Koloseum VIVAT
MilujuVictorku.cz

Victoria“s Secret patří mezi nejvyhledávanější značky spodního prádla na světě. Kalhotky a podprsenky od amerického výrobce Victoria“s Secret.


Dnes je sobota 16. ledna 2021 svátek má Ctirad, zítra Drahoslav

Katalog stránek o vzdělání a vzdělávání

Celkem nalezeno 85 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  Další > | 5 |

Restaurace Valdštejn Liberec

Restaurace Valdštejn Liberec

Nekuřácká restaurace v Liberci, s moderní gastronomií, letní terasou a výběrem kvalitních moravských vín. Specializujeme se také na pořádání svatebních a smutečních hostin, narozeninových oslav, firemních večírků, soukromých párty a dalších společenských akcí.

www.restauracevaldstejn.czLiberecký kraj

APK rekvalifikační kurzy kosmetiky

Akademie profesionální kosmetiky Nabízíme rekvalifikační kurzy kosmetiky a školící centrum akreditované MŠMT, vybavené na profesionální úrovni, zaměřené na kosmetické služby, manikúru, nehtovou modeláž a pedikúru. Možnost ubytování i uplatnění.

www.apk-kurzy.czPraha

Java školení

Nabízím školení Java programování. V nabídce jsou kurzy pro začátečníky i pokročilé se zaměřením na webové aplikace v Javě pomocí framework Spring. Kurzy se konají v Praze nebo u zákazníků všude v České nebo Slovenské republice.

www.java-skoleni.czKrálovéhradecký kraj

SQL školení

Nabízím školení SQL se zaměřením na databázi Oracle. V nabídce jsou kurzy pro začátečníky i pokročilé jako je školení PL/SQL nebo optimalizace SQL dotazů. Kurzy se konají v Praze nebo u zákazníků všude v České nebo Slovenské republice.

www.sql-skoleni.czKrálovéhradecký kraj

Gestalt, koučink - Gestalt Essence

Poskytujeme služby v oblasti osobního a profesionálního rozvoje a vzdělávání. Naším cílem je nabídnout klientům individuální a týmový koučink, výcviky v koučování, poradenství v organizacích a další rozvojové programy.

www.gestaltessence.czStředočeský kraj

Kongresy Mikulov

Kongres Mikulov, Kongresy, konference, symposia, pracovní setkání, firemní akce. Jsme vaší správnou volbou, pokud se rozhodnete pořádat v Mikulově kongres, konferenci, sympózium, pracovní setkání, rodinnou oslavu či školení. Společnost ALLMARK Mikulov vám zajistí kompletní servis pro vaši firemní či jinou společenskou akci. Společnost ALLMARK Mikulov má v této oblasti podnikání dlouholeté zkušenosti (viz reference), na základě kterých vám garantujeme profesionální přístup, kvalitní servis a prvotřídní pokrmy.

www.kongresymikulov.czJihomoravský kraj
Centrum vzdělávání, Valentina Winkler s.r.o.

Jazykové kurzy, individuální výuka jazyků, angličtina, němčina, ruština, čeština pro cizince a jiné, doučování předmětů ZŠ, SŠ i VŠ, příprava na zkoušky, hra na hudební nástroje, počítačové kurzy, překlady a tlumočení.

www.jazykova-skola-praha.czPraha
Česká tenisová škola - Stanislav Vyoral

Tenisová škola Vám nabízí výuku tenisu, dovolenou s tenisem a víkendové pobyty v Rožnově pod Radhoštěm, Francii atd., turnaje pro neregistrované hráče - soboty v Hloubětíně. tel. 603 421 396

www.tenisova-skola.euPraha

Orange Academy

Jsme Orange Academy a poskytujeme rekvalifikační a jazykové kurzy pro jednotlivce i firmy. Na trhu působíme již 28 let. Školíme přední české firmy jako je ČEZ, RegioJet, RWE a máme i tisíce spokojených individuálních klientů.

orangeacademy.czJihomoravský kraj
Nadace Zdeňka Bakaly

Informace pro české studenty, kteří mohou od Nadace Zdeňka Bakaly dostat stipendium pro studium na zahraničních univerzitách, především v USA a ve Velké Británii. Zdeněk Bakala je významný český finančník, který studoval v USA .

www.nadacezb.czPraha
Lingua Centrum jazyková škola

Firemní výuka po celé ČR. Jazyková škola - Olomouc, Prostějov, Přerov, Zlín - pomaturitní studium Aj, Nj, Fj, Šj, docházkové jazykové kurzy pro veřejnost, individuální výuka, intenzivní kurzy. Překlady a tlumočení. Doučování školních předmětů.

www.lingua-centrum.czOlomoucký kraj
Jazyková škola Lingua Sandy, jazykové kurzy

Jazyková škola - jazykové kurzy, překlady, tlumočení. Angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština a další jazyky. Individuální, veřejné i firemní jazykové kurzy, výuka jazyků v zahraničí, jazykové kurzy pro děti, čeština pro cizince.

www.lingua-sandy.czPraha
Jazykové kurzy - České Budějovice

Nabízíme kompletní výuku jazyků. U nás můžete kromě angličtiny v Českých Budějovicích studovat i němčinu, španělštinu a ruštinu. A navíc - od letošního roku budete moci přímo v naší škole složit státní zkoušky z angličtiny a němčiny!

www.themicroschool.comJihočeský kraj

Chefparade - Škola vaření (kurzy vaření Praha)

Na našem kurzu vaření Vás naučíme připravit pokrmy z nejlepších světových kuchyní. Firmám nabízíme kulinářský teambuilding. Využijte jedinečnou příležitost, jak poznat Vaše kolegy a stmelit Váš pracovní kolektiv!

www.chefparade.czPraha
Školicí středisko v centru Prahy

Školicí centrum v centru Prahy nabízí pronájem prostor pro Vaše školení, semináře či konference, a to jednorázově i pravidelně. Zajišťujeme občerstvení a techniku podle Vašeho přání. Nově zrekonstruované prostory a bezdrátový internet.

www.skoliciprostory.czLiberecký kraj
1. VOX a.s.

Akciová společnost 1. VOX a.s. realizuje vzdělávací kurzy a semináře. Zabýváme se jak veřejným vzděláváním, tak zakázkovým vzděláváním. Všechny kurzy, semináře, rekvalifikace a vzdělávací akce včetně našich publikací z odborného nakladatelství si můžete objednávat v našem e-shopu.

www.vox.czPraha
Kung fu klub

Kurzy kung-fu pro dospělé i děti. Individuální vyuka. Články, videa o čínském umění kung-fu, zejména vnitřních stylech taijiquan, chen taijiquan, aktualni akce a semináře, kurzy, dětské oddíly.

www.kungfu.cz/Praha
Lyžařská škola Classic ski school Harrachov

Lyžařská škola Classic poskytuje komplexní služby v oblasti lyžování a snowboardingu při Vašem pobytu v Harrachově a okolí, včetně ubytování.

www.classicskischool.czLiberecký kraj
IBEC

IBEC je dynamicky rozvíjející se consultingová společnost, která poskytuje služby v oblasti poradenství a vzdělávání.

www.ibec.czPraha
Věra Volfová - Jazyková škola Libere

Jazyková škola Libere - výuka pro veřejnost, individuální a firemní kurzy, angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština, ruština, polština, španělština, italština, vietnamština. Příprava na zkoušky a certifikáty. Max. 5 studentů ve skupině.

www.libere.czPraha
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |