Koloseum VIVAT
Hlasový překladač vět LANGIE - 52 jazyků online / offline

Kapesní hlasový překladač Lang online / offline v 52 jazycích (i čeština) pro nejlepší obousměrný překlad vět a slov na světě. Elektronický translator textů a slovník co dokáže přeložit cokoli.


Dnes je pondělí 22. října 2018 svátek má Sabina, zítra Teodor

Katalog stránek o vzdělání a vzdělávání

Celkem nalezeno 79 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 4 |
Fly For Fun - pražská letecká škola

Výuka létání na letadle Zephyr, přeškolaní na typ, pronájem letadla (možno i s pilotem), předváděcí lety, kondiční lety. Výuka probíhá v Praze a na letišti Sazená - 25 km od Prahy

www.flyforfun.czPraha
SEO školení

Pořádáme SEO školení, které je unikátně rozděleno mezi klasické školení a workshop. Poradíme, jak zlepšit konverzi, návštěvnost i zisky z webu.

www.seoskoleni.czOlomoucký kraj
Evropské vzdělávací centrum

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, francouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Zajišťujeme firemní a individuální výuku, pomaturitní studium dle MŠMT, jazykové zkoušky Cambridge, City & Guilds, Goethe, DELF, DALF, DELE.

www.evcentrum.czPardubický kraj
Allmax.cz - jazyková kolečka, magnetky a magneticke fólie

Firma AllMax vyrábí jazyková kolečka, reklamní a dárkové magnetky, turistické magnetky a reflexní předměty. Dále distribuuje magnetické fólie značky Megamag.

www.allmax.czZlínský kraj
Robert Al Aref, masérské kurzy, EduSpa

EduSpa College pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT a odborné kurzy masáží. Dornova metoda, Lifting obličeje, Indická masáž hlavy, Masáž lávovými kameny Hot Stones, Havajská masáž Lomi Lomi, Čínská masáž, Baňkování, Reflexologie.

www.maserske-kurzy.czPraha
Aira - školení a kurzy Word

Školení a počítačové kurzy Word pro začátečníky i pokročilé od firmy Aira GROUP s.r.o. Vám poskytují tu nejefektivnější cestu, jak se zdokonalit ve využívání tohoto programu. Neváhejte a rezervujte si místo ve Vašem kurzu přes internet.

skoleni-aira.czPraha
SLI jazyková škola Brno

Jazyková škola, jazyková škola Brno, jazykové kurzy, jazykové kurzy Brno, mezinárodní zkoušky, výuka angličtiny, výuka němčiny, výuka francouzštiny, výuka španělštiny, výuka čestiny pro cizince, firemní jazykové kurzy, příprava na jazykové státnice, příprava na jazykové státní zkoušky, Cambridge ESOL, KET, PET, FCE, CAE, British Council

www.slibrno.czJihomoravský kraj
Kurz účetnictví Praha

Po absolvování našeho kurzu účetnictví se stanete samostatným účetním, který může vykonávat účetnictví na profesionální úrovni. Otevíráme jen malé skupiny, aby se lektoři mohli individuálně každému věnovat. Klademe velký důraz na procvičování.

www.kurzucetnictvi.euPraha
Kurzy vaření - Kuchařské kurzy v Praze

Jakmile absolvujete kurzy vaření pod vedením zkušeného šéfkuchaře Martina Kincla, uvaříte téměř cokoliv. Jeho kurzy vaření jsou také skvělým dárkem, který určitě udělá radost vašim kamarádům nebo přátelům.

www.kurzyvareni.czPraha
Školení řidičů on-line

Školení řidičů referentských vozidel on-line je nová forma školení e-learningovým systémem. Úleva pro firmy, zaměstnanci nemusí nikam chodit. Školení provádí autoškola a akreditované školící středisko. Vysoká kvalita provedeného školení za nízkou cenu.

www.skoleniridicu-online.euJihomoravský kraj
Tandemové seskoky paraškola Impact Praha

Paraškola Impact Vám nabízí tandemové seskoky padákem, kurzy a samostatné seskoky padákem pro jednotlivce i skupiny. Tandemové seskoky padákem, jsou nové odvětví parašutismu, které v posledních letech díky pokroku v padákové technice, otevřelo obzor široké veřejnosti. Tandemové seskoky Vám umožní svět vidět z výšky, tak jak ho doposud mohli vnímat jen piloti a ptáci.

www.paraskolaimpact.czPraha
Hogar - KURZY POTÁPANIA

HOGAR - KURZYPOTAPANIA.COM. Ponúkame komplexné služby Kurzy potápania pre rekreačné a technické Hogarthian (DIR) potápanie. Organizujeme potápanie na otvorenej vode, Hogarthian (DIR) potápanie, potápačský výcvik.

www.kurzypotapania.comSlovensko
Bohemia Tennis Academy

Tenisová škola, výuka dětí a dospělých v Praze, dovolená s tenisem, tábory a víkendy na horách.

www.volny.cz/bohemiatennisPraha
Kurz Projektové řízení

První video kurz o vedení projektů - atraktivně pojatý video kurz, který vás bude bavit. Unikátní kurz Projektové řízení od uznávaného lektora. Kurz je dostupný kdekoliv na internetu, studovat můžete doma, v práci či na služební cestě.

www.projektovy-manager.czPraha
Keramická dílna Naďa Poupětová

Keramická dílna nabízí kurzy keramiky pro děti i dospělé. Kurzy začínají každý rok v září a pokračují celý školní rok. U nás se naučíte potřebným činnostem jako ruční tvorba keramických výrobků, točení na hrnčířských kruzích.

www.kurzy-keramiky-poupetova.czPraha
Školení

Vyhledávací portál o vzdělávání, který obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.

www.edumenu.czKraj neuveden
Jazyková škola ReVa

Jazyková škola nabízí semestrální jazykové kurzy pro veřejnost, firemní a individuální jazykové kurzy. Naše kurzy jsou akreditovány. Nabízíme anglický, německý, francouzský, španělský a italský jazyk.

reva-akademos.skSlovensko
Konferenční místnosti, společenské prostory

Nabízíme pronájem konferenčních prostor v blízkosti Prahy. K dispozici řada multifunkčních místnosti. Vhodné pro svatby a firemní akce (školení, večírky). Všechny konferenční místnosti jsou plně klimatizované a vybavené nejmodernější multimediální technikou.

greenclub.czStředočeský kraj
Jazykové školy

Katalog nejoblíbenějších jazykových škol v České Republice. Jazykové školy a jazykové kurzy přehledně řazené podle měst. Uživatelské hodnocení škol.

jask.czPraha
Portál Výuka.net

Portál www.vyuka.net nabízí přehlednou a rychlou orientaci v množství kurzů, seminářů i školení různých oborů. Eviduje zákaznické účty a k nim patřičné přihlášky. O stavu přihlášky je každý aktuálně informován e-mailem nebo přímo portálem Výuka.net.

www.vyuka.netJihomoravský kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 |