Koloseum VIVAT
Vstavané skrine-Nábytok

Firma sa špecializuje na výrobu a montáž vstavaných skríň a bezpečnostných dverí. Vybrať si môžete zo širokej škály materiálov, dekórov a dispozičných riešení skrine.


Dnes je neděle 26. ledna 2020 svátek má Zora, zítra Ingrid

Katalog stránek o gastronomii a stravování

Celkem nalezeno 39 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí |
Restaurace Brno

Baroko je podnik obnovený v moderním pojetí, který má v Brně svoji staletou minulost a právem patří do restaurační historie města. Málokterý host ví, že se ocitá v části sklepeních minoritského kláštera sv. Janů, který byl založen v době prvního rozmachu řádu minoritů v Čechách, a to již před rokem 1230.

www.baroko.orgJihomoravský kraj
Pivnice Srdcovka Brno

Ochutnávková Pivnice Srdcovka nabízí kvalitní čepované pivo malých pivovarů. Kromě čepovaného piva najdete v nabídce širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a chuťovek k pivu.

www.pivnicesrdcovka.czJihomoravský kraj
Kavárna – restaurace Jenom tak

Najdete nás v městské památkové zóně města Kouřim na jeho hlavním Mírovém náměstí v přízemí měšťanského domu Jsme nekuřácká restaurace-kavárna, za příznivého počasí máme otevřenu letní zahrádku s posezením i pro kuřáky.

restaurant-kourim.czStředočeský kraj
Pronájem sálu Praha - firemní večírky

Sál Rezidence Ostrovní je pro svou atmosféru ideální volbou pro rauty, firemní večírky a ostatní oslavy. Rádi pro Vaši společenskou akci doporučíme vhodný catering.

www.rezidenceostrovni.czPraha
Ubytování Loket - Hotel St. Florian & Hotel Císař Ferdinand

Hotel St. Florian, Loket a Hotel Císař Ferdinand, Loket nabízí příjemné ubytování v romantickém městě Loket, Karlovy Vary a to přímo pod středověkým hradem Loket. Součástí hotelu je rodinný pivovar se stylovou restaurací a pivnicí.

www.hotel-loket.czKarlovarský kraj
Klub Stolárna – Restaurace Frýdek Místek

Klub Stolárna nabízí příjemné posezení ve stylové restauraci a baru, bowling, kulečníkové stoly, stolní fotbálek a šipky, zkrátka vše co Vám zpříjemní pobyt v našem klubu.

www.klub-stolarna.czMoravskoslezský kraj
ŇAM ŇAM

Výroba a distribuce zmrzliny, zákusků a čoko. figurek. Zmrzliny a zákusky z vybraných italských surovin, více jak 60 druhů. Bezplatný pronájem mraz. boxů. Kompletní servis.

www.namnam.czStředočeský kraj
ANNO DOMINI 1471

Vítejte v dobách dávno minulých a vychutnejte si středověkou atmosféru Prahy roku 1471 v naší historické krčmě a v momentě se přenesete do středověké krčmy z 15. století, kde není prostor pro moderní dobu, veškeré vybavení je jako ve středověku. Dřevěné stoly a lavice, keramické nádobí, uctivá obsluha v dobových kostýmech, jídlo a nápoje vyrobené na základě tradičních historických receptur.

www.ad-1471.czPraha
HOTEL U JELENA Havířov

HOTEL U JELENA v Havířově nabízí levné ubytování, obědové menu, letní zahradu s grilem, sál pro akce. Možnost konání soukromých a společenských akcí, svatby, oslavy narozenin, promoce, večírky, rauty, pohřby a další.

www.ujelena.czMoravskoslezský kraj
Kurzy vaření - Kuchařské kurzy v Praze

Jakmile absolvujete kurzy vaření pod vedením zkušeného šéfkuchaře Martina Kincla, uvaříte téměř cokoliv. Jeho kurzy vaření jsou také skvělým dárkem, který určitě udělá radost vašim kamarádům nebo přátelům.

www.kurzyvareni.czPraha
Restaurace Máneska

Restaurace Praha 2, Vinohrady. Naše restaurace založená na tradici pro vás vytvořila přátelskou až rodinnou atmosféru s kvalitním servisem a hlavně osobním přístupem ke každému z Vás.

www.maneska.comPraha
Vinotéka pod muzeem - první moravská vinotéka na Chodsku

Prodej kvalitních moravských lahvových a sudových vín mnoha odrůd a druhů. Nabízíme možnost ochutnávek vín, řízených degustací s možností posezení.

www.vinoteka-pod-muzeem.czPlzeňský kraj
Barmanská SHOW

Barmanská show vám zajistí, aby se jakákoli podobná akce stala nezapomenutelnou. Čeká na vás klasická barmanská show a vedle toho také fire show, UV show či tandem show. Dopřejeme vám poznat blíže umění nejlepších barmanských es v České republice.

www.barmanska-show.czMoravskoslezský kraj
GastroPruvodce.cz

Katalog restaurací, barů, kaváren, klubů, pizzerií... Detailní a aktuální informace o podnicích, denní menu, akce podniků, fotogalerie, mapy, podrobné vyhledávání apod.

www.gastropruvodce.czZlínský kraj
Konferenční místnosti, společenské prostory

Nabízíme pronájem konferenčních prostor v blízkosti Prahy. K dispozici řada multifunkčních místnosti. Vhodné pro svatby a firemní akce (školení, večírky). Všechny konferenční místnosti jsou plně klimatizované a vybavené nejmodernější multimediální technikou.

greenclub.czStředočeský kraj
Felicita L Originale-kavárna, pizzeria, restaurace

Příjemné posezení v blízkosti Hradce Králové. Kvalitní domácí kuchyně. Originál pizza. Speciality. Výborná obsluha. Free wifi, parkování.

www.felicita-loriginale.czKrálovéhradecký kraj
Restaurace na Mraveništi

Portál o restauračních zařízeních v České republice. Naleznete zde množství restaurací různých typů a kuchyní (čínské, brazilské, sushi restaurace, ale i nekuřácké a vegetariánské restaurace nebo pizzerie, steak house, kavárny a čajovny).

restaurace.mraveniste.czPraha
PraseNaRožni

Nabízíme opékání prasete, kýty na akcích, soukromých i firemních večírcích. Včetně zajištění kompletního občerstvení.

prasenarozni.czKrálovéhradecký kraj
Hostinec u TICHYCH

Jsme restaurace v malé obci Horní Lukavici s výbornou kuchyní. A v blízké budoucnosti zde bude i možnost ubytování .

www.volny.cz/hostinecPlzeňský kraj
| 1 | 2 |