovny zdarma. Slevy nejen pro školní výlety.

www.pujcovna-lodi.comJihočeský kraj
Offroad expedice a prima aktivity s CK AMA

Vydejte se s námi na poznávací expedice s 4x4 offroad vozy do exotických ci málo navštěvovaných krajů. Zajistíme vám exkluzivní zážitky. Cekají na Vás okružní lety helikoptérou, výpravy vznášedly, vodní skútry, rafting, apod.

www.amatravel.czJihomoravský kraj
Alpy - průvodce

Průvodce po vybraných oblastech Alp (Dachstein, Glockner, Venediger, Ankogel, Goldberg). Popisy cest, ubytování na horských chatách, předpověď počasí, užitečné informace. Elektronické pohlednice a pozadí pro Windows (wallpapers) s horskou tématikou.

www.pruvodce.infoPraha 5
Tatry.CZ

Turistika v Tatrách. Internetový informační průvodce se zaměřením na Tatry - turistika, horolezectví, ubytování, fotografie.

www.tatry.czžádný
VOTUS, půjčovna, prodejna, cestovní kancelář

Ahoj, kamarádi. Chcete-li ve svém volném čase sjet jihočeské řeky, s důvěrou se obraťte na nás. Již 11 let poskytujeme služby v naší půjčovně. Zvlášť chci zdůraznit možnost sjetí horního úseku Vltavy. Více se dozvíte na našich www stránkách.

www.votus.czChelčického 8, České Budějovice 370 01
Horolezecký Klub Mladá Boleslav

Domovská stránka Horolezeckého Klubu Mladá Boleslav má sloužit především našim členům. Zajímavé články a další informace zde však mohou nalézt i další zájemci o horolezectví, VHT a příbuzné sporty.

hkmb.knespl.cz
Eurosalaš Brest Brezno/Michalová

Eurosalaš, farma nad obcou Michalová pri Brezne. Zaujímavá agroturistika, výborné domáce jedlo, ovčí syr, aktivity pre turistov aj deti, organizovanie teambildingu na farme, firemné akcie.

www.eurosalas.skSlovensko
Půjčovna lodí Nižbor - půjčování kanoí na Berounce

Půjčovna kanoí na Berounce s veškerou potřebnou výzbrojí a s dopravou materiálu. Velice výhodná poloha půjčovny, přímo v Nižboru na břehu Berounky.

www.rekaberounka.czStředočeský kraj
Půjčovna vodáckých potřeb Dronte

Půjčovna vodáckých potřeb, plastové kryté i otevřené kanoe typu Vydra a další vybavení. Pro větší skupiny nabízíme slevy

www.dronte.czPraha
Praděd

Informační stránky o dění na Pradědu a pod Pradědem.

www.praded-info.czJihomoravský kraj
SVTS - Slovenský Vysokohorský Turistický Spolok

Informácie o dianí v prvom celoslovenskom spolku zameranom na vysokohorskú turistiku, kalendár akcií, členské zľavy, kontakty.

www.svts.sk
Malá Fatra: Penzion a drevenica Pri Hati

Zrekonštruovaný dom a novovybudovaná drevenica v dedinke Terchová okres Žilina sa nachádza v turistickej oblasti Národného parku Malá-Fatra Vrátna Dolina. Výborne možnosti pre turistiku, cykloturistiku, paragliding, lyžovanie, snowboarding.

www.mala-fatra.skTerchová
Exotická zvířata a rostliny

Japonská zahrada 5 mluvících papoušků, mluvící ptáci Loskutáci, samec Pumy, Tukan, malá opička, Kamerunské kozy, Leguán zelený, Sklípkani, Veverky, okrasní bažanti... Přijímáme zájezdy i školní výlety.

www.tropichukvaldy.czHukvaldy 51
Klub železničních cestovatelů (KZC)

KŽC je turistický odbor Klubu českých turistů sdružující zájemce o železnici, cestování a turistiku. Klub k dopravě za turisticko-vlastivědnými cíly svým poznávacích akcí využívá převážně vlak nebo prostředky hromadné dopravy.

www.kzc.czThámova 30, Praha 8 186 00
1. vodácka požičovňa na Hrone RIO GRANUS

Vodácka požičovňa na Hrone, camp “Dobrý Pľac“ Nemecká - splavy, výlety, rafting nielen na Hrone -vodácke kurzy - požičovňa lodí a vodáckych potrieb

www.granus.skSlovensko
Reithof Studnice, penzion Lapka-Jižní Čechy

Turistická jízdárna s celoročním provozem. Výuka jízdy na koni + vyjížďky do přírody. Ubytování v soukromí. Rybolov, odstřel zvěře, psi vítáni. Kontakt:tel.: 606 587223

home.tiscali.cz/raithof
| 1 | 2 |