Koloseum VIVAT
Vstavané skrine-Nábytok

Firma sa špecializuje na výrobu a montáž vstavaných skríň a bezpečnostných dverí. Vybrať si môžete zo širokej škály materiálov, dekórov a dispozičných riešení skrine.


Dnes je neděle 26. ledna 2020 svátek má Zora, zítra Ingrid

Katalog stránek petrochemického průmyslu

Celkem nalezeno 7 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 

 Přírodní oleje na dřevo OSMO, ochrana a údržba dřeva

Nabízíme přírodní barvy a oleje na dřevo od špičkového výrobce OSMO COLOR. Kompletní sortiment OSMO vosků a lazur na dřevo, pro venkovní i vnitřní použití. Jsme autorizovaným prodejcem produktů značky OSMO. Přírodní ekologické barvy na dřevo s vynikající kvalitou a vysokou šetrností k životnímu prostředí.

www.oleje-osmo.czJihomoravský kraj
Derisol antikorozní nátěry pro průmysl

Dodáváme pro průmysl, energetiku a stavebnictví antikorozní nátěrové hmoty

www.derisol.czPraha
Prášková lakovna, tryskání, lakování, laminování

Provádění technologie elektrostatického nanášení práškové barvy. Lakování výrobků z kovu a slitin. Chemická předúprava, ISO 9001. Tryskání, pískování.

www.lakovna-tce.czÚstecký kraj
Protikorozní ochrana

Společnost STABA-SERVIS ANTIKOR již více než 13 let poskytuje špičkové služby zaměřené zejména na oblast ochrany proti korozi, ochrany proti kyselinám, ochranu betonu a podlahové nátěry. Jsme certifikovaní: ISO 9001:2001, ISO 1400:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008.

www.staba-servis-antikor.czMoravskoslezský kraj
Protikorozní ochrana

NEKOR, spol. s r.o. svými znalostmi a službami aktivně přispívá ke snižování korozních ztrát a škod. Kvalifikace našich spolupracovníků pro řešení protikorozní ochrany je doložena certifikátem korozního inženýra a korozních techniků.

www.nekor.euJihomoravský kraj
Smalt Komárov s.r.o.

Tradiční výrobce smaltu a smaltovaných výrobků. Vyrábíme smaltované cedule, domovní i uliční označení, smaltované nádobí z masivní litiny, zabýváme se i individuálními zakázkami, dodáváme průmyslové smalty i smalty pro stavebnictví.

www.smalt.euStředočeský kraj
Mokré a práškové lakování, kovovýroba

Provádíme pískování dílů a renovace disků kol. Naší prioritou je průmyslové pískování skla a keramiky. Další naše obory jsou mokré a práškové lakování a drobná kovovýroba. Špičkou našeho oboru je renovace dílů a renovace zařízení.

www.reno-tech.czPlzeňský kraj
| 1 |