Koloseum VIVAT
IPC2U

Jsme mezinárodně uznávanou technologickou společností, která se zaměřuje na obor systémové integrace. Potřebujete spolehlivého partnera v oboru průmyslové komunikace a průmyslové automatizace? Dokážeme se přizpůsobit téměř jakýmkoliv požadavkům a vždy splnit vaše nejvyšší očekávání.


Dnes je čtvrtek 21. června 2018 svátek má Alois, zítra Pavla

Katalog stránek vodní sporty

Celkem nalezeno 7 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
YachtNet

Pronájem (charter) plachetnic a motorových lodí v Chorvatsku, Řecku, Itálii, Karibiku a ostatních částech světa, vyhledávání lodí a on-line rezervace, slevy za objednávky po internetu, kapitánské kursy.

www.yachtnet.czPraha
Asociace lodní třídy Optimist

..termíny závodů, výsledky, kontakty, chat....

www.optimist.czJihočeský kraj
Czech Optimist Dinghy Association

Oficiální stránky lodní třídy Optimist.

www.optimist.czČeské Budějovice
Czech Marine - lodě, lodní motory, nafukovací čluny

Prodej, servis a půjčovna lodě, lodních motory, nafukovací čluny, motorové lodě a veškeré příslušenství, které lze k lodi dostat. Nově také nabízíme elektrokola Frisbee a obytné automobily a přívěsy značky Knaus a veškeré příslušenství ke karavanům od Frankany. Koukněte se na nás!

www.czmarine.czJihočeský kraj
Jachetní oddíl - přehrada Křetínka u Letovic

Oddílové stránky. Fotogalerie. Přehrada Křetínka u Letovic.

www.kretinka.net
YachtGroup.CZ - námořní yachting, pronájem - charter

Sdružení pro podporu rozvoje námořního yachtingu, pronájem lodí - charter, kurzy námořního yachtingu, průkazy pro vedení námořních jachet, přeplavby, účast na regatách, pojištění kaucí, teambuilding - plavby pro firemní kolektivy......

www.yachtgroup.czPlzeňský kraj
Sea Yacht

Nejširší nabídka námořních jachet ve všech oblastech celého světa. Služby zahraničních profesionálních skipperů i našich zkušených kapitánů. Nabídka obytných motorových lodí na kanálech ve Francii, Holandsku, Německu a Irsku.

sweb.cz/SeaYacht/charter.htmJordana Jovkova 3258/15, Praha 4 143 00
| 1 |