Koloseum VIVAT
MojeElektronickáCigareta.cz

Specializovaný internetový obchod pro prodej elektronických cigaret, gripů, e-liquidů (náplní), příchutí a bazí pro vlastní míchání, náhradních dílů a příslušenství. Prodáváme jen kvalitní a ověřené světové značky výrobců e-cigaret a dalšího příslušenství.


Dnes je neděle 25. srpna 2019 svátek má Radim, zítra Luděk

Katalog stránek vodní sporty

Celkem nalezeno 18 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Pisces diving world - škola potápění

Škola potápění Olomouc. Nabídka potápěčských potřeb a obchod s půjčovnou na bazénu v Olomouci. Kurz potápění, freediving v destinacích Egypt, Chorvatsko, Maledivy.

www.pdw.czOlomoucký kraj
LAMKRA Divecenter

Nejbližší česká potápěčská základna - na Istriji mezi Opatijí a Rijekou. Potápění ze břehu, z lodě, vrakové potápění, kurzy rekreační i technické. Plnírna vzduchu, nitroxu i trimixu.

www.lamkra.czEvropa
Freediving a potápění

Informace ze světa freedivingu a potápění, zprávy z akcí a závodů, vybavení, kurzy, fotografie, možnosti provozování freedivingu v Ostravě a okolí. Ostravský freediving team, jeho výkony a úspěchy.

www.freedive.infoMoravskoslezský kraj
S námi na návštěvu do jiného světa

Škola potápění PADI, Nitrox, Prodej potápěčské techniky Scubapro, Uwatec, xenonové lampy UK, půjčovna potápěčské techniky, leasing, cesty za potápěním, aktivní potápěčský klub, servisní centrum potápěčské techniky

www.octopusdivers.czPraha
AQUASVĚT - škola potápění Brno

Tajuplnem a záludnostmi vodního světa Vás rádi provedeme od prvních krůčků amatéra až po profesionála v potápění. Kurzy, specializace, cesty za potápěním - Čechy, Chorvatsko, Bali.

www.potapeni-online.czJihomoravský kraj
vše pro sportovní a technické potápění

zde naleznete vše o firmě zabývající se prodejem potápěčské techniky a potřeb pro filmování pod vodou, pořádáme kurzy potápění, cesty za potápěním u nás i v zahraničí, kondiční bazény atd.

www.deepndown.czPraha
Kurzy potápění a škola potápění

Pořádáme kurzy potápění po celém světě. Přípravou na nezapomenutelné zážitky vám bud naše škola potápění.

www.happydivers.czPraha
divelive.cz

Škola sportovního i technického potápění. Kurzy freedivingu a námořního jachtingu. Výroba dokumentárních filmů. Výpravy a expedice.

www.divelive.czZlínský kraj
Kurzy potápění

Na tomto webu najdete kurzy potápění a vše o potápění v Chorvatsku na ostrově Brač. Nabízíme Vám kurzy potápění v Chorvatsku, které provozujeme na naší základně Manjana. Připraveny pro Vás máme kurzy potápění pro získání profi licence.

www.manjana.czJihočeský kraj
Hogar - KURZY POTÁPANIA

HOGAR - KURZYPOTAPANIA.COM. Ponúkame komplexné služby Kurzy potápania pre rekreačné a technické Hogarthian (DIR) potápanie. Organizujeme potápanie na otvorenej vode, Hogarthian (DIR) potápanie, potápačský výcvik.

www.kurzypotapania.comSlovensko
Strany potápěčské

Velký server o potápění. Lokality, adresář potápěčů, firmy, barokomory, teorie, praxe, literatura, dokumenty, kurzy, reportáže, nehody.

www.stranypotapecske.cz
Svaz českých potápěčů

Oficiální web svazu

www.svazpotapecu.czNa strži 9, Praha 4 140 00
Orka Žďár nad Sázavou

klub ploutvového plavání

www.cochtanklub.cz
Potápěčský klub Praha

Kurz potápění - poznejte s námi svět pod hladinou. Škola potápění nabízí kurzy pro začátečníky i pokročilé. Výcvik potápěčů podle standardů CMAS, nitrox učíme dle standardů ITD. Potápěčský klub sdružuje lidi, kteří spolu podnikají spoustu akcí.

www.pkpraha.czPraha
Potapeni Krk

Potapeni v Chorvatsku.

www.neptun-silo.comChorvatsko
ŠKOLA POTÁPANIA

Potápačská škola DiveINN ponúka komplexné služby v oblasti rekreačného a technického potápania. Kurzy potápania, potápačský výcvik, zájazdy za potápaním, potápačské práce, poradíme pri výbere potápačskej techniky.

www.kurzypotapania.skSlovensko
Modrá Hvězda Praha

Oficiální stránka Klubu sportovních potápěčů Modrá Hvězda Praha. Najdete zde fotografie, výsledky, termínovou listinu, školu potápění...

www.modrahvezda.infoPraha
Plavání s ploutvemi

Plavání s ploutvemi - výsledky, rekordy, registr, propozice...

ploutve.zde.cz..... a cislo bankovniho uctu bys nechtel ? :-) 00102822/005 kod banky : 2700 ...posli sponzorksy prispevek :-)))))
| 1 |