Koloseum VIVAT
Do cieľa-Podnikanie

Portál poskytuje zaujímavé články o tom, ako zlepšiť svoje podnikanie a byť vždy o krok vpred pred konkurenciou.


Dnes je pátek 19. dubna 2019 svátek má Rostislav, zítra Marcela

Katalog stránek o vzdělání a vzdělávání

Celkem nalezeno 80 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 4 |
Kurzy Jílek, s.r.o. jazykové kurzy

Jazyková škola a vzdělávací agentura v centru Brna. Vyučujeme angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu, češtinu a další jazyky. Nabízíme i netradiční metody pro rozvoj Vaší firmy i osobnosti.

www.kurzyjilek.czJihomoravský kraj
Školení řidičů s.r.o. - akreditované školící středisko

V našem akreditovaném školícím středisku nabízíme pravidelné školení řidičů, vstupní školení v rozsahu 140 i 280 hodin, vstupní školení - zvláštní část v rozsahu 45 hodin, školení řidičů referentů

www.skoleniridicu.netMoravskoslezský kraj
StudyGlobal

Jazykové pobyty a jazykové kurzy se společností StudyGlobal - využijte možnosti se naučit cizí jazyky tam, kde se jimi opravdu mluví! Naučte se anglicky v Londýně či USA, španělsky v Seville, německy v Berlíně a další jazyky v atraktivních destinacích.

www.studyglobal.czOlomoucký kraj
Olomoucká škola sebeobrany - sebeobrana, Jiujutsu, Sport Jiujutsu

Vyučujeme sebeobranu založenou na bojovém umění Jiujutsu a jeho sportovní formu zvanou Sport Jiujutsu.

www.sebeobrana.comOlomoucký kraj
Agentura Tailored English Courses, s.r.o. – kurzy angličtiny

Agentura TEC se specializuje na firemní a individuální kurzy angličtiny na míru, výuku obecné, obchodní a odborné angličtiny, přípravu na jazykové zkoušky, odborné semináře, pobytové kurzy, konverzační klub Hyde Park.

www.kurzyanglictiny.czPraha
Tenisová akademie Toptennis: tenisová škola pro Vás

Tenisová škola a tenisová akademie Toptennis sídlí ve Frýdlantu nad Ostravicí a díky kvalitnímu trenérskému obsazení je tato tenisová akademie označována jako nejkvalitnější tenisová škola na Moravě.

www.tennisacademy.bizMoravskoslezský kraj
Agentura BOVA

Spolupracujeme výhradně se špičkovými odborníky z oblastí obchodního, stavebního, pracovního a správního práva, účetnictví, daní, cel, životního prostředí a se specialisty dalších odborností. Poskytujeme ty nejlepší informace “z první ruky“

www.bovapolygon.czPraha
Freediving a potápění

Informace ze světa freedivingu a potápění, zprávy z akcí a závodů, vybavení, kurzy, fotografie, možnosti provozování freedivingu v Ostravě a okolí. Ostravský freediving team, jeho výkony a úspěchy.

www.freedive.infoMoravskoslezský kraj
Jazyková agentura HOPE

Jsme dodavatelem služeb v oblasti jazykového vzdělávání, překladatelství, tlumočení a jazykového auditu. Nabízíme také kvalitní jazykové kurzy v Brně. Od roku 1997 poskytujeme kompletní jazykový servis.

www.jazykovyservis.czJihomoravský kraj
Kurzy BOZP, PO, školení řidičů

Kurzy BOZP, PO, školení řidičů formou e-learningu. Online e-learningoví vzdělávací portál, určený na efektivní zajištění povinných školení. Interaktivní kurz, online lektorská podpora, garance odbornosti.

www.vzdelavacie-kurzy.skSlovensko
Tai Chi server Tai-Chi.cz

Kurzy Tai Chi v Praze 4 a 13. Cvičíme Tai Chi pro zdraví, sebeobranu a duchovní růst. Pravidelné cvičení Tai Chi pomáhá zachovat si mladé a pružné tělo.

www.tai-chi.czPraha
AQUASVĚT - škola potápění Brno

Tajuplnem a záludnostmi vodního světa Vás rádi provedeme od prvních krůčků amatéra až po profesionála v potápění. Kurzy, specializace, cesty za potápěním - Čechy, Chorvatsko, Bali.

www.potapeni-online.czJihomoravský kraj
Obchodní angličtina online, metoda Imitum

Zajišťujeme on-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, poslechem, unikátní metodou Imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

www.obchodni-anglictina-online.czOlomoucký kraj
Agentura Parole - angličtina, kurzy angličtiny, jazykové kurzy

Agentura Parole - angličtina, kurzy angličtiny, jazykové kurzy, jazyková škola. Nabídka veřejných i firemních jazykových kurzů, překladů a tlumočení.

www.parole.czÚstecký kraj
Individuální výuka angličtiny Praha - Anděl

Individuální výuka anglického jazyka Praha 5, nedaleko stanice metra Anděl. Výuka na míru přesně podle Vašich potřeb.

www.aboutyou.czPraha
Kurzy

Vyhledávací portál o vzdělávání, sekce – kurzy. Celý web obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.

www.kurzy.edumenu.czPraha
ARABŠTINA

Arabština od začátečníků po státnice, Arabština pro děti, obchodní arabština, tuniská a egyptská hovorová arabština, Perština, Arabská kaligrafie, Čeština pro Araby, učebnice arabštiny, workshopy a arabská kultura, politika a hudba, překlady

www.arabic.czPraha
Albion - jazyková a vzdělávací agentura, spol. s r.o.

Jazyková škola Brno. Nabízíme studium jazyků doma i na zahr. školách, pořádání podnikových jazykových kurzů, přípravu k mezinár. zkouškám, překlady a tlumočení, jazykový audit (el. testování ERR), intenzivní kurzy.

www.jazykyalbion.czJihomoravský kraj
Jazyková škola NewtonHouse

Nabízíme kurzy obecné angličtiny, konverzace s rodilým mluvčím, tématické workshopy, kurzy typu “one-to-one“, malé skupinky a důraz na mluvení a slovní zásobu.

www.newtonhouse.czPlzeňský kraj
SKOLENI-KURZY.EU

[SKOLENI-KURZY.EU] je moderní vzdělávací portál. Kromě klasických rekvalifikačních kurzů je zde možno nalézt sportovní kurzy a/nebo rekreační kurzy na vaši dovolenou. POPTÁVKA: hledáme školící a vzdělávací firmy z nejrůznějších oborů a témat.

www.skoleni-kurzy.euEvropa
| 1 | 2 | 3 | 4 |