Koloseum VIVAT
Woodenhouse - Dřevěné chaty a sruby

Dřevěné domy, sruby, dřevostavby, obytné chaty, rekreační chaty, víkendové chaty, zahradní chatky, zahradní domky, domky na nářadí, chatky na nářadí, přístřešky pro auto, wellness chatky, saunové domky, saunachatky, zahradní altán


Dnes je úterý 20. listopadu 2018 svátek má Nikola, zítra Albert

Katalog stránek o vzdělání a vzdělávání

Celkem nalezeno 80 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  Další > | 4 |

Restaurace Valdštejn Liberec

Restaurace Valdštejn Liberec

Nekuřácká restaurace v Liberci, s moderní gastronomií, letní terasou a výběrem kvalitních moravských vín. Specializujeme se také na pořádání svatebních a smutečních hostin, narozeninových oslav, firemních večírků, soukromých párty a dalších společenských akcí.

www.restauracevaldstejn.czLiberecký kraj

APK rekvalifikační kurzy kosmetiky

Akademie profesionální kosmetiky Nabízíme rekvalifikační kurzy kosmetiky a školící centrum akreditované MŠMT, vybavené na profesionální úrovni, zaměřené na kosmetické služby, manikúru, nehtovou modeláž a pedikúru. Možnost ubytování i uplatnění.

www.apk-kurzy.czPraha

Java školení

Nabízím školení Java programování. V nabídce jsou kurzy pro začátečníky i pokročilé se zaměřením na webové aplikace v Javě pomocí framework Spring. Kurzy se konají v Praze nebo u zákazníků všude v České nebo Slovenské republice.

www.java-skoleni.czKrálovéhradecký kraj

SQL školení

Nabízím školení SQL se zaměřením na databázi Oracle. V nabídce jsou kurzy pro začátečníky i pokročilé jako je školení PL/SQL nebo optimalizace SQL dotazů. Kurzy se konají v Praze nebo u zákazníků všude v České nebo Slovenské republice.

www.sql-skoleni.czKrálovéhradecký kraj

Gestalt, koučink - Gestalt Essence

Poskytujeme služby v oblasti osobního a profesionálního rozvoje a vzdělávání. Naším cílem je nabídnout klientům individuální a týmový koučink, výcviky v koučování, poradenství v organizacích a další rozvojové programy.

www.gestaltessence.czStředočeský kraj

Kongresy Mikulov

Kongres Mikulov, Kongresy, konference, symposia, pracovní setkání, firemní akce. Jsme vaší správnou volbou, pokud se rozhodnete pořádat v Mikulově kongres, konferenci, sympózium, pracovní setkání, rodinnou oslavu či školení. Společnost ALLMARK Mikulov vám zajistí kompletní servis pro vaši firemní či jinou společenskou akci. Společnost ALLMARK Mikulov má v této oblasti podnikání dlouholeté zkušenosti (viz reference), na základě kterých vám garantujeme profesionální přístup, kvalitní servis a prvotřídní pokrmy.

www.kongresymikulov.czJihomoravský kraj
Centrum vzdělávání, Valentina Winkler s.r.o.

Jazykové kurzy, individuální výuka jazyků, angličtina, němčina, ruština, čeština pro cizince a jiné, doučování předmětů ZŠ, SŠ i VŠ, příprava na zkoušky, hra na hudební nástroje, počítačové kurzy, překlady a tlumočení.

www.jazykova-skola-praha.czPraha
Česká tenisová škola - Stanislav Vyoral

Tenisová škola Vám nabízí výuku tenisu, dovolenou s tenisem a víkendové pobyty v Rožnově pod Radhoštěm, Francii atd., turnaje pro neregistrované hráče - soboty v Hloubětíně. tel. 603 421 396

www.tenisova-skola.euPraha
Nadace Zdeňka Bakaly

Informace pro české studenty, kteří mohou od Nadace Zdeňka Bakaly dostat stipendium pro studium na zahraničních univerzitách, především v USA a ve Velké Británii. Zdeněk Bakala je významný český finančník, který studoval v USA .

www.nadacezb.czPraha
Lingua Centrum jazyková škola

Firemní výuka po celé ČR. Jazyková škola - Olomouc, Prostějov, Přerov, Zlín - pomaturitní studium Aj, Nj, Fj, Šj, docházkové jazykové kurzy pro veřejnost, individuální výuka, intenzivní kurzy. Překlady a tlumočení. Doučování školních předmětů.

www.lingua-centrum.czOlomoucký kraj
Jazyková škola Lingua Sandy, jazykové kurzy

Jazyková škola - jazykové kurzy, překlady, tlumočení. Angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština a další jazyky. Individuální, veřejné i firemní jazykové kurzy, výuka jazyků v zahraničí, jazykové kurzy pro děti, čeština pro cizince.

www.lingua-sandy.czPraha
Jazykové kurzy - České Budějovice

Nabízíme kompletní výuku jazyků. U nás můžete kromě angličtiny v Českých Budějovicích studovat i němčinu, španělštinu a ruštinu. A navíc - od letošního roku budete moci přímo v naší škole složit státní zkoušky z angličtiny a němčiny!

www.themicroschool.comJihočeský kraj

Chefparade - Škola vaření (kurzy vaření Praha)

Na našem kurzu vaření Vás naučíme připravit pokrmy z nejlepších světových kuchyní. Firmám nabízíme kulinářský teambuilding. Využijte jedinečnou příležitost, jak poznat Vaše kolegy a stmelit Váš pracovní kolektiv!

www.chefparade.czPraha
Školicí středisko v centru Prahy

Školicí centrum v centru Prahy nabízí pronájem prostor pro Vaše školení, semináře či konference, a to jednorázově i pravidelně. Zajišťujeme občerstvení a techniku podle Vašeho přání. Nově zrekonstruované prostory a bezdrátový internet.

www.skoliciprostory.czLiberecký kraj
1. VOX a.s.

Akciová společnost 1. VOX a.s. realizuje vzdělávací kurzy a semináře. Zabýváme se jak veřejným vzděláváním, tak zakázkovým vzděláváním. Všechny kurzy, semináře, rekvalifikace a vzdělávací akce včetně našich publikací z odborného nakladatelství si můžete objednávat v našem e-shopu.

www.vox.czPraha
Kung fu klub

Kurzy kung-fu pro dospělé i děti. Individuální vyuka. Články, videa o čínském umění kung-fu, zejména vnitřních stylech taijiquan, chen taijiquan, aktualni akce a semináře, kurzy, dětské oddíly.

www.kungfu.cz/Praha
Lyžařská škola Classic ski school Harrachov

Lyžařská škola Classic poskytuje komplexní služby v oblasti lyžování a snowboardingu při Vašem pobytu v Harrachově a okolí, včetně ubytování.

www.classicskischool.czLiberecký kraj
IBEC

IBEC je dynamicky rozvíjející se consultingová společnost, která poskytuje služby v oblasti poradenství a vzdělávání.

www.ibec.czPraha
Věra Volfová - Jazyková škola Libere

Jazyková škola Libere - výuka pro veřejnost, individuální a firemní kurzy, angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština, ruština, polština, španělština, italština, vietnamština. Příprava na zkoušky a certifikáty. Max. 5 studentů ve skupině.

www.libere.czPraha
LAMKRA Divecenter

Nejbližší česká potápěčská základna - na Istriji mezi Opatijí a Rijekou. Potápění ze břehu, z lodě, vrakové potápění, kurzy rekreační i technické. Plnírna vzduchu, nitroxu i trimixu.

www.lamkra.czEvropa
| 1 | 2 | 3 | 4 |