Koloseum VIVAT
UPLIFTER

Manipulační technika od Uplifteru představuje evropsky nejširší sortiment. Vše k prodeji i k pronájmu – na přání včetně obsluhy.


Dnes je sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba, zítra Miloslava

Katalog stránek o vzdělání a vzdělávání

Celkem nalezeno 80 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí |
Portál Výuka.net

Portál www.vyuka.net nabízí přehlednou a rychlou orientaci v množství kurzů, seminářů i školení různých oborů. Eviduje zákaznické účty a k nim patřičné přihlášky. O stavu přihlášky je každý aktuálně informován e-mailem nebo přímo portálem Výuka.net.

www.vyuka.netJihomoravský kraj
Výuka francouzštiny - Dejvice

Nabízím výuku a doučování francouzštiny v Praze, zejména pak v Dejvicích. Vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé, jednotlivce i skupiny. Nedisponuji vlastními prostory vhodnými pro výuku, proto nabízím výuku u Vás doma, nebo na jiném vhodném místě.

francouzstina-praha.kvalitne.czPraha
Kurz angličtiny - Liberec

Kurz angličtiny pro začátečníky i pokročilé v Liberci - Růžodole blízko centra. Výuka jednotlivců i větších skupin. Více informací naleznete na mých stránkách.

www.anglictina-liberec.czLiberecký kraj
Jazykové zkoušky Cambridge - otevřené centrum

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM nabízí registraci k jazykové zkoušce KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC Higher, BEC Vantage, BEC Prelliinary, ILEC - právo, IFCE - finance, YLE Starters, YLE Movers, YLE FLYERS.

cambridge-zkousky.czKrálovéhradecký kraj
NICOM, a.s. certifikované školicí středisko

Certifikované školicí středisko Microsoft a Autodesk, kurzy výpočetní techniky pro začátečníky, pokročilé i profesionály, rekvalifikace - Akreditace MŠMT ČR, testovací středisko VUE a MOUS, kurzy účetnictví

www.nicom.czMoravskoslezský kraj
LETECKÁ ŠKOLA TOM AIR U PLZNĚ

Letecká škola nabízí velmi příznivé podmínky pro pilotní výcvik na výtečných ultralehkých letadlech, pronajímá svá letadla pro rekreační létání, možnost letů za účelem seznámení se s činností pilota, chováním a vlastnostmi letadla, za účelem foto.

www.letecka-skola.czPlzeňský kraj
Lyžák Junior Brno

nabízíme (nejen pro děti): výuku lyžování, snowboardingu, kondiční cvičení, travní lyžování, zájezdy za sněhem v ČR i do zahraničí, jarní prázdniny na horách a mnoho dalších sportovních akcí po celý rok pod vedením zkušených instruktorů.

www.lyzak.czJihomoravský kraj
Burza učebnic a skript

Burza učebnic a skript pro vysoké, střední i základní školy. Studenti a žáci zde mohou nabídnout na prodej své použité učebnice, nebo výhodně nakoupit skripta na další školní rok. Vkládání inzerátů na Burzu učebnic i odpovídání na nabídky je zcela zdarma.

www.burzaucebnic.netPraha
škola TaeKwon-Do ITF Frýdek-Místek

výuka korejského bojového umění sebeobrany od 5 do X let dle skupin, exhibiční vystoupení, 5.2.1992 vznik, 2000 - nejúspěšnější subjekt v zemi, speciální TK-D ITF třída na 8.ZS, tréninky na 8.ZS, 11.ZS, na Gymnáziu P.B., pobočky v Karviné a na Celadné

tkdfm.taekwondo.czMoravskoslezský kraj
INTEGRA CENTRUM – vzdělávací kurzy

Vzdělávací firma nabízí školení, semináře a akreditované semináře v oblasti daně, účetnictví, ekonomika, obchodní právo, pracovní právo, mzdy, personalistika a další.

www.integracentrum.czJihomoravský kraj
Angličtina testy

Tento web vám nabízí několik možností jak si procvičit angličtinu. Angličtina testy jsou rozdělené podle učebnic a zkoušek. Testy z angličtiny můžete vyplňovat zdarma a nezávazně. Dále můžete stahovat programy, které vám pomůžou s výukou angličtiny.

www.anglictinatesty.czPraha
Online jazykové testy

Nabízíme online jazykové testy - Angličtina, Czech for Foreigners, Čeština, Francouzština, Italština, Němčina, Ruština, Španělština s možností okamžité kontroly.

www.jazykovetesty.czKraj neuveden
Referáty za babku

Studujete, podnikáte? čeká Vás náročná seminární práce, závěrečná bakalářská nebo diplomová studie? Potřebujete napsat PR článek či jiný text odborného rázu, ale nemáte dostatek času na hledání nutných podkladů? My ano! Jsme připraveni Vám pomoci.

www.referatyzababku.czZlínský kraj

Středoškolská Matematika v Příkladech

Stránka s příklady z matematiky pro střední školy. Prověř a aplikuj své znalosti na přirozené, celé, racionální, reálné, komplexní či kombinatorické čísla. Priklady.com – stovky příkladů s výsledky.

www.priklady.comSlovensko
Ruština online

Studuj ruštinu zdarma na internetu. Materiály pro studium ruského jazyka zdarma.

lingvisto.org/cz/russianPraha
ŠKOLA POTÁPANIA

Potápačská škola DiveINN ponúka komplexné služby v oblasti rekreačného a technického potápania. Kurzy potápania, potápačský výcvik, zájazdy za potápaním, potápačské práce, poradíme pri výbere potápačskej techniky.

www.kurzypotapania.skSlovensko
Ukolydoskoly.cz

Vypracujeme pro Vás jakékoli školní či závěrečné práce ze tří desítek předmětů, vše s naší jedinečnou zárukou originality. Seminární, bakalářské, diplomové, rigorózní práce, eseje a mnohé další, vše rychle, originálně a kvalitně.

www.ukolydoskoly.czPraha
Maha Nail

Pořádáme rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT: permanentní make-up - mikropigmentace, kosmetika, vizážistika, modeláž umělých nehtů, manikúra, pedikúra. Školíme permanentní prodlužování řas a Nail Art. Dodáváme veškerý materiál a produkty.

www.rekvalifikacni-kurzy.unas.czJihomoravský kraj
Kurzy němčiny a výuka němčiny online

E-nemcina.cz je specializovaný web pro studující a vyučující německého jazyka. Stránky nabízí databázi jazykových škol, jazykových kurzů němčiny a překladatelů a tlumočníků z a do němčiny. Uživatelé mohou využívat bezplatné inzertní služby nebo se účastnit diskusního fóra.

e-nemcina.czžádný
Světový realismus

Přehled nejvýznamnějších spisovatelé v období realismu.

www.b-c.czOlomoucký kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 |