Koloseum VIVAT
Vstavané skrine-Nábytok

Firma sa špecializuje na výrobu a montáž vstavaných skríň a bezpečnostných dverí. Vybrať si môžete zo širokej škály materiálov, dekórov a dispozičných riešení skrine.


Dnes je neděle 26. ledna 2020 svátek má Zora, zítra Ingrid

Katalog stránek výpočetní techniky a počítačů

Celkem nalezeno 16 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 

Inventive Software - software pro cestovní náhrady a knihu jízd

Inventive Software je progresivní firma zabývající se konzultacemi v oblasti informačních technologií a zakázkovým vývojem softwaru s cílem poskytovat náročným klientům špičkovou kvalitu služeb, intranetová řešení pro řízení nákupní politiky firem, cestování náhrady a vedení knihy jízd.

www.inventive.czPraha
Interactive Media a.s.

Interactive Media a.s., společnost poskytující informační služby, vývoj software, webové aplikace, SMS služby, zákaznické informační systémy a mobilní marketing.

www.i-media.czKrálovéhradecký kraj
KARAT Software, a. s.

Vývoj a implementace ERP podnikových informačních systémů KARAT. Podnikové informační systémy KARAT poskytují komplexní řešení pro střední a velké společnosti zejména z oblasti výroby, služeb a obchodu.

www.karatsoftware.czOlomoucký kraj
Skladové a účetní programy MAtis

Skladové, fakturační a účetní programy MAtis pro velkoobchodní, maloobchodní, výrobní a další obchodní firmy. Přehledné evidence, pohodlné vystavování dokladů, bohatá nabídka funkcí a možností. Demoverze je stažení zdarma.

www.is-matis.czStředočeský kraj
eWay-CRM pro Outlook

eWay-CRM je CRM systém zabudovaný přímo do systému Microsoft Outlook. Pracujte s Kontakty, Společnostmi, Projekty, Příležitostmi, Úkoly, Marketingovými kampaněmi a dalšími moduly přímo ve známém prostředí Microsoft Outlooku. Buďte efektivní! S eWay-CRM.

www.eway-crm.com/cs/Praha
GstarCAD náhrada za AutoCAD s nízkou cenou

Hledáte Vy nebo Vaše firma v dnešní době cestu k úspoře nákladů? Používáte AutoCAD nebo jiný CAD a uvítali by jste alternativu za lepší cenu? Pak pro vás máme řešení v podobě softwaru GstarCAD. Na našich stránkách naleznete o tomto námi prodávaném CADu, který je novinkou na našem trhu dostatek informací.

www.staricad.czJihomoravský kraj
Editor PSPad

PSPad editor je volně šiřitelný (freeware) univerzální editor pro MS Windows, který využijí všichni, kteří pracují s prostým textem, vytvářejí webové stránky, programují a potřebují IDE pro svůj kompilátor.

www.pspad.comJihomoravský kraj
Book maker

Chcete obdarovat sebe, svou rodinu, nebo své známé něčím originálním? Obdarujte je svým výtvorem. Vytvořte v Book-Makeru jednoduše, avšak zcela profesionálně fotoknihu, fotoalbum, fotokalendář a překvapte tak originálním dárkem.

www.book-maker.czPraha
Software na miru, web, eshop

Software na míru Vám ušetří pracovní silu, ulehčí rutinné činností. Vysoká návratnost. - software na míru, web, webaplikace, eshop, informační portály, - zpracování dat, analýzy, návrh architektury, konzultace, poradenství.

www.avocado.czMoravskoslezský kraj
Informační systémy a internetové aplikace

Váš podnikatelský záměr jsme díky naší odbornosti schopni v krátké době realizovat do praxe. Podpoříme Vás, poradíme, pomůžeme. Moderní technologie a stále se zdokonalující odborníci jsou zárukou kvality, kterou Vám dodáme.

www.pertlik.czMoravskoslezský kraj
Antivirové Centrum

Antivirové programy - ESET NOD32 Antivirus, Eset Smart Security, Kaspersky, AVG, avast!, Norton, BitDefender, McAfee, F-Secure, Avira Antivir, Dr. Web, Norman, GFI a další…

www.antivirovecentrum.cz/antiviry.aspxMoravskoslezský kraj
NUIS - Fakturační online systém pro živnostníky

Nuis je skvělým řešením pro podnikání, pokud prodáváte nějakou službu či vlastní produkt. Díky své jednoduchosti obslouží tento systém pro vystavování faktur naprosto každý i bez znalosti účetnictví. NUIS vám umožní vše potřebné: - jednoduše vystavit faktury online, posílání faktur v pdf emailem svým klientům, správu faktur odkudkoliv a kdykoliv.

www.nuis.czPraha
ITS Písek s.r.o.

Jednou z hlavních činností společnosti ITS Písek s.r.o. jsou kompletní dodávky hardware, PC a notebooků, ekonomických a informačních systémů a realizace sítí. ITS Písek s.r.o. zajišťuje záruční a pozáruční servis. Další aktivity firmy ITS Písek s.r.o. je elektronický obchod.

www.itspisek.czJihočeský kraj
Školení Android a iOS

Poskytujeme školení programování pro mobilní operační systémy Android a iOS. V naší nabídce naleznete jak školení pro úplné začátečníky tak pro pokročilé.

www.mobilesoft.czKrálovéhradecký kraj
Program WebFinder

Program WebFinder slouží k automatickému hledání adres a kontaktů na internetu podle klíčových slov. Nazené kontakty setřídí do tabulky. Tabulku je možno editovat a provádět výběry a filtování. Data lze použít k hromadnému posílání dopisů a emailů.

kontakty.aspone.cz/tabulka-kontaktu.aspxPraha
Word šablony profesionálně

Vytvoříme profesionální Word šablony firemních a vnitropodnikových dokumentů. Šablony Word dokumentů v Microsoft Word, nebo Open Office, Vám přizpůsobíme na míru s vysokou přesností a dle Vašich požadavků. Do Word šablony umístíme firemní design, atd.

word-sablony.web-partners.czPraha
| 1 |