Koloseum VIVAT
Vstavané skrine-Nábytok

Firma sa špecializuje na výrobu a montáž vstavaných skríň a bezpečnostných dverí. Vybrať si môžete zo širokej škály materiálov, dekórov a dispozičných riešení skrine.


Dnes je neděle 26. ledna 2020 svátek má Zora, zítra Ingrid

Katalog stránek petrochemického průmyslu

Nalezeny 4 odkazy v katalogu stránek dle požadavku.

 

 Recyklace olejů a řezných kapalin

Oleje používané ve Vaší firmě analyzujeme, zbavíme vlhkosti a nečistot. Filtraci provedeme mobilním filtračním zařízením, nebo nevrhneme, vyrobíme a dodáme filtrační technologii přímo na míru. Neriskujte poškození Vašich strojů, hlídejte trvale kvalitu oleje a čistotu filtrů. Zajímá Vás mikrofiltrace s užitím by-pass filtrů? Zavolejte.

www.filtration.czJihomoravský kraj
Lavio s.r.o. - oleje, maziva, autochemie

Velkoobchod s oleji, mazivy a autochemií. Nabízíme širokou škálu olejů, maziv, nemrznoucích směsí a technických kapalin špičkové kvality. V sortimentu naleznete také přípravky do náplní, čističe, utěsňovače, aditiva do pohonných hmot, brzdové kapaliny, filtry olejové, vzduchové, palivové, kabinové, širokou nabídku autokosmetiky, ruční mazací techniku.

www.lavio.czMoravskoslezský kraj
CS Gold - čerpací stanice

Nákup a prodej pohonných hmot (LPG, nafta, bionafta, benzín), nákup a prodej topných olejů (Tolex) a maziv, přeprava pohonných hmot a hořlavin, provozování čerpacích stanic.

www.csgold.czMoravskoslezský kraj
LUBSTAR, a.s.

LUBSTAR, a.s. je autorizovaným distributorem motorových a průmyslových olejů a maziv ESSO a Mobil. Dále zajišťuje rozbory olejů a maziv, poskytuje poradenskou činnost, realizuje odvoz a likvidaci použitých olejů.

www.lubstar.czStředočeský kraj
| 1 |