Koloseum VIVAT
Studio 49 - Kadeřnictví Praha 6 Dejvice

Kadeřnictví Studio 49 nabízí kompletní kadeřnické služby. Stříhání vlasů, moderní střihy, barvení vlasů, přelivy, melírování, svatební účesy, účesy pro slavnostní příležitosti, trvalá.


Dnes je neděle 16. prosince 2018 svátek má Albína, zítra Daniel

Katalog stránek petrochemického průmyslu

Celkem nalezeno 7 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 

 Přírodní oleje na dřevo OSMO, ochrana a údržba dřeva

Nabízíme přírodní barvy a oleje na dřevo od špičkového výrobce OSMO COLOR. Kompletní sortiment OSMO vosků a lazur na dřevo, pro venkovní i vnitřní použití. Jsme autorizovaným prodejcem produktů značky OSMO. Přírodní ekologické barvy na dřevo s vynikající kvalitou a vysokou šetrností k životnímu prostředí.

www.oleje-osmo.czJihomoravský kraj
Derisol antikorozní nátěry pro průmysl

Dodáváme pro průmysl, energetiku a stavebnictví antikorozní nátěrové hmoty

www.derisol.czPraha
Prášková lakovna, tryskání, lakování, laminování

Provádění technologie elektrostatického nanášení práškové barvy. Lakování výrobků z kovu a slitin. Chemická předúprava, ISO 9001. Tryskání, pískování.

www.lakovna-tce.czÚstecký kraj
Protikorozní ochrana

Společnost STABA-SERVIS ANTIKOR již více než 13 let poskytuje špičkové služby zaměřené zejména na oblast ochrany proti korozi, ochrany proti kyselinám, ochranu betonu a podlahové nátěry. Jsme certifikovaní: ISO 9001:2001, ISO 1400:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008.

www.staba-servis-antikor.czMoravskoslezský kraj
Protikorozní ochrana

NEKOR, spol. s r.o. svými znalostmi a službami aktivně přispívá ke snižování korozních ztrát a škod. Kvalifikace našich spolupracovníků pro řešení protikorozní ochrany je doložena certifikátem korozního inženýra a korozních techniků.

www.nekor.euJihomoravský kraj
Smalt Komárov s.r.o.

Tradiční výrobce smaltu a smaltovaných výrobků. Vyrábíme smaltované cedule, domovní i uliční označení, smaltované nádobí z masivní litiny, zabýváme se i individuálními zakázkami, dodáváme průmyslové smalty i smalty pro stavebnictví.

www.smalt.euStředočeský kraj
Mokré a práškové lakování, kovovýroba

Provádíme pískování dílů a renovace disků kol. Naší prioritou je průmyslové pískování skla a keramiky. Další naše obory jsou mokré a práškové lakování a drobná kovovýroba. Špičkou našeho oboru je renovace dílů a renovace zařízení.

www.reno-tech.czPlzeňský kraj
| 1 |