Koloseum VIVAT
Studio 49 - Kadeřnictví Praha 6 Dejvice

Kadeřnictví Studio 49 nabízí kompletní kadeřnické služby. Stříhání vlasů, moderní střihy, barvení vlasů, přelivy, melírování, svatební účesy, účesy pro slavnostní příležitosti, trvalá.


Dnes je neděle 16. prosince 2018 svátek má Albína, zítra Daniel

Katalog stránek petrochemického průmyslu

Nalezeny 4 odkazy v katalogu stránek dle požadavku.

 

 Recyklace olejů a řezných kapalin

Oleje používané ve Vaší firmě analyzujeme, zbavíme vlhkosti a nečistot. Filtraci provedeme mobilním filtračním zařízením, nebo nevrhneme, vyrobíme a dodáme filtrační technologii přímo na míru. Neriskujte poškození Vašich strojů, hlídejte trvale kvalitu oleje a čistotu filtrů. Zajímá Vás mikrofiltrace s užitím by-pass filtrů? Zavolejte.

www.filtration.czJihomoravský kraj
Lavio s.r.o. - oleje, maziva, autochemie

Velkoobchod s oleji, mazivy a autochemií. Nabízíme širokou škálu olejů, maziv, nemrznoucích směsí a technických kapalin špičkové kvality. V sortimentu naleznete také přípravky do náplní, čističe, utěsňovače, aditiva do pohonných hmot, brzdové kapaliny, filtry olejové, vzduchové, palivové, kabinové, širokou nabídku autokosmetiky, ruční mazací techniku.

www.lavio.czMoravskoslezský kraj
CS Gold - čerpací stanice

Nákup a prodej pohonných hmot (LPG, nafta, bionafta, benzín), nákup a prodej topných olejů (Tolex) a maziv, přeprava pohonných hmot a hořlavin, provozování čerpacích stanic.

www.csgold.czMoravskoslezský kraj
LUBSTAR, a.s.

LUBSTAR, a.s. je autorizovaným distributorem motorových a průmyslových olejů a maziv ESSO a Mobil. Dále zajišťuje rozbory olejů a maziv, poskytuje poradenskou činnost, realizuje odvoz a likvidaci použitých olejů.

www.lubstar.czStředočeský kraj
| 1 |